Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Huck biorę pod uwagę inne opcje, ale akurat nie bmw
1
@FcPortoFan1999 słupa się podstawi.
0
@FcPortoFan1999 od Ciebie Oski nikt nie zna tej ligi lepiej. Może Oski na trenera?
2
Miałem dzisiaj dwie jazdy testowe/próbne.
Audi A6 Avant i Audi Q5. Oboma mi się fajnie jeździło. Jedno i drugie auto ma swoje plusy i minusy.
@Irmscher10
3
@bartekvisca naprawdę to nie chcemy.
6
Aleksandar Vuković.
Widzew.
Blisko.
@FcPortoFan1999 @kocuur @zgiru @Bernard777 @FCBparasiempre @michal26 @Ojciec5tkidzieci @ferdas_rawa @Stinger_ @Arkon
2
@Gary wszystkie oglądałem. Dobre, bardzo dobre filmy.
3
@MesQueUnClub_87 nie widziałem tego japońskiego. Okręt świetny
1
@Konradowskyy uwielbiam ten utwór
0
@michal26 jak nie będzie szybkiego trzęsienia ziemi, to odwalamy spadek
1
@Konradowskyy cała płyta to majstersztyk
3
@gumaz patelson musi być
1
@kocuur widziałem i trudno się z nim nie zgodzić
0
@Colon Megadeth oczywiście
2
@kubix05 najlepszy
1
@kocuur ujmę to tak. Gdybym miał kasę stawiać, to na Katowice. Ale, że nie stawiam, to pewne zwycięstwo Widzewa
3
@mmaciass w Warszawie krążą plotki, że Krzysio jest waginosceptyczny
0
@FcPortoFan1999 będę oglądał Widzew Oski. I mam nadzieję, że wygra bez potrzeby dogrywki.
0
@FcPortoFan1999 a mi na złość zrobili i mecz się pokrywa z meczem Barcelony
3
@MesQueUnClub_87 aha i zgłoszone, że tak późno dzisiaj ;)
1
@MesQueUnClub_87 nie oglądałem Femme i tego koreańskiego
4
Oski, dzisiaj Puchar Polski, a Ty do pracy. Co to będzie?
@FcPortoFan1999
3
Wszystkiego co najlepsze
5
Szczęść Boże i Fur Deutschland
W Madrycie minus cztery, a oni nam mówią, że planeta płonie
1
@Kgorecki2500 jak język akedemicki, to ciężka będzie do czytania. Ale podejdę
0
@Colon Ever So Lonely
0
@michal26 no wtedy Konfa zareaguje i Berkowicza puszczą przed mikrofon. Albo na zakupy.
2
@AssisMoreira miał taki zamiar. Ale chyba nie wyszło.
0
@clyde możliwe, że za mało, ale i tak jest postęp. Facet pójdzie siedzieć, jeśli wyrok się utrzyma w wyższej instancji. Jeszcze niedawno wyroki były w zawieszeniu.
4
@lajcior ech... Wy tam w tym Realu to macie dziwne porównania.