3

@marcinK0000 za rok odejdzie za darmo, a Tobie podobni będą walić w zarząd klubu, że go puścili, że Barcelona z powodu za małych przychodów musi się brykać z FFP i tak dalej

1

@Emhyr deflacja to też nic dobrego.

Wszystko jest możliwe.

0

@Kredon działalność, czy domowy rachunek?

1

W Barcelonie nie ma lewego skrzydła, a za chwilę nie będzie w ogóle prawego. Raphinia to nie skrzydłowy jakiego Barca potrzebuje. W przypadku odejścia Dembele,, Barca będzie miała dwa realne wyjścia, bo o zakupie skrzydłowego nie ma co marzyć. Albo dokupić pomocnika i grać 3-5-2, albo dokupić prawego obrońcę i grać 4-4-2. Na obydwa warianty mamy prawie kompletną kadrę. Wystarczy jedno wzmocnienie.

6

@zaba107 w przypadku uruchomienia klauzuli Barca nie jest żadną stroną w tej transakcji. Wartość klauzuli jest wypłacana na konto La Liga i piłkarz podpisuje kontrakt.. Wyłączenie urządzeń nic nie da.

26

@tbas rozwój to mu się zatrzymał, jak wpadł pod skrzydła Xaviego

3

@dniel zawsze grali. Nawet na mundialu grali

0

@Mixtape a Dembele coś ma do powiedzenia?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LukaszUH jakie 100 mln? Barca będzie z tego miała 25 mln. Taka jest klauzula

0

Stawiam orzechy przeciw dolarom, że plotki o Dembele w PSG wypuścił jego agent. Jeśli jednak się mylę, to Barca zostanie z 25 milionami i brakiem perspektyw na skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia

5

Podobno poseł Janusz Kowalski ma zostać twarzą akcji

Szepienia przeciw wściekliźnie.

0

@kuz no tak, jak się zmieni narracja na la bambie wtedy Barca będzie zapiera... Inaczej spadniemy

3

@kuz pojechali po jedno i drugie. Piłkarze Barcelony nie mogli zagrać na takiej intensywności jak Arsenal. Było to fizycznie niemożliwe

2

Sparing nie sparing. Widać różnicę w etapie przygotowań obydwu drużyn. Dla Armatek był to rzeczywiście mecz sparingowy, a dla Barcelony raczej jednostka treningowa. Jeśli weźmie się pod uwagę, że przed chwilą pół drużyny w kiblu większość czasu spędzało, to nie było tragedii. Bardziej martwi mnie w tym wszystkim to, że Xavi chciał grać 4-3-3 bez bocznych obrońców.

0

@Jakchcesz poważnie? xD

16

"Program nie jest po to, żeby go realizować, tylko, żeby dostać głosy idiotów" - Korwin

Ciekawe ilu wyborców Konfy myśli sobie - "ale to nie o mnie mówił Janusz"

0

@michal26 ja mam posiadać maile?
Maile fruwały w mediach i każdy mógł je przeczytać. O tym że Wipler i Dworczyk są świetnymi kolegami mówili sami wyżej wymienieni. O tym, że to Wipler stworzył Mentzena w mediach społecznościowych też nie raz mówiono.

0

@michal26 to nie żadna hipoteza. O tym było już wcześniej w mailach Dworczyka, czego Wy wyborcy Konfy nie chcecie widzieć.

0

@michal26 każda partia jest wodzowska i z demokracją nie ma nic wspólnego.

@Peciak Wipler to bardzo dobry kolega Dworczyka, więc jest Konfie potrzebny do prowadzenia rozmów na temat koalicji. Wszystko się układa w jedną całość

2

@michal26 problem jest bardzo złożony. Tutaj pięćdziesiąt osób Ci napisze dlaczego tak jest, każdy co innego i każdy będzie miał rację. Ja dwoje dzieci mam i gwarantuję, że w dzisiejszych czasach na dziecko byśmy się z żoną nie zdecydowali. Przyczyn podawać nie będę, bo niepotrzebna mi jest głupia dyskusja o tak naprawdę subiektywnych odczuciach każdego z nas.

0

@escarabajo czyli da to liczbę kibiców z tej strony. Do tego nie wszystkich, bo wielu nie zaglosuje

0

@escarabajo ale ankietą policzysz ilość kibiców na tej stronie, a nie w województwie

0

@ikar34 a jak chcesz to policzyć?

2

@Tomo1989 bo nie miał czego rozważać. Świat polskich trenerów w ogóle nie widzi. Są tak mierni, że nawet okręgówka z Niemiec ich nie chce

0

@Tomo1989 a który dostał jakąkolwiek ciekawą propozycję, żeby uciec?

3

@Tomo1989 to nie problem w trenerach z zza granicy, tylko burdelu w polskiej kopanej

15

Zesrało się
Dosłownie i w przenośni

1

@mrboom w 1997 roku Polacy zgodzili się w referendum na stworzenie klasy panów i tak mamy. I tego nikt nie zmieni. Żaden polityk, żadna partia nie zrobi sobie gorzej. Tu byłby potrzebny jakiś ogólny majdan przeciw klasie politycznej, ale to przy tak podzielonym społeczeństwie jest niemożliwe

0

@Krzysztof1987 osemkę dzieci z czterema kobietami. Tak po katolicku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?