Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@draxidox przecież ona świetnie się wypowiedziała.
@clyde obejrzyj może najpierw. Posłuchaj co mówi. Świetny tekst.
3
@July_6_BcN w życiu nie gotowałem kawy do mleka. Z kieszonkami też by nie było problemu.
3
@gumaz nie. Ale czasem myślę, że on prowadzi moje
3
@gumaz a ja widziałem wszystkie
@MesQueUnClub_87
0
@michal26 ja tak szczerze mówiąc, to się żadnym nigdy za bardzo nie sugerowałem. Tzn. żadnym z tych dostępnych publicznie.
1
@Popitek12 chyba tak
2
@michal26 tu masz inny @gumaz @Kgorecki2500
1
@BillyButcher i tu się zgadzam w całości
1
@Marusek mniam.
0
Daredevil od Netflix, czy Daredevil od Disney?
Biorę po pincet złotych od każdego i tysiąc od @clyde i słucham państwa badawczo.
3
@MesQueUnClub_87 smacznego
1
@PeRRy może chce posadę rzecznika. Zawsze to bardziej pewne i stabilne, niż praca w Republice
1
@FcPortoFan1999 tak, bo jadę na ten mecz. A może tylko na stadion
2
@Kgorecki2500 narobiłeś jak dla wojska
@FcPortoFan1999 mam dość piłki po ostatnim piątku.
0
@PeRRy może właśnie Rachon nad tym myślał?
7
A ja zrobiłem dzisiaj papryki faszerowane mięsem wołowym, serem, kaparami i trochę fety.
Tu jedna, bo reszta grzecznie czeka w piekarniku. Obok sos czosnkowy własnej żony roboty.
https://zapodaj.net/plik-T78DIuPmaP
@MesQueUnClub_87 @Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Kluivert_P @Gary @FcPortoFan1999 @clyde @Safinetka @gumaz i inni
0
@sokot to jest jednak trochę bardziej skomplikowane, niż się wydaje. Czy to jest fakt? Tak. Czy mamy inne wyjście niż iść w OZE sroze? Nie mamy. Niestety.
0
@ferdas_rawa dzisiaj gdzieś tam niżej @BorzyKrzys trafnie podsumował sytuację w tej pięknej Krainie.
2
@ferdas_rawa takie pytanie to gwarancja dwóch rzeczy. Wydania kupy pieniędzy i nieważne referendum.
0
@Kgorecki2500 no bo mąką kukurydziana nie jest zamiennikiem ziemniaczanej. Zamiennikiem mąki ziemniaczanej jest skrobia kukurydziana.
Zapamiętaj.
1
@Kgorecki2500 najważniejsze, żeby Ci smakowało
0
@Colon Anvil dzisiaj
2
@LukaszFan nikt nie będzie tego bojkotować, bo do tego referendum nie dojdzie. Senat w takiej formie tego nie klepnie.
0
@Hosh no w sumie w Białymstoku to ostatni raz byłem na meczu Jaga - Widzew, ale w pierwszej lidze.
0
@Hosh na każdym polskim stadionie sprawdzają wyrywkowo.
@FcPortoFan1999 cześć Oski.
@gumaz odnotuj
2
@Kgorecki2500 czat dżi pi Ti dobrze Ci powiedział, że kukurydziana, ale nie mąką, tylko skrobia. To musi być skrobia.
2
@Kgorecki2500 pochwal się potem
6
@lithotripter można iść jeszcze dalej
"Czy jest Pan/Pani za realizacją unijnej polityki klimatycznej, która pomaga obniżać emisję gazów cieplarnianych, chronić przyrodę i hamuje ocieplenie klimatu zwiększające migrację do Europy z Afryki, oraz pozwoli oddychać dzieciom lepszym, zdrowszym powietrzem, co ograniczy choroby takie jak rak"?
@stone80 nie na tym polega demokratyczne referendum.
6
@stone80 no, jak nie widzisz problemu w formie tego pytania, to ja Ci tłumaczyć nie będę.
2
@mmaciass trochę wydano na linie energetyczne. Nawet, koło mnie. Ale niestety większość pis przez 8 lat rozpieprzył cholera wie na co. Jakieś 95 miliardów