Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Cochise @Arkon generalnie to może się jeszcze wiele dziwnych rzeczy wydarzyć.
Za miesiąc Orban może przegrać wybory na Węgrzech. Co zrobi wtedy Ziobro? Przyjedzie i da się aresztować? Jakoś w to nie wierzę. Wyjedzie na Białoruś? Możliwe. Wtedy pis dostanie po dupie.
Może być i tak jak @fart pisze i Morawiecki wyjdzie z partii i pociągnie za sobą ileś tam osób. Wtedy pis też coś straci. Szydłowejy, która jest bądź co bądź dobrze kojarzona wśród elektoratu pisowskiego też Czarnek zupełnie nie leży.
Z drugiej strony nic z tych rzeczy może się nie wydarzyć, a wybory u nas skończą się mniej więcej tak, że będzie potrzebna koalicja do rządzenia. Wtedy rozpaść się może Konfa. Bo, o ile jestem pewny, że Krzysio pójdzie z pisem, tak nie wiem co zrobi Sławomir.
1
@Cochise wiesz, ja nie twierdzę, że teraz nagle Konfa i Korona stracą po 5 punktów procentowych na rzecz pisu. Ale jestem pewny, że jakieś odejścia będą. Szczególnie, że tu kler znów zrobi swoje. A Czarnek będzie teraz mówił językiem Brauna i Bosaka.
2
@Arkon tak. Myślę, że jakaś część ludzi, którzy odeszli od pis przez zbyt liberalne rządy Morawieckiego wróci teraz do pis. Szczególnie tacy w wieku 45+. Jaki to będzie odsetek? Trudno mi powiedzieć.
1
@Marusek biorę się za słuchanie wszystkiego z wszystkich części. A Ty oznaczaj mnie, jeśli to nie problem.
1
@kubix05 hmmm... Przyjemny obiad. Ale u mnie resztki z wczoraj
6
@Kgorecki2500 bambus > drewno > plastik
1
@Colon Sting oczywiście
1
@Batys a ja twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką.
0
@Sulimo nie będę oceniał, czy lepszy, czy gorszy. Ostatecznie wolałbym, żeby mi na płocie wywieszono transparent, niż zdemolowano łazienkę
1
@ferdas_rawa jeszcze jak. W końcu widziałem drużynę
1
@Czajka90 no uprawia
2
@mekston no rzepaku nie uprawia
0
@BorzyKrzys to żonę też pozdrawiam, a mojej się dzisiaj upiekło
2
W związku z wczorajszą wygraną FC Barcelona mam do Ciebie dwa pytania Oski.
1. Chciałbyś mieszkać w Świnoujściu?
2. Uprawiasz buraki cukrowe?
@FcPortoFan1999
2
@Batys masz ode mnie. Kup dużo frytek i zjedzcie wspólnie z @Kgorecki2500
0
@July_6_BcN @michal26 wczoraj to napisałem i potem w nocy w radio, jak i dzisiaj na portalach słucham i czytam wypowiedzi różnych politologów. Wszyscy twierdzą, że Czarnek to skręt mocno w prawa i cel odzyskania wyborców, którzy przeszli do Konfy i Gaśnicy.
2
@July_6_BcN możliwe. W sumie to ja się na tym nie znam. Ale fakt, babcie mają różne tajemne sposoby na różne rzeczy.
W każdym razie, żona kwiatów nie chce, a ja nie będę się z tym kłócił. Przecież dla mnie to lepiej.
1
@July_6_BcN i co? Dwa lata w wodzie postoją?
0
@urbipl śledzik to może nie, ale na przykład moja żona nie chce kwiatów dostawać. Jak twierdzi, nie lubi patrzeć jak coś umiera.
2
Z okazji wczorajszej wygranej Widzewa mam do Ciebie dwa pytania Oski
1. Kupiłeś dzisiaj/wczoraj kwiatki dla jakiejś kobiety?
2. Uprawiasz rzepak?
@FcPortoFan1999 @mekston
0
@FcPortoFan1999 Oski to nie chodzi o żarcie. W naturze człowieka jest tak, że jak czegoś nie zna, to się tego boi i często reaguje agresją. @gumaz
3
Szczęść Boże i Fur Deutschland
Ludzie z Poznania (może nie wszyscy, nie wiem) nie do końca wiedzą jak się korzysta z łazienki i ubikacji.
1
@BorzyKrzys pozdrawiam
0
@michal26 dobry mecz
Ale Drągowski to do bramki wróci. On jest lepszy od Ilica
1
@michal26 no, dla mnie i wielu ludzi w moim wieku to żaden problem
1
@Gary brzmi fajnie
2
@clyde ja już zjadłem. Grill był. A na grillu pstrągi i filety z indyka. Do tego sałatka grecka. I zaraz do Łodzi na mecz. Ale nie rowerem.
1
@Ilka ja też już w Łodzi nie mieszkam. Ale jestem na każdym meczu w Sercu Łodzi.
I zaraz też jadę.
0
@tbas złe pytanie zadałeś.
Ale do jakiegoś tam procenta wyborców Konfy Czarnek trafi. Tak samo do Gaśniczaków
0
@Roobo nie nie. To jest po to, żeby odebrać jakiś tam procent wyborców Konfie i Koronie. Tam nikt inny nie bardzo do tego pasował.