Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eto'o9 R10 bronią swoich interesów, więc nie widzę tu żadnej hipokryzji. Po prostu robią to wszelkimi sposobami.
0
@Azrik Pululu lepszy, bo bardziej wszechstronny
2
@FcPortoFan1999 rozegrania może i tak Oski. Ale na pewno nie warty oglądania.
8
Mogliby już dać se spokój z tym Alvarezem. Wolałbym na dziewiątce tura. Takiego jak Ange-Yoan Bonny.
I oczywiście stop argentynizacji Barcelony
10
@Arkon niestety tak jest w tym kraju. Państwo dba, a w zasadzie pilnuje póki dzieciak w brzuchu. A potem niech się dzieje z dzieckiem co chce.
0
@Arkon ech.............
0
@Arkon no właśnie
1
@Arkon no ja bym wolał Pululu. Daje więcej opcji
1
@FcPortoFan1999 niestety
2
@Marusek on Turcją póki co nie jest zainteresowany, ale ktoś z Europy właśnie mąci, być może to Monaco. Dlatego napisałem, że jeśli wszystko pójdzie jak trzeba.
Cześć Oski. No ja mam nadzieję, że to wszystko będzie bardziej przemyślane i wszystko na to wskazuje. Przede wszystkim jest w końcu trener. @FcPortoFan1999
2
@kubix05 trochę byłem zajęty sprawami rodzinnymi.
6
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.
Jeśli wszystko pójdzie tak jak trzeba, to w nadchodzącym tygodniu Thomas Bobcek zostanie piłkarzem Widzewa. Ale to nie koniec rozmów z Lechią. Na celowniku są Ivan Zhelisko i Camilo Mena.
@FcPortoFan1999 @FcPortoFan1999 @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @Bernard777 @Bykunn
@michal26 @Arkon @Azrik
1
@kubix05 dzień dobry.
U mnie też dzisiaj jajecznica
0
@Arkon ja Arsenalowi
1
@FcPortoFan1999 i zrobili. Cześć Oski
0
@MateS dzięki......
1
@FcPortoFan1999 jeszcze Piast wyprzedzili
1
@FcPortoFan1999 no muszą ogarnąć wyjazdy
0
@michal26 dzięki.
No było blisko, a jednak daleko.
0
@Czajka90 trudno mi powiedzieć w tej chwili. W tygodniu będę wiedział
0
@FcPortoFan1999 dziękuję
1
@Marusek będzie. Zmiany zmiany zmiany
1
@MateS tak, też gratuluję. Świetny sezon Żaboli.
4
@VamoSBarca88 gratuluję pucharów. Cieszę się.
4
Z okazji wygranej i utrzymania się Widzewa mam do Ciebie cztery pytania Oski.
1. Uprawiasz kapustę czerwoną?
2. Uprawiasz rzepik?
3. Robisz na zimę przetwory?
4. Lubisz owoce morza?
@FcPortoFan1999
0
@michal26 siedziałem siedziałem
1
@MirusAmisz Cody
1
@Arkon ja najbardziej cieszę się, że się United podnieśli
2
@FcPortoFan1999 prawda.
Za to jutro wszystko na raz
3
@MirusAmisz w samo sedno trafiłeś