Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 no to by było.... aż mi słowa brakuje
1
@FcPortoFan1999 Leśnodorski wczoraj powiedział, że teraz jest pewny, że Widzew się utrzyma.
I ja się tego trzymam
3
@urbipl no, ale akurat ta ścieżka, to ścieżka do nikąd, bo nikt w to nie wejdzie. Ryzyko duże, opłacalność znikoma i brak kontroli nad inwestycją.
1
@FcPortoFan1999 na pewno nie miało sensu trzymać się Jovićevica. A Vuko? Już dwa razy pokazał, że potrafi być niezłym strażakiem.
Oby mu się i teraz udało.
13
@urbipl czyli finalnie skończyłoby się tak, że SSP zostały by zmuszone do kupna tych obligacji, bo żaden prywatny inwestor nie będzie widział w tym sensu. Oczywiście za kilka lat jak tfu tfu odpukać ceny złota spadną, albo ceny dolara spadną i spółki realnie na tym stracą, to będzie wina oczywiście tych, co będą rządzili.
Podaj mi jeden powód, dla którego jakikolwiek inwestor miałby wchodzić w te obligacje, zamiast bezpośrednio w złoto? Wchodząc w złoto zachowuje kontrolę nad inwestycją. Wchodząc w te obligacje nic już od niego nie zależy.
1
@mmaciass no powiedział, to co i ja bym powiedział. Czyli nie wiem.
Od siebie dodam, że zbroimy się nie dla beki, tylko z jakiegoś powodu. Jest realne zagrożenie ataku na nas. I w takim momencie wolałbym, żebyśmy zakupy uzbrojenia dokonywali gdzieś blisko, a nie w USA, Australii, czy innych Chinach.
Nie wiem jaki rzeczywiście procent ma być wydany w Polsce, ale jak słyszę, że ileś miliardów ma iść na Hutę Stalowa Wola, a prezydent tego miasta odrzuca te pieniądze, bo mały satrapa tak sobie życzy, to mnie krew zalewa.
A co do warunkowości, to już o tym pisałem. Wystarczy przestrzegać umów i traktatów, które podpisaliśmy i na które w bardzo dużej mierze zgodziliśmy się w referendum ogólnokrajowym. A jeśli one pewnym grupom politycznym nie pasują z jakiś powodów, to niech próbują je zmieniać drogą dyplomacji. Niestety jedni i drudzy dużo wrzeszczą, ale nic nie robią. Pis jedno gadał w Polsce, drugie robił w Brukseli, a Konfa wpuściła tam pieniaczy, którzy już w pierwszych dniach obrazili wszystkich wkoło. Vide Braun i Zajączek. I chyba ta Bryłka, czy jak ona się nazywa, potrafi się tam odnaleźć.
2
@MesQueUnClub_87 nie widziałem Lisiczki.
Jak tam Twoje zdrowie?
0
@kocuur nie tylko Legie. Piasta też ratował
0
@ali3gator w sumie fajne
1
@Kgorecki2500 oni mają dobre te ryby. Szkoda, że będą się zamykać
3
@BorzyKrzys no niezłe te filmy wyciągnąłeś
1
@Gary dam Ci radę Grzegorz. Rzuć na rok robotę i nadrobisz ;)
1
@Giwera mistrz po prostu
0
@ferdas_rawa oby skuteczna
1
W Śląsku Wrocław sytuacja napięta
1
@Batys na bank to się tak skończy.
4
@Batys no gość sobie tu uzbierał zestaw paragrafów, więc na bank deportacja
2
@Colon ja jak @JimMorrisonFCB
0
@Azrik zapomniałem Cię oznaczyć. Sorry.
Vuko by mi pasował. I jest szansa, że jak już przyjdzie, to zostanie na dłużej
0
@Pressinho nie ma na co czekać
0
@Huck biorę pod uwagę inne opcje, ale akurat nie bmw
1
@FcPortoFan1999 słupa się podstawi.
0
@FcPortoFan1999 od Ciebie Oski nikt nie zna tej ligi lepiej. Może Oski na trenera?
2
Miałem dzisiaj dwie jazdy testowe/próbne.
Audi A6 Avant i Audi Q5. Oboma mi się fajnie jeździło. Jedno i drugie auto ma swoje plusy i minusy.
@Irmscher10
3
@bartekvisca naprawdę to nie chcemy.
6
Aleksandar Vuković.
Widzew.
Blisko.
@FcPortoFan1999 @kocuur @zgiru @Bernard777 @FCBparasiempre @michal26 @Ojciec5tkidzieci @ferdas_rawa @Stinger_ @Arkon
2
@Gary wszystkie oglądałem. Dobre, bardzo dobre filmy.
3
@MesQueUnClub_87 nie widziałem tego japońskiego. Okręt świetny
1
@Konradowskyy uwielbiam ten utwór
0
@michal26 jak nie będzie szybkiego trzęsienia ziemi, to odwalamy spadek