9

@draxidox przecież ona świetnie się wypowiedziała.
@clyde obejrzyj może najpierw. Posłuchaj co mówi. Świetny tekst.

3

@July_6_BcN w życiu nie gotowałem kawy do mleka. Z kieszonkami też by nie było problemu.

3

@gumaz nie. Ale czasem myślę, że on prowadzi moje

3

@gumaz a ja widziałem wszystkie
@MesQueUnClub_87

0

@michal26 ja tak szczerze mówiąc, to się żadnym nigdy za bardzo nie sugerowałem. Tzn. żadnym z tych dostępnych publicznie.

1

@Popitek12 chyba tak

2

@michal26 tu masz inny @gumaz @Kgorecki2500


1

@BillyButcher i tu się zgadzam w całości

1

@Marusek mniam.

0

Daredevil od Netflix, czy Daredevil od Disney?

Biorę po pincet złotych od każdego i tysiąc od @clyde i słucham państwa badawczo.

3

@MesQueUnClub_87 smacznego

1

@PeRRy może chce posadę rzecznika. Zawsze to bardziej pewne i stabilne, niż praca w Republice

1

@FcPortoFan1999 tak, bo jadę na ten mecz. A może tylko na stadion

2

@Kgorecki2500 narobiłeś jak dla wojska
@FcPortoFan1999 mam dość piłki po ostatnim piątku.

0

@PeRRy może właśnie Rachon nad tym myślał?

7

A ja zrobiłem dzisiaj papryki faszerowane mięsem wołowym, serem, kaparami i trochę fety.

Tu jedna, bo reszta grzecznie czeka w piekarniku. Obok sos czosnkowy własnej żony roboty.

https://zapodaj.net/plik-T78DIuPmaP

@MesQueUnClub_87 @Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Kluivert_P @Gary @FcPortoFan1999 @clyde @Safinetka @gumaz i inni

0

@sokot to jest jednak trochę bardziej skomplikowane, niż się wydaje. Czy to jest fakt? Tak. Czy mamy inne wyjście niż iść w OZE sroze? Nie mamy. Niestety.

0

@ferdas_rawa dzisiaj gdzieś tam niżej @BorzyKrzys trafnie podsumował sytuację w tej pięknej Krainie.

2

@ferdas_rawa takie pytanie to gwarancja dwóch rzeczy. Wydania kupy pieniędzy i nieważne referendum.

0

@Kgorecki2500 no bo mąką kukurydziana nie jest zamiennikiem ziemniaczanej. Zamiennikiem mąki ziemniaczanej jest skrobia kukurydziana.
Zapamiętaj.

1

@Kgorecki2500 najważniejsze, żeby Ci smakowało

0

@Colon Anvil dzisiaj

2

@LukaszFan nikt nie będzie tego bojkotować, bo do tego referendum nie dojdzie. Senat w takiej formie tego nie klepnie.

0

@Hosh no w sumie w Białymstoku to ostatni raz byłem na meczu Jaga - Widzew, ale w pierwszej lidze.

0

@Hosh na każdym polskim stadionie sprawdzają wyrywkowo.
@FcPortoFan1999 cześć Oski.
@gumaz odnotuj

2

@Kgorecki2500 czat dżi pi Ti dobrze Ci powiedział, że kukurydziana, ale nie mąką, tylko skrobia. To musi być skrobia.

2

@Kgorecki2500 pochwal się potem

6

@lithotripter można iść jeszcze dalej

"Czy jest Pan/Pani za realizacją unijnej polityki klimatycznej, która pomaga obniżać emisję gazów cieplarnianych, chronić przyrodę i hamuje ocieplenie klimatu zwiększające migrację do Europy z Afryki, oraz pozwoli oddychać dzieciom lepszym, zdrowszym powietrzem, co ograniczy choroby takie jak rak"?

@stone80 nie na tym polega demokratyczne referendum.

6

@stone80 no, jak nie widzisz problemu w formie tego pytania, to ja Ci tłumaczyć nie będę.

2

@mmaciass trochę wydano na linie energetyczne. Nawet, koło mnie. Ale niestety większość pis przez 8 lat rozpieprzył cholera wie na co. Jakieś 95 miliardów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?