0

@Huck biorę pod uwagę inne opcje, ale akurat nie bmw

1

@FcPortoFan1999 słupa się podstawi.

0

@FcPortoFan1999 od Ciebie Oski nikt nie zna tej ligi lepiej. Może Oski na trenera?

2

Miałem dzisiaj dwie jazdy testowe/próbne.
Audi A6 Avant i Audi Q5. Oboma mi się fajnie jeździło. Jedno i drugie auto ma swoje plusy i minusy.

@Irmscher10

3

@bartekvisca naprawdę to nie chcemy.

2

@Gary wszystkie oglądałem. Dobre, bardzo dobre filmy.

3

@MesQueUnClub_87 nie widziałem tego japońskiego. Okręt świetny

1

@Konradowskyy uwielbiam ten utwór

0

@michal26 jak nie będzie szybkiego trzęsienia ziemi, to odwalamy spadek

1

@Konradowskyy cała płyta to majstersztyk

3

@gumaz patelson musi być

1

@kocuur widziałem i trudno się z nim nie zgodzić

0

@Colon Megadeth oczywiście

2

@kubix05 najlepszy

1

@kocuur ujmę to tak. Gdybym miał kasę stawiać, to na Katowice. Ale, że nie stawiam, to pewne zwycięstwo Widzewa

3

@mmaciass w Warszawie krążą plotki, że Krzysio jest waginosceptyczny

0

@FcPortoFan1999 będę oglądał Widzew Oski. I mam nadzieję, że wygra bez potrzeby dogrywki.

0

@FcPortoFan1999 a mi na złość zrobili i mecz się pokrywa z meczem Barcelony

3

@MesQueUnClub_87 aha i zgłoszone, że tak późno dzisiaj ;)

1

@MesQueUnClub_87 nie oglądałem Femme i tego koreańskiego

4

Oski, dzisiaj Puchar Polski, a Ty do pracy. Co to będzie?

@FcPortoFan1999

3

Wszystkiego co najlepsze

5

Szczęść Boże i Fur Deutschland

W Madrycie minus cztery, a oni nam mówią, że planeta płonie

1

@Kgorecki2500 jak język akedemicki, to ciężka będzie do czytania. Ale podejdę

0

@Colon Ever So Lonely

0

@michal26 no wtedy Konfa zareaguje i Berkowicza puszczą przed mikrofon. Albo na zakupy.

2

@AssisMoreira miał taki zamiar. Ale chyba nie wyszło.

0

@clyde możliwe, że za mało, ale i tak jest postęp. Facet pójdzie siedzieć, jeśli wyrok się utrzyma w wyższej instancji. Jeszcze niedawno wyroki były w zawieszeniu.

4

@lajcior ech... Wy tam w tym Realu to macie dziwne porównania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?