1

@FcPortoFan1999 czasami myślę sobie Oski, że lepiej powołać młodych chłopaków i dać im szanse

0

@FcPortoFan1999 a ja nawet nie zamierzam ich oglądać.

0

@FcPortoFan1999 nie.


Cześć Oski

5

@Popitek12 a @mekston nie powinien tego zapisać?

4

@mordini123 bardzo dobra wiadomość. Bo jeszcze wczoraj była lipa.


1

@mmaciass mmmf free?


0

@Jonyx ale co do tego mają poglądy? Przedstawiłem Ci sytuację sprzed 20 lat. I co poglądy mają do tego?

0

@Jonyx nie wiem, czy uśmiechnięty. Ale na pewno nie marudzący na rzeczywistość, którą sam sobie stworzyłem.

8

@Jonyx powiem Ci coś w tajemnicy..
Moje dzieci mają odpowiednio 20 i 18 lat. I cena pieluch marki Pampers od tamtego czasu, gdy je kupowaliśmy zmieniła się o jakieś 10-15 zł. Sprawdź sobie jak zmieniła się średnia, czy najniższa krajowa. Dodaj do tego, że my nie mieliśmy wtedy żadnych pieniędzy od państwa.

I przestań marudzić

0

@Ivan90 Sofascore, WhoScored, FotMob, Meczyki

1

@Xwowrak żart rozumiem?

0

@Prorokk no może i tak.
W liceum, do którego chodził mój syn i teraz córka był katering i to z bardzo dobrej restauracji. Ale moje dzieciaki nie chciały chodzić.
Ale to szkoła prywatna i tam wiele rzeczy wygląda inaczej.

2

@MesQueUnClub_87 najważniejsze to dobrze dobrać oprawki. Wtedy przeważnie jest na plus.

1

@gumaz teraz jest catering

3

@MesQueUnClub_87 nie widziałem tylko tego japońskiego

0

@Roobo tak, doczytałem. Ale dzięki

2

@gumaz pewnie tak

21

Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.

Piątek w środę? Zawsze cieszy.

0

@michal26 o co chodzi z pizzą nie wiem.
A co do mandatów to w ogóle mnie już nie dziwi.

0

@macio_944 wolę nie

2

@Giwera @Encore United już go w zeszłym sezonie chcieli, ale był wtedy za drogi

0

@Colon oczywiście Old Man

1

@kubix05 mało kto korzystał, bo to było strasznie niewygodne

4

@Arkon mieszkałem w mieście 40-45 tys mieszkańców, potem w mieście Uć. Teraz na wsi. I na wsi mi najlepiej.

4

@kubix05 stalinowski wynalazek. Otwieracz do puszek. Ciekawe, czy ktokolwiek, kto ma dziś 35 i mniej lat potrafiłby tym otworzyć konserwę?

3

@BillyButcher tak byłem, widziałem i polecam

3

@MirusAmisz figury wszystkich nacji bym sobie obejrzał. Serio, zawsze mi się podobają te różne "stworki".

Szkoda, że to Los Angeles, bo bym sobie z chęcią zwiedził.

0

@FcPortoFan1999 no jest.
Cześć Oski

1

@michal26 no dla mnie to logiczne, tylko dlaczego my tego tak nie nazywamy? Dzisiaj właśnie do mnie doszło, że od kliku lat nikt tego nie nazwał terroryzmem.

7

@Kgorecki2500 dla mnie dywersja i sabotaż występują wtedy, gdy oba państwa są w stanie wojny.
Natomiast działania w innym kraju i to przeciwko ludności cywilnej to zwykły terroryzm.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?