Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PeRRy może właśnie Rachon nad tym myślał?
7
A ja zrobiłem dzisiaj papryki faszerowane mięsem wołowym, serem, kaparami i trochę fety.
Tu jedna, bo reszta grzecznie czeka w piekarniku. Obok sos czosnkowy własnej żony roboty.
https://zapodaj.net/plik-T78DIuPmaP
@MesQueUnClub_87 @Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Kluivert_P @Gary @FcPortoFan1999 @clyde @Safinetka @gumaz i inni
0
@sokot to jest jednak trochę bardziej skomplikowane, niż się wydaje. Czy to jest fakt? Tak. Czy mamy inne wyjście niż iść w OZE sroze? Nie mamy. Niestety.
0
@ferdas_rawa dzisiaj gdzieś tam niżej @BorzyKrzys trafnie podsumował sytuację w tej pięknej Krainie.
2
@ferdas_rawa takie pytanie to gwarancja dwóch rzeczy. Wydania kupy pieniędzy i nieważne referendum.
0
@Kgorecki2500 no bo mąką kukurydziana nie jest zamiennikiem ziemniaczanej. Zamiennikiem mąki ziemniaczanej jest skrobia kukurydziana.
Zapamiętaj.
1
@Kgorecki2500 najważniejsze, żeby Ci smakowało
0
@Colon Anvil dzisiaj
2
@LukaszFan nikt nie będzie tego bojkotować, bo do tego referendum nie dojdzie. Senat w takiej formie tego nie klepnie.
0
@Hosh no w sumie w Białymstoku to ostatni raz byłem na meczu Jaga - Widzew, ale w pierwszej lidze.
0
@Hosh na każdym polskim stadionie sprawdzają wyrywkowo.
@FcPortoFan1999 cześć Oski.
@gumaz odnotuj
2
@Kgorecki2500 czat dżi pi Ti dobrze Ci powiedział, że kukurydziana, ale nie mąką, tylko skrobia. To musi być skrobia.
2
@Kgorecki2500 pochwal się potem
6
@lithotripter można iść jeszcze dalej
"Czy jest Pan/Pani za realizacją unijnej polityki klimatycznej, która pomaga obniżać emisję gazów cieplarnianych, chronić przyrodę i hamuje ocieplenie klimatu zwiększające migrację do Europy z Afryki, oraz pozwoli oddychać dzieciom lepszym, zdrowszym powietrzem, co ograniczy choroby takie jak rak"?
@stone80 nie na tym polega demokratyczne referendum.
6
@stone80 no, jak nie widzisz problemu w formie tego pytania, to ja Ci tłumaczyć nie będę.
2
@mmaciass trochę wydano na linie energetyczne. Nawet, koło mnie. Ale niestety większość pis przez 8 lat rozpieprzył cholera wie na co. Jakieś 95 miliardów
1
@Kgorecki2500 smash oczywiście, ale własnej roboty. Z mięsa, które sam wybrałem. @MesQueUnClub_87
0
@JacekM lepsze.
2
@michal26 zobaczysz, co się będzie za rok działo. Przed wyborami parlamentarnymi. Wspomnisz sobie wtedy moje słowa, że Mentzen strzelił sobie w kolano popierając go. Zobaczysz jaka będzie szła narracja z pałacu.
7
@michal26 ja Ci mówiłem, że to nikt inny, jak długopis kurdupla. To Ty twierdziłeś, że on taki piękny, konfederacki.
I nie, nie jest lepszy od Dudy. Ma tylko lepszą otoczkę i robi lepsze show dla prawej strony.
0
@turhiay jeśli beton dostanie ważne dla siebie pytanie, to pójdzie
1
@michal26 niestety to nie fake
4
@turhiay jak zrobią porządne referendum, z porządnymi pytaniami, to ani Tusk, ani Kaczyński nikogo nie zniechęca
18
@Foton może bym się z Tobą zgodził, gdyby nie to, że wiem co będzie, gdy Chiny osiągną zeroemisyjną gospodarkę, a Europa będzie w tyle. A Chiny zapieprzają do tego celu szybciej, niż sami zakładają.
1
@draxidox no dokładnie.
0
@arasz1819 może w trakcie.
29
"Czy jest Pan/Pani za realizacją unijnej polityki klimatycznej, która doprowadziła do wzrostu kosztów życia obywateli, cen energii i prowadzenia działalności gospodarczej i rolniczej?"
- tak ma brzmieć pytanie w referendum, którego przeprowadzenie proponuje prezydent Karol Nawrocki.
Nieźle Batyr obmyślił sobie pytanie.
3
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze
Wracając do matur
4
@Batys jednych i drugich nie cierpię. Różnica taka, że Bayernu to jeszcze pewnie od początku lat 90-tych. PSG dopóki nie kupił ich Arab było mi obojętne.
Niech LM wygra Arsenal
2
@Giwera no ja Bitwa o Irak jeszcze widziałem. @MesQueUnClub_87