0

@urbipl śledzik to może nie, ale na przykład moja żona nie chce kwiatów dostawać. Jak twierdzi, nie lubi patrzeć jak coś umiera.

2

Z okazji wczorajszej wygranej Widzewa mam do Ciebie dwa pytania Oski

1. Kupiłeś dzisiaj/wczoraj kwiatki dla jakiejś kobiety?
2. Uprawiasz rzepak?

@FcPortoFan1999 @mekston

0

@FcPortoFan1999 Oski to nie chodzi o żarcie. W naturze człowieka jest tak, że jak czegoś nie zna, to się tego boi i często reaguje agresją. @gumaz

3

Szczęść Boże i Fur Deutschland

Ludzie z Poznania (może nie wszyscy, nie wiem) nie do końca wiedzą jak się korzysta z łazienki i ubikacji.


1

@BorzyKrzys pozdrawiam

0

@michal26 dobry mecz
Ale Drągowski to do bramki wróci. On jest lepszy od Ilica

1

@michal26 no, dla mnie i wielu ludzi w moim wieku to żaden problem

1

@Gary brzmi fajnie

2

@clyde ja już zjadłem. Grill był. A na grillu pstrągi i filety z indyka. Do tego sałatka grecka. I zaraz do Łodzi na mecz. Ale nie rowerem.

1

@Ilka ja też już w Łodzi nie mieszkam. Ale jestem na każdym meczu w Sercu Łodzi.
I zaraz też jadę.

0

@tbas złe pytanie zadałeś.
Ale do jakiegoś tam procenta wyborców Konfy Czarnek trafi. Tak samo do Gaśniczaków

0

@Roobo nie nie. To jest po to, żeby odebrać jakiś tam procent wyborców Konfie i Koronie. Tam nikt inny nie bardzo do tego pasował.

0

W sumie wybór Czarnka jest po to, żeby coś tam próbować odbierać Konfie. Nikt inny nie za bardzo pasował

0

@Ilka u mnie też najpierw był Widzew

2

@Czajka90 to potem. Póki co rowerów brakło

5

@marcin62 poczekaj, niedługo Neymar wraca

0

@Kozinho. W sumie niech niszczą. Powstanie nowy, większy, piękniejszy. I tak ma powstać.

2

@Ilka bardzo byłoby pięknie.
Miło widzieć "kibickę" Widzewa.

2

@FcPortoFan1999 Ebi jednak medalu z MŚ nie przywiózł. Ale przede wszystkim nie zrobił mistrza Ligi Polskiej.

3

@Rastafarnianin nie zgodzę się. Elektorat Konfy jest mocno zróżnicowany. I niekoniecznie głupi.
Ale na pewno naiwny.

3

@AmigoBlancos Szaranowicza nie znam, więc nie będzie to dla mnie ważne.
Do Włodzimierza Smolarka jak byłem mały, to mówiłem per "wujek", a potem na "Ty".

17

14 lat temu zmarł Włodzimierz Smolarek. Jedna z najważniejszych Legend w historii Widzewa. Człowiek, który tak bardzo nie chciał grać dla Legii Warszawa, która podstępem i siłą wyrwała go z Łodzi, że wolał przez dwa lata karnie biegać za końmi. Prywatnie bardzo fajny człowiek.

"To jest mój kochany stadion i moi kochani kibice" - Śp. Włodzimierz Smolarek 1957 - 2012.

@FCBparasiempre @zgiru @Ojciec5tkidzieci @ferdas_rawa @kocuur @Azrik @KochamInieste @zgiru @kubix05 @FcPortoFan1999 i inni

Niech dziś Widzew zagra dla Włodka.

0

@kocuur w Widzewie podobnie. Ba, im teoretycznie lepsze nazwiska przychodziły, tym gorzej gra wygląda. A trener był z ligi mistrzów

0

@Aragorn33 taaa.... Pieniądze z Safe zwietrzyli cwaniaki. Już ja mam nadzieję, że Karol ich odpowiednio przywita. Lewy sierpowy, prawy prosty i pałka do bejsbola.
Nie będzie Szwed pluł nam w twarz, ni kasy z Safe zabierał.

1

@michal26 no to niech biorą to auto i jadą w bezpieczne misjsce. Innego wyjścia nie ma.
Choć dziś czytałem, że Iran ma przestać atakować inne państwa

0

@kocuur zapewne zarządzanie. Tajemnicą poliszynela jest, że Widzew na chwilę uratował Legii finanse transferem Kapuadiego.
Ale tu może coś więcej @Arkon powie, bo to jego klub.

4

@Kgorecki2500 ale stacje paliw Orlenu to w większości prywatne stacje. Franczyza.
Mój trochę dalszy somsiad złodziej jest właścicielem właśnie stacji Orlen.

23

@Piotr777 trochę też sami jesteśmy sobie winni, ponieważ gdy popyt się zwiększa, to przeważnie rosną ceny. A tydzień temu ludzie zgłupieli na stacjach paliw.

2

@Lanosss a dlaczego ludzie zmieniają miejsca pracy?

2

@FcPortoFan1999 ale zamknął im drzwi. Poza tym Legii na niego nie stać. Tam nadchodzą chude czasy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?