Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@John_Doe a tak serio, to po co mi to pamiętać?
0
@ferdas_rawa bardzo dobrze to ująłeś.
0
@pt9 wystarczy wprowadzić losowanie. Po kartce, która powoduje pauzę losuje się mecz z najbliższych 3 do 5 kolejek, w którym grajek będzie pauzować.
1
@pt9 nie twierdzę, że ta konfiskata jest sprawiedliwa. Znam jej wady. Ale bronić pijaków za kółkiem nie zamierzam.
0
@Tasde masz porównać tej samej klasy, bo wtedy różnice w cenach są zupełnie inne. Ty porównałeś G-auto do Tesli. Porównaj sobie Hondy na przykład. Wtedy odkryjesz, że te różnice tak duże nie są.
@Wojcio ja nic o swoich zarobkach nie pisałem i pisać nie zamierzam.
3
@Borneo jak już porównujesz, to porównuj samochodu tej samej klasy, a nie Fabie do Tesli.
Ja się zgadzam, że elektryk to póki co nie jest auto na wycieczki. U nas się sprawdza jako drugi samochód, którym jeździ głównie żona do pracy, na zakupy i z dzieciakami do szkoły. Przy fotowoltaice i magazynach energii jazda nim jest bardzo tania.
Jako jeden główny samochód dla rodziny lub singla bym nie kupił.
Ten wpis miał być do @Tasde
0
@lucca87 problem jest taki, że nie wszystko zależy od Grubego. A nawet mniej zależy, niż więcej.
1. Póki co to pierdy medialne, a od samej Barcelony zależy tylko połowa. Druga połowa to wola Pumy. Jest jeszcze Nike, a nie mamy pojęcia jak ten kontrakt jest tak naprawdę skonstruowany.
2. Tu musi działać, ale sam inwestora nie wyczaruje. Musi być chętny.
3. Nic nie wiadomo, żeby Lapcio cokolwiek załatwiał w kwestii sonsora/partnera. Wiadomo tylko, że tam latał.
4. Tu ważna jest wola innych klubów i jeszcze ważniejsza wola piłkarzy.
5. To tylko od Laporta zależne. Choć patrząc na FFP, to też nie do końca.
6. Brak mi wiedzy co jeszcze się musi wydarzyć, żeby wrócić, ale na bank jest to powiązane z punktem 4 i innymi piłkarzami z kadry, którzy też muszą chcieć odejść.
11
Dziś 27 rocznica uchwalenia Polskiej Konstytucji. To równe 27 lat temu politycy pod płaszczykiem demokracji stworzyli sobie ustawę zasadniczą, która wyniosła ich ponad resztę obywateli. Kiedyś demokracja szlachecka, a w 1997 demokracja klasy politycznej.
0
@mrboom kiepski czas reakcji monitora pewnie.
0
@FcPortoFan1999 to w ogóle nie był dobry czas Widzewa.
0
@FcPortoFan1999 bywałem na meczach Widzewa w tej Byczynie
0
I na to idą moje podatki.
To ja już wolę dawać na pincet plusy
0
@BORO_12 problem jest zbyt duże ryzyko wypadnięcie z LM. A wtedy finansowo ten klub polegnie.
Ja bym brał Motte.
2
@Linghunter88 ale te pigulki to właśnie zabezpieczenie, czego Wy uparcie nie chcecie zrozumieć.
1
@Blantozaur dzięki.
2
@norbi77 mi się nie chce mu tego tłumaczyć. Skoro nie rozumie prostych zależności, to niech z tym żyje. Co mi tam.
2
@Linghunter88 no to musisz dziecko tak wychować, żeby Ci o tym nie bało się powiedzieć, a przede wszystkim, żeby chciało Ci o tym powiedzieć.
5
@John_Doe ale przecież ten VAT to bardziej Morawiecki na Mikołajki przyniósł. To jest jego plan budżetowy.
2
@AlexDark00 wychowywałem się w czasach, gdy w zasadzie każdy piętnastolatek mógł alko kupić. Niby był zakaz, ale nikt tego nie respektował.
Problem z alkoholem jest taki, że nawet małe spożycie ma niszczące skutki na mózg człowieka, co potwierdzają liczne badania. A tabletka dzień po takiego wpywu nie ma, co potwierdzają różne badania. Zarówno badania, jak i doświadczenie krajów, gdzie ta tabletka jest sprzedawana od lat pokazują, że jest ona bezpieczniejsza od wielu innych leków, które możesz kupić nawet w markecie.
Twój problem jest taki, że piszesz o czymś, czego nie znasz, bo poznać nie chcesz. Niektórzy ludzie tak już mają, że boją się czegoś, czego nie znają. Wtedy albo przypisują takim rzeczom szatańskie działanie, albo robią sobie z tego cuda.
8
@AlexDark00 alkohol to substancja psychoaktywna i uzależniająca.
Problem z Tobą jest taki, że Ty nie masz zielonego pojęcia o czym dyskutujesz.
Wesołych świąt. Ja idę trawę kosić.
5
@AlexDark00 mając dwoje dzieci pewnie trochę rozumiem jak to jest rzeczywiście z tymi decyzjami. A Ty ile dzieci wychowujesz?
6
@AlexDark00 są skutki uboczne takich tabletek jak ketonal, ibuprofen, czy zyrtec, a jednak każdy je może kupić. Są syropy na kaszel, które zawierają twardy narkotyk, a jednak można je kupić.
P. S. Nie będziesz ich brał, nie będziesz miał skutków. Pozwól jednak, żeby inni decydowali za siebie, bo tu o to tak naprawdę chodzi.
A teraz już kończę tę jałową dyskusje, bo i tak za miesiąc każdy będzie mógł te tabletki kupić.
7
@AlexDark00 jeśli weźmie, to nic jej się nie stanie, tak jak nie stało się nikomu w Europie, gdzie tak to funkcjonuje od lat. Lekarz jest tu zbędnym krokiem. Wystarczy farmaceuta.
8
@AlexDark00 pozwól, że moja córka będzie decydowała co ma robić sama, lub z pomocą mnie, czy żony. Nie potrzeba jej Twoich rad, ani Twojego zezwolenia. Ciebie to w ogóle nie dotyczy.
6
@AlexDark00 spirala, czyli miedź jest dla starszych kobiet. Zastrzyk, tabletki, plastry, czy krążek to tak naprawdę to samo, tylko inaczej się podaje. Nie każdy może używać. Na przykład moja żona nie może. Prezerwatywy bywają zawodne.
14
@AlexDark00 jesteś przeciwny ok. W myśl swojego głupiego argumentu nie uprawiaj seksu. Nie kupuj tych tabletek i będziesz żył wtedy w zgodzie ze sobą. Daj jednak innym żyć tak jak chcą. Tobie się krzywda nie stanie, jak moja córka kupi tę tabletkę.
2
@AlexDark00 wbrew pozorom wcale ich nie jest tak dużo, a ten najbardziej popularny wśród młodzieży jest najbardziej zawodny.
9
@AlexDark00 o bardziej głupi argument naprawdę ciężko. Poważnie.
12
@AlexDark00 jako kolejna forma antykoncepcji. Lub gdy inny środek zawiedzie.
11
@AlexDark00 mowa i ustawa o tabletce dzień po, a nie poronnej. O tej nikt nie mówił i nikt nie debatował w Sejmie.