0

@JacekM lepsze.

2

@michal26 zobaczysz, co się będzie za rok działo. Przed wyborami parlamentarnymi. Wspomnisz sobie wtedy moje słowa, że Mentzen strzelił sobie w kolano popierając go. Zobaczysz jaka będzie szła narracja z pałacu.

7

@michal26 ja Ci mówiłem, że to nikt inny, jak długopis kurdupla. To Ty twierdziłeś, że on taki piękny, konfederacki.
I nie, nie jest lepszy od Dudy. Ma tylko lepszą otoczkę i robi lepsze show dla prawej strony.

0

@turhiay jeśli beton dostanie ważne dla siebie pytanie, to pójdzie

1

@michal26 niestety to nie fake

4

@turhiay jak zrobią porządne referendum, z porządnymi pytaniami, to ani Tusk, ani Kaczyński nikogo nie zniechęca

18

@Foton może bym się z Tobą zgodził, gdyby nie to, że wiem co będzie, gdy Chiny osiągną zeroemisyjną gospodarkę, a Europa będzie w tyle. A Chiny zapieprzają do tego celu szybciej, niż sami zakładają.

1

@draxidox no dokładnie.

0

@arasz1819 może w trakcie.

29

"Czy jest Pan/Pani za realizacją unijnej polityki klimatycznej, która doprowadziła do wzrostu kosztów życia obywateli, cen energii i prowadzenia działalności gospodarczej i rolniczej?"

- tak ma brzmieć pytanie w referendum, którego przeprowadzenie proponuje prezydent Karol Nawrocki.


Nieźle Batyr obmyślił sobie pytanie.

3

Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze

Wracając do matur

4

@Batys jednych i drugich nie cierpię. Różnica taka, że Bayernu to jeszcze pewnie od początku lat 90-tych. PSG dopóki nie kupił ich Arab było mi obojętne.
Niech LM wygra Arsenal

2

@Giwera no ja Bitwa o Irak jeszcze widziałem. @MesQueUnClub_87

3

@Konradowskyy i tak dzień zacząć, to ja rozumiem

2

@BezglutenowyPedri a co ten biedny @Kgorecki2500 ma Cię na kierownicy wieźć?

2

@FcPortoFan1999 ciągnik, czy traktor?

6

@gumaz na pole to Oski ciągnikiem jeździ. Kombajnem też.

1

@Sulimo wszystkich tam zdeptał.
Ciekawe, w którą stronę pójdzie ten serial.

3

@gumaz w parku to on... Hmm jakby to napisać... Kupę robi.

2

@maroon napiszę Ci to co @PatrychoO czyli - Spróbuj

3

@tbas @arasz1819 z tego Mejzy to za 9 lat Jarosław jeszcze prezydenta zrobi.
@PatrychoO spróbuj, to zobaczysz jak to się skończy

0

@Ryoumen nie musiałem być sławny, żeby dostać kasę z dotacji.
Natomiast musiałbym być (mniej lub bardziej), żeby dostać kasę z rozporządzenia/ustawy, o której mowa w twittcie

1

@MirusAmisz dziękuję i wzajemnie.
Ja to rodzinnie plus dziewczyna mojego syna

1

@MirusAmisz ja właśnie kupiłem 5 biletów na 21 maja.

0

@Ryoumen tak wiem, że to rozporządzenie. Autor twitta napisał ustawa i za tym podążyłem.
I nadal to nie ma nic wspólnego z dotacją.
O dotację to i ja mogę napisać, co zresztą nieraz robiłem (firma moja) i nieraz dostaliśmy. Z różnych źródeł. Ale jest to zupełnie co innego niż to, co będzie dostawał artysta z rozporządzenia.

1

@Kgorecki2500 tak, trzeba iść.

0

@Ryoumen no właśnie. Cała rozmowa jest o USTAWIE reprograficznej. I to napisałem. A Ty wyleciałeś z dotacjami.

To tak jakbyśmy rozmawiali o samochodach, a Ty byś wyleciał ze statkiem.

0

@Ryoumen no zlituj się nade mną, ale przede wszystkim nad sobą.

ZOBACZ TEMAT ROZMOWY.

Ja nic o dotacjach nie pisałem. @pluszek ,który założył temat też nie.

NIE MA SŁOWA O DOTACJACH!!!

0

@Ryoumen ech... Pokaż mi w którym wpisie, nawet w tym twittcie jest mowa o dotacji z ministerstwa?

2

@FcPortoFan1999 póki co to jakieś dementi poszło od właściciela Wieczystej.
Cześć Oski

@gumaz zapisz to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?