2

Ania, przestań Oskiego zaczepiać

0

@Gibbon_FCB w większość

0

@LAMC_10 grillujemy od środy

1

@clyde jest hodowla kurczaków?

1

@FcPortoFan1999 o.
Cześć Oski

3

@Roobo a Ty osobo studencka coś taki zdziwiony?

1

@Arkon kobieta, więc wiesz....

1

@Arkon z tego co kiedyś pisałeś o potrzebach córki, to będzie bardzo zadowolona.

1

@Criss18Barca długo się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że jest mi bardzo wszystko jedno.

1

@heniusss tak. SEC 600

42

@Verore dzień dobry Panie Antoni. Proszę się zrelaksować, położyć, zaraz siostra Basen zrobi Panu lewatywę

2

@pafcioxxx Theo Hernandez

1

@FcPortoFan1999 raczej tak, ale cholera wie co oni jeszcze wymyślą

3

@ZuczekFCB1899 "Wyszukaj" jak usunąć

1

@FcPortoFan1999 mam nadzieję Oski. Mam nadzieję.

1

@Kgorecki2500 @FcPortoFan1999 z punktu widzenia prawnego trochę rozumiem ten ruch

1

@Marusek znam tereny. Fajnie. Miłej zabawy

1

@gumaz przeciwgazowej*

0

@Marusek nie napisałeś najważniejszego. Nad jaką rzeką?

0

@Colon nie widziałem
Haha

0

@Foton no widzisz

1

@FcPortoFan1999 Oski, z Tobą tak zawsze. Ale jak napisał @gumaz wymówka bo praca, albo inne wykręty.
Nie bój nic. Yamal do bramki trafia, to i do Siedlec trafi.

4

Czytelnicy fcbarca.com wybrali Yamala MVP sezonu.

Rozumiem, że @Redakcja przewidziała jakąś nagrodę dla zwycięzcy? Nie wiem, może kolacja z @FcPortoFan1999 w knajpie Sztos Siedlce lub Wałek Restaurant?

1

@Colon bym się tu chyba zgodził z @kamyk_23

0

@Colon gitara Franka wygrywa

1

@BORO_12 w sumie to Canelo na PO rozegrał więcej meczów w karierze, niż na LO.

0

@Kgorecki2500 a tego Baldura to przeszedłeś w końcu?

1

@Batys ja jestem spokojny, bo mnie tam już wszystko lotto. Tylko jak czytam takie brednie to coraz bardziej wątpię w przyszłość tego narodu.

P. S. Jeśli chodzi o porodówki, to kasa oczywiście ma znaczenie. Ale wystarczy spytać jakiegokolwiek lekarza połoznika o to, czy długo będzie pracował w miejscu, gdzie jest jeden poród w tygodniu. No nie będzie, bo to oznacza cofanie się w rozwoju.

1

@19xavi93 dałem Ci szansę i napisałem, żebyś nie odpowiadał. A Ty robisz z siebie głupka dalej.
No to brnijmy skoro tak chcesz.
Podaj mi podstawę prawną, w którą to premier, lub minister może ingerować w uniwersytet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?