Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 La Bamba jest pełna niespodzianek
1
@FcPortoFan1999 to było hipotetycznie.
Cześć Oski
4
@kubix05 ech, do dziś żałuję, że wtedy Eto odszedł
11
@PIWOSZ89 stać go. W końcu to my płacimy
3
@gumaz typowe angielskie śniadanie. Fasolka w sosie pomidorowym, grillowane pieczarki, pomidory, słabej jakości kiełbasa, oraz bekon i tosty. Jadłem to raz i więcej nie chcę.
1
@michal26 nie przepadną. Pojawią się na koncie.
Chyba, że ktoś szperał przy tym bankomacie, bo i w sumie to też jest w jakimś tam stopniu możliwe.
W ogóle co Cię skłoniło do wpłaty przez Blik?
3
@gumaz mi się już pracować w swojej firmie nie chce i odliczam dni do sprzedaży udziałów, a ten mi każe otwierać kolejną.
To co @MesQueUnClub_87 otwieramy bar u La Bambowców?
3
@MesQueUnClub_87 smacznego.
My dzisiaj pomidorowa, a na drugie do knajpy jedziemy.
1
@michal26 teoretycznie bank ma 15 dni roboczych na to, a w niektórych przypadkach więcej.
W praktyce różnie bywa, ale minimum tydzień.
3
@kubix05 uwielbiałem geometrię. Szczególnie przestrzenną.
1
@maroon to ze Ślepnąc od świateł.
Tak, fajnie to wyszło
1
@maroon ja akurat za Varius nie przepadam. Widziała ptaka cień, albo że wszystko się może zdarzyć..
Ale Nim wstanie dzień to Piękny utwór
0
@Ojciec5tkidzieci świetny kawałek
1
@kamyk_23 o tak, Skazany na Bluesa to piękna dyskografia Dżemu
2
@Gary tak, te filmy też widziałem
@Marusek oczywiście, że pamiętam
2
@kubix05 nie widziałem ani jednego odcinka Strażnika Teksasu.
0
@CLS63AMG coś w tym jest
1
@kocuur zobaczymy jak wyjdzie na Arkę w niedzielę. Co do środka, to w meczu z Lechem wszystkim w końcu się chciało. Biegali bardzo dużo
1
@kocuur teraz z Lechem? O wiele lepiej, niż wcześniej. Alvarez rozruszał trochę środek. Coś tam pograli kreatywnie.
5
@Aequlibre bo złymi kobietami się otaczasz.
Tu na La Bambie już były życzenia od dziewczyn. Mi żona i córka też złożyły.
2
@kocuur mi już tylko zależy, żeby Widzew się utrzymał. Ale takie miejsce dające puchary byłoby lepsze ;)
5
@Arkon Ogólnie kilku klubom, którym do tej pory nie za bardzo groził spadek, może zrobić się gorąco. Wisła Płock ostatnie pięć spotkań - same porażki. Cracovia od pięciu spotkań bez zwycięstwa. W Radomiaku ostre dymy, kto złapie zadyszkę pod koniec sezonu ten spadnie.
@michal26 @Ojciec5tkidzieci @kocuur @FcPortoFan1999 @Ilka
1
@8stoichkov8 @ferdas_rawa tak jest. "Taniec Eleny" z "Bandyty" ponad wszystko m
2
@Zoker o tak, Symetria tak. Tu też Michał Lorenc zrobił robotę
0
@Frimpong no serial może być, ale pytam o polskie produkcje, a nie Fur Deutschland.
Jeśli chodzi o serial z tych nowszych, to "Król" ma świetną muzykę.
8
Jaki polski film ma według Was najlepszą ścieżkę muzyczną w historii? Wymieńcie trzy tutuły. Dobrze, jakbyście uzasasnili wybór.
Dla mnie to
"Krótki film o miłości". Muzykę skomponował tu Zbigniew Preisner. Nie jest jej dużo w tym filmie, jest wręcz oszczędna, ale kurczę potrafi zbudować napięcie i wywołać emocje.
"Ogniem i mieczem". Tu za muzykę odpowiadał Krzesimir Dębski. Muza jest monumentalna, dobrze historycznie dobrana. Ze świetnymi chórami z orkiestrą.
"Psy" i muzyka Michała Lorenca. Tu bardziej sentyment. Ale podoba mi się ta melancholia. Cały ten spokojny jazz jak cholera pasuje do głównej postaci.
Wyróżnienie dla "Akademia Pana Kleksa".
@michal26 @MesQueUnClub_87 @Gary @Giwera @JimMorrisonFCB @Colon @kamyk_23 @NeroTFP1 @Walker @shinthps
4
@gumaz one to już słyszą, że w ich wieku to się babcią zostaje
3
@MesQueUnClub_87 nie widziałem Widzę widzę.
Ale zauważyłem, że Filmweb.pl gubi oceny. Nie pierwszy raz wrzucasz jakiś film, który na bank widziałem, nawet kilka razy, na bank oceniłem, a oceny brak.
Notuje i od nowa ocenię 31 grudnia, bo teraz nie chcę sobie zepsuć podsumowania roku.
2
@Prorokk bzdura, choćby powtarzana milion razy i tak będzie bzdurą. Żadna firma nie sprzeda towaru po starej cenie, gdy nowy towar musi kupić po nowej wyższej cenie.
Wyobraź sobie, że sprzedajesz mi marchewkę po 100 zł, którą kupujesz od @FcPortoFan1999 za 80 zł.
I teraz, dzisiaj Oski mówi Ci, że od poniedziałku będzie Ci sprzedawał tę marchewkę po 120 zł. To co? Sprzedajesz mi ją w tym tygodniu po 100 zł, żeby w poniedziałek zapłacić 120 zł?
Inaczej mówiąc w cenach paliwa liczy się koszt uzupełnienia zapasów.
3
@maroon haha, może trochę tak wyszło, ale nie było to moją intencją. Miałem jeszcze napisać, dlaczego paliwo drożeje tak szybko po wzroście cen ropy na rynkach, ale sobie darowałem.