2

@RosjaninBut uwielbiam te ucinanie filmiki w odpowiednim momencie. Od razu napiszę, że nie wiem co on dalej powiedział, ale gdy film jest tak obcięty, to rozsądna osoba nie może brać tego na poważnie.

2

@lajcior podejrzewam, że wielu weszło z telefonem i im się udało. To jest jak z każdym innym przypadkiem złamania przepisów. Raz się udaje, raz nie.

0

@Zoker ech.....

1

@MesQueUnClub_87 nie oglądałem Viva Las Gdzieś Tam i Potwór

31

Ale nie zdać matury, bo się wlazło na salę z telefonem, to już wyższy poziom głupoty.

0

@Katalonik97 z mojej perspektywy nie kibicuję ani Bayernowi, ani PSG.

1

@gumaz Oski w pracy chyba.
Będzie jak wróci

5

Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.

Ambasada Madryt poległa w Londynie. I okej.

3

@JimMorrisonFCB wow. Świetnie wykonane. Muszę to jutro na lepszym sprzęcie wysłuchać

0

@Salchent a jaki jest sukces Barcelony w tej edycji LM?

0

@RosjaninBut stop argentynizacji Barcelony

1

@Kgorecki2500 zużyjesz do czegoś innego. Ona może bardzo długo leżeć

1

@Kgorecki2500 nie, zupełnie nie można.

0

@Ryoumen czyli nie wiesz na kogo, czy nie chcesz powiedzieć? A może się wstydzisz?

1

@Ryoumen powiedz mi, który będzie udolny? Na kogo głosować? Jak żyć?

0

@BorzyKrzys Ale wkoło jest wesoło, ooo
Człowiek w pracy, małpa w zoo, ooo
Puste pole za stodołą
Chłop zaprawia, ale jazz, ooo
Jak naprawdę jest, nikt nie wie, ooo
Kornik ryje dziurę w drzewie, ooo
Elektronik kradnie w Tewie
A chłop pije, ale jazz

1

@Criss18Barca tam jeszcze jest kilku kandydatów, którzy muszą walczyć o utrzymanie, a terminarz mają trudny.

Cześć Oski @FcPortoFan1999

4

@Konradowskyy @jacobFCB a takie zimne zsiadłe mleko. To jest dopiero hit.

2

@mordini123 ja dzięki @Cochise ogladam ten fabularny serial. Jestem po pierwszym sezonie. Ubawiłem się setnie.

0

@arasz1819 ano tak... Rzeczywiście

11

Chyba miał szczęście, że za jego czasów matura z matematyki nie była obowiązkowa

1

@Kgorecki2500 jest też nowy Myśliwiec N-1.
Zamówiłem synowi na dzień dziecka

11

Polska będzie pierwszym krajem, który podpisze umowę pożyczkową z Komisją Europejską w ramach programu SAFE - wynika z ustaleń PAP ze źródeł w KE. Dokument ma zostać podpisany w piątek rano w Warszawie przez unijnych komisarzy: Piotra Serafina oraz Andriusa Kubiliusa, a także przedstawicieli polskiego rządu.

0

@reloaded najlepiej pogadaj z lekarzem. Od niego wszystkiego się dowiesz.

1

@reloaded przepuklina przepuklinie nierówna. Także wszystko co tu przeczytasz będzie gówno prawdą.
Ale sam zabieg to nic strasznego. Gorzej jest po nim. I najważniejsze, to ściśle przestrzegać dalszych zaleceń. ŚCIŚLE

2

@gumaz a ja widziałem wszystkie @MesQueUnClub_87

0

@Kgorecki2500 najważniejsze, że nic Ci nie jest

2

@Cochise prawda. @MesQueUnClub_87 świetne rzeczy pisze

8

Co Panowie na to?



@FcPortoFan1999 @michal26 @Arkon @Bernard777 @mmaciass @kubix05 @zgiru @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @Azrik

7

Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.

"Matura to bzdura, picie to jest życie" powiedział @Luciano99 do @Kessie po czym walnęli po browarze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?