Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 czasami myślę sobie Oski, że lepiej powołać młodych chłopaków i dać im szanse
0
@FcPortoFan1999 a ja nawet nie zamierzam ich oglądać.
0
@FcPortoFan1999 nie.
Cześć Oski
5
@Popitek12 a @mekston nie powinien tego zapisać?
4
@mordini123 bardzo dobra wiadomość. Bo jeszcze wczoraj była lipa.
1
@mmaciass mmmf free?
0
@Jonyx ale co do tego mają poglądy? Przedstawiłem Ci sytuację sprzed 20 lat. I co poglądy mają do tego?
0
@Jonyx nie wiem, czy uśmiechnięty. Ale na pewno nie marudzący na rzeczywistość, którą sam sobie stworzyłem.
8
@Jonyx powiem Ci coś w tajemnicy..
Moje dzieci mają odpowiednio 20 i 18 lat. I cena pieluch marki Pampers od tamtego czasu, gdy je kupowaliśmy zmieniła się o jakieś 10-15 zł. Sprawdź sobie jak zmieniła się średnia, czy najniższa krajowa. Dodaj do tego, że my nie mieliśmy wtedy żadnych pieniędzy od państwa.
I przestań marudzić
0
@Ivan90 Sofascore, WhoScored, FotMob, Meczyki
1
@Xwowrak żart rozumiem?
0
@Prorokk no może i tak.
W liceum, do którego chodził mój syn i teraz córka był katering i to z bardzo dobrej restauracji. Ale moje dzieciaki nie chciały chodzić.
Ale to szkoła prywatna i tam wiele rzeczy wygląda inaczej.
2
@MesQueUnClub_87 najważniejsze to dobrze dobrać oprawki. Wtedy przeważnie jest na plus.
1
@gumaz teraz jest catering
3
@MesQueUnClub_87 nie widziałem tylko tego japońskiego
0
@Roobo tak, doczytałem. Ale dzięki
2
@gumaz pewnie tak
21
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.
Piątek w środę? Zawsze cieszy.
0
@michal26 o co chodzi z pizzą nie wiem.
A co do mandatów to w ogóle mnie już nie dziwi.
0
@macio_944 wolę nie
2
@Giwera @Encore United już go w zeszłym sezonie chcieli, ale był wtedy za drogi
0
@Colon oczywiście Old Man
1
@kubix05 mało kto korzystał, bo to było strasznie niewygodne
4
@Arkon mieszkałem w mieście 40-45 tys mieszkańców, potem w mieście Uć. Teraz na wsi. I na wsi mi najlepiej.
4
@kubix05 stalinowski wynalazek. Otwieracz do puszek. Ciekawe, czy ktokolwiek, kto ma dziś 35 i mniej lat potrafiłby tym otworzyć konserwę?
3
@BillyButcher tak byłem, widziałem i polecam
3
@MirusAmisz figury wszystkich nacji bym sobie obejrzał. Serio, zawsze mi się podobają te różne "stworki".
Szkoda, że to Los Angeles, bo bym sobie z chęcią zwiedził.
0
@FcPortoFan1999 no jest.
Cześć Oski
1
@michal26 no dla mnie to logiczne, tylko dlaczego my tego tak nie nazywamy? Dzisiaj właśnie do mnie doszło, że od kliku lat nikt tego nie nazwał terroryzmem.
7
@Kgorecki2500 dla mnie dywersja i sabotaż występują wtedy, gdy oba państwa są w stanie wojny.
Natomiast działania w innym kraju i to przeciwko ludności cywilnej to zwykły terroryzm.