1

@FcPortoFan1999 no to by było.... aż mi słowa brakuje

1

@FcPortoFan1999 Leśnodorski wczoraj powiedział, że teraz jest pewny, że Widzew się utrzyma.
I ja się tego trzymam

3

@urbipl no, ale akurat ta ścieżka, to ścieżka do nikąd, bo nikt w to nie wejdzie. Ryzyko duże, opłacalność znikoma i brak kontroli nad inwestycją.

1

@FcPortoFan1999 na pewno nie miało sensu trzymać się Jovićevica. A Vuko? Już dwa razy pokazał, że potrafi być niezłym strażakiem.
Oby mu się i teraz udało.

13

@urbipl czyli finalnie skończyłoby się tak, że SSP zostały by zmuszone do kupna tych obligacji, bo żaden prywatny inwestor nie będzie widział w tym sensu. Oczywiście za kilka lat jak tfu tfu odpukać ceny złota spadną, albo ceny dolara spadną i spółki realnie na tym stracą, to będzie wina oczywiście tych, co będą rządzili.

Podaj mi jeden powód, dla którego jakikolwiek inwestor miałby wchodzić w te obligacje, zamiast bezpośrednio w złoto? Wchodząc w złoto zachowuje kontrolę nad inwestycją. Wchodząc w te obligacje nic już od niego nie zależy.

1

@mmaciass no powiedział, to co i ja bym powiedział. Czyli nie wiem.
Od siebie dodam, że zbroimy się nie dla beki, tylko z jakiegoś powodu. Jest realne zagrożenie ataku na nas. I w takim momencie wolałbym, żebyśmy zakupy uzbrojenia dokonywali gdzieś blisko, a nie w USA, Australii, czy innych Chinach.
Nie wiem jaki rzeczywiście procent ma być wydany w Polsce, ale jak słyszę, że ileś miliardów ma iść na Hutę Stalowa Wola, a prezydent tego miasta odrzuca te pieniądze, bo mały satrapa tak sobie życzy, to mnie krew zalewa.

A co do warunkowości, to już o tym pisałem. Wystarczy przestrzegać umów i traktatów, które podpisaliśmy i na które w bardzo dużej mierze zgodziliśmy się w referendum ogólnokrajowym. A jeśli one pewnym grupom politycznym nie pasują z jakiś powodów, to niech próbują je zmieniać drogą dyplomacji. Niestety jedni i drudzy dużo wrzeszczą, ale nic nie robią. Pis jedno gadał w Polsce, drugie robił w Brukseli, a Konfa wpuściła tam pieniaczy, którzy już w pierwszych dniach obrazili wszystkich wkoło. Vide Braun i Zajączek. I chyba ta Bryłka, czy jak ona się nazywa, potrafi się tam odnaleźć.

2

@MesQueUnClub_87 nie widziałem Lisiczki.

Jak tam Twoje zdrowie?

0

@kocuur nie tylko Legie. Piasta też ratował

0

@ali3gator w sumie fajne

1

@Kgorecki2500 oni mają dobre te ryby. Szkoda, że będą się zamykać

3

@BorzyKrzys no niezłe te filmy wyciągnąłeś

1

@Gary dam Ci radę Grzegorz. Rzuć na rok robotę i nadrobisz ;)

1

@Giwera mistrz po prostu

0

@ferdas_rawa oby skuteczna

1

W Śląsku Wrocław sytuacja napięta

1

@Batys na bank to się tak skończy.

4

@Batys no gość sobie tu uzbierał zestaw paragrafów, więc na bank deportacja

2

0

@Azrik zapomniałem Cię oznaczyć. Sorry.
Vuko by mi pasował. I jest szansa, że jak już przyjdzie, to zostanie na dłużej

0

@Pressinho nie ma na co czekać

0

@Huck biorę pod uwagę inne opcje, ale akurat nie bmw

1

@FcPortoFan1999 słupa się podstawi.

0

@FcPortoFan1999 od Ciebie Oski nikt nie zna tej ligi lepiej. Może Oski na trenera?

2

Miałem dzisiaj dwie jazdy testowe/próbne.
Audi A6 Avant i Audi Q5. Oboma mi się fajnie jeździło. Jedno i drugie auto ma swoje plusy i minusy.

@Irmscher10

3

@bartekvisca naprawdę to nie chcemy.

2

@Gary wszystkie oglądałem. Dobre, bardzo dobre filmy.

3

@MesQueUnClub_87 nie widziałem tego japońskiego. Okręt świetny

1

@Konradowskyy uwielbiam ten utwór

0

@michal26 jak nie będzie szybkiego trzęsienia ziemi, to odwalamy spadek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?