0

@MesQueUnClub_87 nadaje się do deserów? Na przykład taki sernik na zimno wyjdzie dobry?

1

@MesQueUnClub_87 tak, to też są świetne filmy.

1

@partymaker chyba już nie. Tam się od cholery zmieniło od kiedy rządzi Hanka Galerianka. W każdym razie te najgorsze ulice w Śródmieściu były są i będą w całości rewitalizowane. Oczywiście nadal jest wiele do zrobienia.

3

@kubix05 @Dari0G Lot nad kukulczym i Chinatown to majstersztyk

3

@Kgorecki2500 pff... Też mi dokument. Pokazali wszystko co najnowsze i najładniejsze..

9

@clyde bo tu chodzi o dopamine.
No jakby Ci to powiedzieć? Chłopa znajdź i zaciągnij do łóżka. Seks powoduje bardzo duże wyrzuty dopaminy.

6

@Kgorecki2500 miód surowy sam w sobie jest dużo zdrowszy, ale w przypadku @clyde nie o to chodzi.
Przetrzymać to i tyle. Bo te kryzysy mijają.

7

@clyde powiedzmy, że owoce, ale odradzam.

Kryzys przezywasz przez uzależnienie. Musisz przeczekać jeszcze trochę. Organizm się przestawi mniej więcej między 10-14 dniem.

3

@kubix05 bardzo lubiłem Kake, dopóki nie poszedł wiadomo gdzie.

1

@Kozinho. I tu mnie masz ;)

Kiedyś musiałem zagłębić ten temat, bo było mi to potrzebne.

2

@Dari0G dokładnie haha

1

@bartekvisca ja rozumiem, ale to nie jest proste i żeby wytłumaczyć musiałbym się rozpisać. A raz, że mi się nie chce. Dwa niewielu przeczyta. Trzy, nawet jak ktoś przeczyta, to mu chłopski rozum powie co innego i nic się nie zmieni.

2

@kubix05 @Dari0G te samochody były najlepsze. Jajka były najpopularniejsze, a wilk na bramce był bardzo fajny.

0

@Dari0G jeden i drugi jest szemranym typem. A po co i dlaczego ktoś robi głupie rzeczy, to już dla mnie nieważne.

1

@Dari0G wiesz, ja może nie tyle o tej dyskusji, która jest idiotyczna, a o całokształcie działalności w przestrzeni publicznej tych panów pisałem.

1

@michal26 Anna Maria z Berkovitzów?

1

@urbipl to wygląda jak rozmowa głupiego z pawianem. I w sumie ciężko określić, który jest który.

0

@michal26 ja wiem, że skład jest prosty. Problem polega na tym, że ten chmiel to już nie ten sam chmiel co 30-40 lat temu i ten jęczmień, czy pszenica to też już nie to samo co kiedyś.
Nie spróbuję. Jak już mam się napić, to z jakiejś lepszej okazji, niż promocja w Biedrze ;) A i raczej nie piwa.

1

@michal26 w sumie to nie wiem jak z tym jest bo w Biedronce bywam ze trzy, cztery razy na rok.

Receptura i proces warzenia może i będą takie jak kiedyś, ale już produktów potrzebnych nie znajdą takich jak kiedyś. Na pewno jednak będzie lepsze, niż to co jest teraz sprzedawane na masową skalę.

6

@michal26 ja Ci mogę od razu powiedzieć, że smak piwa w latach 90-tych był zupełnie inny, niż teraz. Trochę jak porównać pomidory, czy truskawki zrywane wtedy z krzaka i zjedzonych na miejscu, do tych dziejszych z marketu. (gimby nie znajo)

0

@Colon dziś wygrywa The Rainbow. @JimMorrisonFCB

4

@usztafik ziemia to w ogóle było eldorado z opóźnionym zapłonem. Znam ludzi, którzy kupowali hektary w zajebistych miejscach. Czekali kilka/kilkanaście lat i sprzedawali z takim zyskiem, że żadna inwestycja nie może równać.

0

@Terroriser no całkiem fajne miejsce

16

Już nikt nie blokuje, nikt nie jest koniem trojańskim.

Jest jednomyślna zgoda państw członkowskich na udzielenie Ukrainie przez UE pożyczki na kwotę 90 mld euro oraz nałożenie na Rosję 20. pakietu sankcji.

1

@MesQueUnClub_87 mi Filmweb mówi, że obejrzałem 518 horrorów, więc pewnie z 600 mam obejrzanych. Jak nie lepiej.
Kiedyś więcej tego oglądałem. Dziś w większości szkoda mi czasu. Choć miniony rok był w horrory udany.

1

@kocuur tutaj jest naprawdę dobrze prowadzone. Ludzie z miłości do zwierzaków to robią.

3

@Gary @kubix05 @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @gumaz w sumie, to ja od wielu lat też rzadko oglądam. Głównie dlatego, że nic ciekawego, nic wartego uwagi nie robią.

1

@LukaszFan taki mam plan. Znaczy mieszane mieszkanie. Trochę w Polsce, trochę na portugalskie wyspie.

1

0

@kocuur spoko. I generalnie widzę, że te pieniądze są wydawane na zwierzaki, a nie na cholera wie co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?