Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@marcinK0000 za rok odejdzie za darmo, a Tobie podobni będą walić w zarząd klubu, że go puścili, że Barcelona z powodu za małych przychodów musi się brykać z FFP i tak dalej
1
@Emhyr deflacja to też nic dobrego.
Wszystko jest możliwe.
0
@Kredon działalność, czy domowy rachunek?
1
W Barcelonie nie ma lewego skrzydła, a za chwilę nie będzie w ogóle prawego. Raphinia to nie skrzydłowy jakiego Barca potrzebuje. W przypadku odejścia Dembele,, Barca będzie miała dwa realne wyjścia, bo o zakupie skrzydłowego nie ma co marzyć. Albo dokupić pomocnika i grać 3-5-2, albo dokupić prawego obrońcę i grać 4-4-2. Na obydwa warianty mamy prawie kompletną kadrę. Wystarczy jedno wzmocnienie.
6
@zaba107 w przypadku uruchomienia klauzuli Barca nie jest żadną stroną w tej transakcji. Wartość klauzuli jest wypłacana na konto La Liga i piłkarz podpisuje kontrakt.. Wyłączenie urządzeń nic nie da.
26
@tbas rozwój to mu się zatrzymał, jak wpadł pod skrzydła Xaviego
3
@dniel zawsze grali. Nawet na mundialu grali
0
@Mixtape a Dembele coś ma do powiedzenia?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LukaszUH jakie 100 mln? Barca będzie z tego miała 25 mln. Taka jest klauzula
0
Stawiam orzechy przeciw dolarom, że plotki o Dembele w PSG wypuścił jego agent. Jeśli jednak się mylę, to Barca zostanie z 25 milionami i brakiem perspektyw na skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia
5
Podobno poseł Janusz Kowalski ma zostać twarzą akcji
Szepienia przeciw wściekliźnie.
0
@kuz no tak, jak się zmieni narracja na la bambie wtedy Barca będzie zapiera... Inaczej spadniemy
3
@kuz pojechali po jedno i drugie. Piłkarze Barcelony nie mogli zagrać na takiej intensywności jak Arsenal. Było to fizycznie niemożliwe
2
Sparing nie sparing. Widać różnicę w etapie przygotowań obydwu drużyn. Dla Armatek był to rzeczywiście mecz sparingowy, a dla Barcelony raczej jednostka treningowa. Jeśli weźmie się pod uwagę, że przed chwilą pół drużyny w kiblu większość czasu spędzało, to nie było tragedii. Bardziej martwi mnie w tym wszystkim to, że Xavi chciał grać 4-3-3 bez bocznych obrońców.
0
@Jakchcesz poważnie? xD
16
"Program nie jest po to, żeby go realizować, tylko, żeby dostać głosy idiotów" - Korwin
Ciekawe ilu wyborców Konfy myśli sobie - "ale to nie o mnie mówił Janusz"
0
@michal26 ja mam posiadać maile?
Maile fruwały w mediach i każdy mógł je przeczytać. O tym że Wipler i Dworczyk są świetnymi kolegami mówili sami wyżej wymienieni. O tym, że to Wipler stworzył Mentzena w mediach społecznościowych też nie raz mówiono.
0
@michal26 to nie żadna hipoteza. O tym było już wcześniej w mailach Dworczyka, czego Wy wyborcy Konfy nie chcecie widzieć.
0
@michal26 każda partia jest wodzowska i z demokracją nie ma nic wspólnego.
@Peciak Wipler to bardzo dobry kolega Dworczyka, więc jest Konfie potrzebny do prowadzenia rozmów na temat koalicji. Wszystko się układa w jedną całość
2
@michal26 problem jest bardzo złożony. Tutaj pięćdziesiąt osób Ci napisze dlaczego tak jest, każdy co innego i każdy będzie miał rację. Ja dwoje dzieci mam i gwarantuję, że w dzisiejszych czasach na dziecko byśmy się z żoną nie zdecydowali. Przyczyn podawać nie będę, bo niepotrzebna mi jest głupia dyskusja o tak naprawdę subiektywnych odczuciach każdego z nas.
0
@escarabajo czyli da to liczbę kibiców z tej strony. Do tego nie wszystkich, bo wielu nie zaglosuje
0
@escarabajo ale ankietą policzysz ilość kibiców na tej stronie, a nie w województwie
0
@ikar34 a jak chcesz to policzyć?
2
@Tomo1989 bo nie miał czego rozważać. Świat polskich trenerów w ogóle nie widzi. Są tak mierni, że nawet okręgówka z Niemiec ich nie chce
0
@Tomo1989 a który dostał jakąkolwiek ciekawą propozycję, żeby uciec?
3
@Tomo1989 to nie problem w trenerach z zza granicy, tylko burdelu w polskiej kopanej
15
Zesrało się
Dosłownie i w przenośni
1
@mrboom w 1997 roku Polacy zgodzili się w referendum na stworzenie klasy panów i tak mamy. I tego nikt nie zmieni. Żaden polityk, żadna partia nie zrobi sobie gorzej. Tu byłby potrzebny jakiś ogólny majdan przeciw klasie politycznej, ale to przy tak podzielonym społeczeństwie jest niemożliwe
0
@Krzysztof1987 osemkę dzieci z czterema kobietami. Tak po katolicku