1

@Eto'o9 R10 bronią swoich interesów, więc nie widzę tu żadnej hipokryzji. Po prostu robią to wszelkimi sposobami.

0

@Azrik Pululu lepszy, bo bardziej wszechstronny

2

@FcPortoFan1999 rozegrania może i tak Oski. Ale na pewno nie warty oglądania.

8

Mogliby już dać se spokój z tym Alvarezem. Wolałbym na dziewiątce tura. Takiego jak Ange-Yoan Bonny.

I oczywiście stop argentynizacji Barcelony

10

@Arkon niestety tak jest w tym kraju. Państwo dba, a w zasadzie pilnuje póki dzieciak w brzuchu. A potem niech się dzieje z dzieckiem co chce.

0

@Arkon ech.............

0

@Arkon no właśnie

1

@Arkon no ja bym wolał Pululu. Daje więcej opcji

1

@FcPortoFan1999 niestety

2

@Marusek on Turcją póki co nie jest zainteresowany, ale ktoś z Europy właśnie mąci, być może to Monaco. Dlatego napisałem, że jeśli wszystko pójdzie jak trzeba.

Cześć Oski. No ja mam nadzieję, że to wszystko będzie bardziej przemyślane i wszystko na to wskazuje. Przede wszystkim jest w końcu trener. @FcPortoFan1999

2

@kubix05 trochę byłem zajęty sprawami rodzinnymi.

6

Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.

Jeśli wszystko pójdzie tak jak trzeba, to w nadchodzącym tygodniu Thomas Bobcek zostanie piłkarzem Widzewa. Ale to nie koniec rozmów z Lechią. Na celowniku są Ivan Zhelisko i Camilo Mena.

@FcPortoFan1999 @FcPortoFan1999 @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @Bernard777 @Bykunn

@michal26 @Arkon @Azrik

1

@kubix05 dzień dobry.
U mnie też dzisiaj jajecznica

0

@Arkon ja Arsenalowi

1

@FcPortoFan1999 i zrobili. Cześć Oski

0

@MateS dzięki......

1

@FcPortoFan1999 jeszcze Piast wyprzedzili

1

@FcPortoFan1999 no muszą ogarnąć wyjazdy

0

@michal26 dzięki.
No było blisko, a jednak daleko.

0

@Czajka90 trudno mi powiedzieć w tej chwili. W tygodniu będę wiedział

0

@FcPortoFan1999 dziękuję

1

@Marusek będzie. Zmiany zmiany zmiany

1

@MateS tak, też gratuluję. Świetny sezon Żaboli.

4

@VamoSBarca88 gratuluję pucharów. Cieszę się.

4

Z okazji wygranej i utrzymania się Widzewa mam do Ciebie cztery pytania Oski.

1. Uprawiasz kapustę czerwoną?
2. Uprawiasz rzepik?
3. Robisz na zimę przetwory?
4. Lubisz owoce morza?

@FcPortoFan1999

0

@michal26 siedziałem siedziałem

1

1

@Arkon ja najbardziej cieszę się, że się United podnieśli

2

@FcPortoFan1999 prawda.
Za to jutro wszystko na raz

3

@MirusAmisz w samo sedno trafiłeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?