Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@urbipl śledzik to może nie, ale na przykład moja żona nie chce kwiatów dostawać. Jak twierdzi, nie lubi patrzeć jak coś umiera.
2
Z okazji wczorajszej wygranej Widzewa mam do Ciebie dwa pytania Oski
1. Kupiłeś dzisiaj/wczoraj kwiatki dla jakiejś kobiety?
2. Uprawiasz rzepak?
@FcPortoFan1999 @mekston
0
@FcPortoFan1999 Oski to nie chodzi o żarcie. W naturze człowieka jest tak, że jak czegoś nie zna, to się tego boi i często reaguje agresją. @gumaz
3
Szczęść Boże i Fur Deutschland
Ludzie z Poznania (może nie wszyscy, nie wiem) nie do końca wiedzą jak się korzysta z łazienki i ubikacji.
1
@BorzyKrzys pozdrawiam
0
@michal26 dobry mecz
Ale Drągowski to do bramki wróci. On jest lepszy od Ilica
1
@michal26 no, dla mnie i wielu ludzi w moim wieku to żaden problem
1
@Gary brzmi fajnie
2
@clyde ja już zjadłem. Grill był. A na grillu pstrągi i filety z indyka. Do tego sałatka grecka. I zaraz do Łodzi na mecz. Ale nie rowerem.
1
@Ilka ja też już w Łodzi nie mieszkam. Ale jestem na każdym meczu w Sercu Łodzi.
I zaraz też jadę.
0
@tbas złe pytanie zadałeś.
Ale do jakiegoś tam procenta wyborców Konfy Czarnek trafi. Tak samo do Gaśniczaków
0
@Roobo nie nie. To jest po to, żeby odebrać jakiś tam procent wyborców Konfie i Koronie. Tam nikt inny nie bardzo do tego pasował.
0
W sumie wybór Czarnka jest po to, żeby coś tam próbować odbierać Konfie. Nikt inny nie za bardzo pasował
0
@Ilka u mnie też najpierw był Widzew
2
@Czajka90 to potem. Póki co rowerów brakło
5
@marcin62 poczekaj, niedługo Neymar wraca
0
@Kozinho. W sumie niech niszczą. Powstanie nowy, większy, piękniejszy. I tak ma powstać.
2
@Ilka bardzo byłoby pięknie.
Miło widzieć "kibickę" Widzewa.
2
@FcPortoFan1999 Ebi jednak medalu z MŚ nie przywiózł. Ale przede wszystkim nie zrobił mistrza Ligi Polskiej.
3
@Rastafarnianin nie zgodzę się. Elektorat Konfy jest mocno zróżnicowany. I niekoniecznie głupi.
Ale na pewno naiwny.
3
@AmigoBlancos Szaranowicza nie znam, więc nie będzie to dla mnie ważne.
Do Włodzimierza Smolarka jak byłem mały, to mówiłem per "wujek", a potem na "Ty".
17
14 lat temu zmarł Włodzimierz Smolarek. Jedna z najważniejszych Legend w historii Widzewa. Człowiek, który tak bardzo nie chciał grać dla Legii Warszawa, która podstępem i siłą wyrwała go z Łodzi, że wolał przez dwa lata karnie biegać za końmi. Prywatnie bardzo fajny człowiek.
"To jest mój kochany stadion i moi kochani kibice" - Śp. Włodzimierz Smolarek 1957 - 2012.
@FCBparasiempre @zgiru @Ojciec5tkidzieci @ferdas_rawa @kocuur @Azrik @KochamInieste @zgiru @kubix05 @FcPortoFan1999 i inni
Niech dziś Widzew zagra dla Włodka.
0
@kocuur w Widzewie podobnie. Ba, im teoretycznie lepsze nazwiska przychodziły, tym gorzej gra wygląda. A trener był z ligi mistrzów
0
@Aragorn33 taaa.... Pieniądze z Safe zwietrzyli cwaniaki. Już ja mam nadzieję, że Karol ich odpowiednio przywita. Lewy sierpowy, prawy prosty i pałka do bejsbola.
Nie będzie Szwed pluł nam w twarz, ni kasy z Safe zabierał.
1
@michal26 no to niech biorą to auto i jadą w bezpieczne misjsce. Innego wyjścia nie ma.
Choć dziś czytałem, że Iran ma przestać atakować inne państwa
0
@kocuur zapewne zarządzanie. Tajemnicą poliszynela jest, że Widzew na chwilę uratował Legii finanse transferem Kapuadiego.
Ale tu może coś więcej @Arkon powie, bo to jego klub.
4
@Kgorecki2500 ale stacje paliw Orlenu to w większości prywatne stacje. Franczyza.
Mój trochę dalszy somsiad złodziej jest właścicielem właśnie stacji Orlen.
23
@Piotr777 trochę też sami jesteśmy sobie winni, ponieważ gdy popyt się zwiększa, to przeważnie rosną ceny. A tydzień temu ludzie zgłupieli na stacjach paliw.
2
@Lanosss a dlaczego ludzie zmieniają miejsca pracy?
2
@FcPortoFan1999 ale zamknął im drzwi. Poza tym Legii na niego nie stać. Tam nadchodzą chude czasy