Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi jest jakby z boku. Trudno mi powiedzieć, jak to się stało, bo ja tego nie widziałem
1
@Batys alergia?
U mnie się zacznie w maju
2
@Ilka ja od rana w ogrodzie
1
@ifoa i on ma być premierem
1
@MesQueUnClub_87 problem jest taki, że odpowiedzialności zbiorowej być nie może. A oni doskonale wiedzą, jak działać, żeby ich kamery nie uchwyciły.
@Azi serwerownia nie jest pod kibelkiem
0
@Azi łazienki, branding na stadionie i przez zniszenie łazienki zalało serwerownie.
5
Nawet 700 tysięcy złotych będzie musiał Lech Poznań oddać Widzewowi za szkody, jakie wyrządzili kibole z Poznania.
Wszystko jest jeszcze liczone, ale wstępnie pod tyle to podchodzi.
@Sulimo @Comentateiro @clyde
0
@bartekvisca w to to nawet wnikać mi się nie chce.
18
Czarnek w Radio Zet mówi, że fotowoltaika mu się nie opłaca i ją zdemontuje:
"- Fotowoltaikę zamontowałem 5 lat temu i zapłaciłem 8100 zł. Wtedy płaciłem za energię 2-2,5 tys. zł rocznie. Przy fotowoltaice i tak płaciłem 1-1,2 tys. zł rocznie. To ile muszę czekać, że to mi się nadpłaci?..........."
Uwaga, matematyka wyższa. Załóżmy, że rachunek zmniejszył się w widełkach z 2,5 tys. do 1 tys. zł rocznie, o czym mówi Czarnek, co daje 1,5 tysiąca zł oszczędności rocznie, to mniej więcej teraz Czarnek zaczyna zarabiać. Czarnek będzie demontował fotowoltaikę, w momencie, w którym zaczyna na niej zarabiać.
Geniusz.
1
@maroon może, któregoś dnia się obudzę i będę się zamartwiał rzeczami, na które mam zerowy wpływ. Ale to nie jest ten dzień.
1
@MesQueUnClub_87 wszystko widziałem proszę Pana.
0
@Irmscher10 no no. Możliwe. Chociaż szybciej po rowery i hulajnogi elektryczne
1
@Azazel_Pazuzu i o to chodzi. Ludzie będą kupować mniej. Mniej będą żreć, więcej na zdrowie wyjdzie.
0
@Huck toć napisałem, że żarcie zdrożeje i ludzie będą mniej jeść. Dla zdrowotności.
0
@michal26 ryż jest dla mnie nie do zjedzenia. Nie ma nic gorszego na świecie od ryżu.
0
@gumaz u mnie też 17 stopni. Słońce i niskie oraz średnie UV. Idealnie do pracy w ogrodzie.
7
Szczęść Boże i Fur Deutschland
Czy ceny paliwa dobiją pod koniec tygodnia do 10 zł za litr?
Niewątpliwie ma to swoje plusy. Mniej aut na drogach, ludzie zaczną więcej jeździć rowerem i chodzić pieszo, żarcie droższe, więc ludzie będą mniej żarli.
Nadchodzi czas zdrowego trybu życia.
0
@Ilka brzmi jak piwo dubajskie
0
@Czajka90 żeby nudno nie było.
Dwa by były z okazji wygranej Porto.
Nawet już miałem przygotowane, rozpisane. Ale niestety dali sobie strzelić
0
Mam do Ciebie jedno pytanie Oski
1. Zadowolony jesteś z wyniku meczu Porto?
1
@kubix05 tak jest.
Fajne zdjęcie
0
@Colon "For the Love of God"
2
@michal26 to nie jest tak, że ja nie lubię prawicy. Ja nie przepadam za tą polską prawicą.
Też nie jest tak, że nie lubię Bosaka. Ja nim gardzę, bo go znam i wiem co to za człowiek.
Szanuję za to Sławomira
1
@michal26 przez te półtora roku, to się może tyle wydarzyć, że to co dziś piszemy będzie zupełnie nieważne.
Przekonamy się trochę w majowych czerwcowych sondażach
0
@Cochise a gdzie ma szukać? Nigdzie indziej go nie przyjmą. Chyba, że Ameryka Południowa.
Myślę, że Baćka go przyjmie w celach propagandowych. Tak jak tego sędziego Szmita, czy jak on się nazywa.
1
@Batys plan był, ale się zmył po zmianie trenera. Odpowiem na to pytanie za jakieś 2-4 tygodnie.
1
@Batys no póki co można tak ująć. Ale moim zdaniem jest za wcześnie na takie wnioski.
A co do kasy. Powiedzmy, że każdy inny klub by to odczuł. Widzew nie odczuje.
0
@Cochise tak, ale ja tu nie o prorosyjskości pisu. Ziobro będzie własną dupe ratował.
0
@Dari0G zobaczymy. To był tylko jeden mecz, a i sam Vuko powiedział, że wybrał tych, których zna najlepiej i nikogo jeszcze nie skreśla.
A ujmując rzecz jeszcze inaczej, to mi tam wszytko jedno, czy będzie grał, czy będzie kwiatki rozdawał. Ale co ważniejsze, wszystko jedno jest właścicielowi.
Najwyższe, że jest trener, który nie bał się wysłać piłkarza na trybuny, bez względu na jego status, koszt itd. A dla Widzewa 5,5 mln euro to w tej chwili niewielkie pieniądze.
0
@PatrykBarca bardzo dobrze. Córka wczoraj od niego kwiatka dostała.