Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@RosjaninBut uwielbiam te ucinanie filmiki w odpowiednim momencie. Od razu napiszę, że nie wiem co on dalej powiedział, ale gdy film jest tak obcięty, to rozsądna osoba nie może brać tego na poważnie.
2
@lajcior podejrzewam, że wielu weszło z telefonem i im się udało. To jest jak z każdym innym przypadkiem złamania przepisów. Raz się udaje, raz nie.
0
@Zoker ech.....
1
@MesQueUnClub_87 nie oglądałem Viva Las Gdzieś Tam i Potwór
31
Ale nie zdać matury, bo się wlazło na salę z telefonem, to już wyższy poziom głupoty.
0
@Katalonik97 z mojej perspektywy nie kibicuję ani Bayernowi, ani PSG.
1
@gumaz Oski w pracy chyba.
Będzie jak wróci
5
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.
Ambasada Madryt poległa w Londynie. I okej.
3
@JimMorrisonFCB wow. Świetnie wykonane. Muszę to jutro na lepszym sprzęcie wysłuchać
0
@Salchent a jaki jest sukces Barcelony w tej edycji LM?
0
@RosjaninBut stop argentynizacji Barcelony
1
@Kgorecki2500 zużyjesz do czegoś innego. Ona może bardzo długo leżeć
1
@Kgorecki2500 nie, zupełnie nie można.
0
@Ryoumen czyli nie wiesz na kogo, czy nie chcesz powiedzieć? A może się wstydzisz?
1
@Ryoumen powiedz mi, który będzie udolny? Na kogo głosować? Jak żyć?
0
@BorzyKrzys Ale wkoło jest wesoło, ooo
Człowiek w pracy, małpa w zoo, ooo
Puste pole za stodołą
Chłop zaprawia, ale jazz, ooo
Jak naprawdę jest, nikt nie wie, ooo
Kornik ryje dziurę w drzewie, ooo
Elektronik kradnie w Tewie
A chłop pije, ale jazz
1
@Criss18Barca tam jeszcze jest kilku kandydatów, którzy muszą walczyć o utrzymanie, a terminarz mają trudny.
Cześć Oski @FcPortoFan1999
4
@Konradowskyy @jacobFCB a takie zimne zsiadłe mleko. To jest dopiero hit.
2
@mordini123 ja dzięki @Cochise ogladam ten fabularny serial. Jestem po pierwszym sezonie. Ubawiłem się setnie.
0
@arasz1819 ano tak... Rzeczywiście
11
Chyba miał szczęście, że za jego czasów matura z matematyki nie była obowiązkowa
1
@Kgorecki2500 jest też nowy Myśliwiec N-1.
Zamówiłem synowi na dzień dziecka
11
Polska będzie pierwszym krajem, który podpisze umowę pożyczkową z Komisją Europejską w ramach programu SAFE - wynika z ustaleń PAP ze źródeł w KE. Dokument ma zostać podpisany w piątek rano w Warszawie przez unijnych komisarzy: Piotra Serafina oraz Andriusa Kubiliusa, a także przedstawicieli polskiego rządu.
0
@reloaded najlepiej pogadaj z lekarzem. Od niego wszystkiego się dowiesz.
1
@reloaded przepuklina przepuklinie nierówna. Także wszystko co tu przeczytasz będzie gówno prawdą.
Ale sam zabieg to nic strasznego. Gorzej jest po nim. I najważniejsze, to ściśle przestrzegać dalszych zaleceń. ŚCIŚLE
2
@gumaz a ja widziałem wszystkie @MesQueUnClub_87
0
@Kgorecki2500 najważniejsze, że nic Ci nie jest
2
@Cochise prawda. @MesQueUnClub_87 świetne rzeczy pisze
8
Co Panowie na to?
@FcPortoFan1999 @michal26 @Arkon @Bernard777 @mmaciass @kubix05 @zgiru @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @Azrik
7
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.
"Matura to bzdura, picie to jest życie" powiedział @Luciano99 do @Kessie po czym walnęli po browarze.