1

@FcPortoFan1999 tak wyszło, że na tydzień. A piątkowej porażki się spodziewałem, mimo to ciężko zniosłem

1

@FcPortoFan1999 zaszyłem się w lesie.

7

Majówka i po majówce.
Świetne naleśniki @Kgorecki2500 .
Cześć Oskar @FcPortoFan1999

0

@michal26 a ja sądzę, że będzie. Bardzo będzie.

2

@kubix05 @Dari0G pamietam. Było zimno bardzo u nas. I ten płyn lugola w szkole, albo w szpitalu.
@Dari0G ile Ty masz lat?

1

@michal26 jestem zdania jak Oski. Niech gra.
@FcPortoFan1999

3

@Arkon @MesQueUnClub_87 a Helikopter w ogniu?
Daliście świetne tytuły

1

@lithotripter Otóż nie

1

@mekston ech....

2

@mekston zapisałeś to?

4

Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze

Warto rozważyć takie prawo?

https://zapodaj.net/plik-Yhi5vCsJDK

@michal26 @Roobo @Arkon @Arkon @Konradowskyy @Karol145 @Gary @mmaciass @gumaz @clyde i inni

3

@Dari0G Alternatywy 4 Panowie @kubix05 @Czajka90

0

@michal26 ja się nie powołuje na żadne badania CBOS, tylko je tu za prezentowałem. Nic więcej.
Natomiast twierdzenie, nie pierwszy raz, że znam wyborców jakiejkolwiek partii jest po prostu śmieszne.
Już Ci kiedyś napisałem. Znasz siebie i swoje otoczenie i na tym budujesz narrację. A to błąd. Z wiekiem sam do tego dojdziesz.

0

@michal26 rozwalasz mnie z tymi tekstami, że znasz najlepiej eketorat Konfy.
Chcesz mi powiedzieć, że znasz ponad dwa miliony Polaków Rodaków i wiesz na kogo będą głosować?
Michał, to jest ponad dwa miliony ludzi. Nie wszyscy myślą tak jak Ty i Twoje otoczenie. Im szybciej to zaakceptujesz, tym szybciej to zrozumiesz.

I na koniec. Elektorat każdej partii w każdym regionie jest inny. Inne problemy mają ludzie w Oleśnicy, inne w Łodzi, inne w Warszawie itd. I też mają innych polityków w swojej części kraju.

6

CBOS

Procentowy udział wyborców poszczególnych partii w potencjalnym elektoracie partii Mateusza Morawieckiego wygląda następująco:

60 proc. to wyborcy Prawa i Sprawiedliwości,
27 proc. - zwolennicy Konfederacji,
9 proc. - wyborcy niezdecydowani,
2 proc. - wyborcy Konfederacji Korony Polskiej Grzegorza Brauna.
2 proc. - wyborcy Koalicji Obywatelskiej.


CBOS wskazał, że najbardziej na utworzeniu partii przez Morawieckiego straciłoby PiS - "17 proc. aktualnego elektoratu tej partii mogłoby przenieść swój głos na partię byłego premiera". Elektorat Konfederacji uszczupliłby się o 11 proc., a Korony Grzegorza Brauna o zaledwie 2 proc.

@michal26 @Kgorecki2500 @mmaciass @Aragorn33 @Arkon @Cochise @Comentateiro @Konradowskyy @Roobo @Tasde

3

@KrychaFCB zasadniczo to każda partia miała lata na przygotowanie takiej ustawy. Nie tylko w tej kadencji, ale i w poprzednich. Każdy poseł miał prawo o tym mówić. No, ale jak to zwykle w Polsce. Mleko się rozlało, zrobił się smród i teraz każdy na każdego zwala. I każdy chce ugrać coś dla siebie.

1

@draxidox są tacy, którzy wezmą wyjmą klucz z kieszeni i przejadą takiemu zaparkowanemu w całości na chodniku od przedniego do tylnego światła.
Nie popieram, ale rozumiem.

@gumaz

0

@gumaz ech.... Rzeczywiście

4

@marcin62 może dlatego słowo ŻÓŁĆ jest najbardziej polskim słowem.

6

@gumaz a ja nie mam w zwyczaju tak stawać. Serio, nie zdarzyło mi się.

7

Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.

Czytam sobie dyskusję założoną przez @Commandement na temat młodych w pracy. I dochodzę do wniosku, że Polacy to jest naprawdę "piękny" naród. My tam wrogów nie potrzebujemy. Sami wśród swoich doskonale ich sobie znajdujemy.
Nie ma niczego po środku. Każdy młody to bumelant chcący zarabiać za lenistwo, a każdy przedsiębiorca to wyzyskiwacz. Koniec. Nie ma innych ludzi.
I tylko @Gary i @pt9 coś ciekawego wnieśli.

3

@gumaz haha, zawsze to niekoniecznie. Niektóre potrawy, jak na przykład bigos, nim zaczną smakować i pachnieć, to najpierw muszą śmierdzieć.

4

@gumaz tak, czasami też się zastanawiam, czy @MesQueUnClub_87 to nie jest czasem moje młodsze alter ego, lub odwrotnie ja starsze alter @MesQueUnClub_87

3

@MesQueUnClub_87 @gumaz ja tylko Szalony Bóg nie widziałem

0

@michal26 ojciec i jeszcze jedna osoba powiedziały mi, że smakuje jak stary Kujawiak.
Kujawiak to było w sumie jedno z najtańszych piw wtedy. Pomyśl, jak kiedyś musiał smakować Żywiec, Dojlidy, czy parę innych piw uwazanych za o wiele lepsze.

4

@kubix05 @Dari0G @Marusek też przeczytałem wszystko

2

@Konradowskyy TO polecam. FROM, o którym pisze @zgiru też polecam.
Z nowszych, krótszych seriali polecam
Rycerz Siedmiu Królestw
Pingwin
Mare of Easttown

Z dłuższych seriali
The Wire
Sopranos
Warroir
Oz
Zakazane Imperium
Fargo
Sukcesja
Detektyw

Masz też tam genialne

Kompania Braci
Pacyfik
Czarnobyl

I polska produkcja

Wtaha
Ślepnąc od świateł
Porządny Człowiek

0

Kur zapiał.
Za Mateusza, Jarozbawa i kota takich rzeczy w Polsce nie było. Nóż się w kieszeni otwiera.

https://zapodaj.net/plik-dJ3hLIupyb

1

@NeroTFP1 najczęściej

1. Tolkien - Trylogia
2. Tolkien - Hobbit
3. Mario Puzo - Ojciec Chrzestny
4. Mario Puzo - Sycylijczyk
5. Paulo Coelho - Alchemik

2

@FCBparasiempre piękny to był dwumecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?