6

@marcin62 coś w tym jest. Taki Roentgen swój aparat testował na żonie, a nie na sobie.

4

@Saviola88 żeby stwierdzić, że są głupi, trzebaby ustalić, czy głosowali na KO z powodu kwoty wolnej od podatku. Dla wielu nie ma ona znaczenia.

2

@Lucerfi biorąc pod uwagę pewne fakty, jak latanie Stanowskiego do Orlenu, lub brat Mazurka z posadą od pisu, to jest to możliwe. Czy to jest prawda, czy nie, to ja nie wiem i jest to zupełnie nieważne. W polityce prawda jest zupełnie nieważna.

1

@JoeBlack @speed1 @BorzyKrzys o procesie i dokumentacji inwestycyjnej zapewne mam większe pojęcie od Was. Moja żona zajmuje się tym zawodowo. Mam też wiedzę, że państwo może ten proces bardzo skrócić jeśli jest wola polityczna. To Wy daliście sobie wmówić proces inwestycyjny. Wedle ludzi, którzy się na tym znają taką budowę można było zacząć już w 2021 roku. Gdyby rząd tak naprawdę jej chciał.

2

@JoeBlack spokojnie. Za 4-8 lat pis wróci do władzy i przez kolejne 4-8 lat będą mówić, że budują.

3

@Lucerfi tak, WP, Onet i temu podobne z punktu widzenia marketingu polityki lokalnej mogą być bez znaczenia. A co do KZ Stanowskiego, to gdybym był politykiem innej opcji niż pis lub Konfa, to też bym nie poszedł. Ważne jest przecież co sądzą wyborcy o prowadzącym.

13

@draxidox partie robią badania, które mówią im co im się opłaca, a co nie. Najwyraźniej doszli do wniosku, że Stanowski i jego kanał są bez znaczenia.

0

@Kozinho. Poczytaj kodeks karny wraz z rozszerzonymi komentarzami.

2

@Kozinho. Ja? Ja mam ich u siebie na codzień. Rozmawiam dużo z tymi ludźmi i ich rozumiem. Bez sympatii, czy antypatii. Po prostu rozumiem. Ale co to ma do nawoływania do terroryzmu, czy wideł, które potraktowane by zostały jako broń biała? Sorry, ale ten post Michała jest po prostu głupi.

0

@Kozinho. Jeszcze czasy Piastów wyciągnij. Ty wiesz, że prawo się zmienia?

2

@michal26 różne już kwiatki w Twoim wykonaniu czytałem, ale nie spodziewałem się nawoływania wprost do terroryzmu. Bo tym jest blokowanie Sejmu, Senatu itp. Ten kto by to zorganizował odpowiadał by za terroryzm.
Do innych głupot jak widły już mi się nie chce nawet odnosić.

7

@Kamil689 warunki wypłaty emerytury Ukraińcom reguluje umowa o zabezpieczeniu społecznym z 18 maja 2012 roku. Żeby Ukrainiec mógł dostać minimalną emeryturę musi mieć przepracowane 20 lat kobieta, 25 lat facet (piekło kobiet). Liczy się tu zasada sumowania. Czyli lata przepracowane na Ukrainie plus lata przepracowane w Polsce. Polska strona płaci tylko tę część emerytury, która jest wyliczana za pracę w Polsce. Resztę płaci strona Ukraińska.
Polska ma takie umowy podpisane z większością krajów świata i są to umowy, które obowiązują w dwie strony

0

@FCBparasiempre no to akurat jest Amica.

0

@FCBparasiempre myślałem, że już ich nie ma.

3

To byłby ciekawy z pewnych względów projekt

1

@FCBparasiempre w której lidze oni teraz grają?

1

W środę na negocjacje nowych warunków KPO do Brukseli jedzie Jan Szyszko, wiceminister Funduszy i Polityki Regionalnej. Jednym z ważniejszych tematów będzie budowa samochodu elektrycznego Izera. Nowy rząd nie zamierza rezygnować z tego projektu.
Fabryka samochodów elektrycznych może przynieść korzyści rozwojowe polskiej gospodarce — przekonuje resort. Ministerstwo w Brukseli chce też negocjować odejście od podatku od samochodów spalinowych.

0

@ObiwanKenobi Ty jesteś świadomy tego co piszesz, czy tak nie do końca? Przeczytaj swoją pierwszą wypowiedź skierowaną do mnie. Dwa pierwsze zdania pytające. Może zrozumiesz.

0

@ObiwanKenobi nie bardzo lubię dyskutować z ludźmi, którzy jedyne co potrafią, to iść w skrajności, jak Ty to robisz. Uważam ich za infantylnych. Także miłego dnia i polecam porozmawiać z jakimś Rosjaninem.

0

@ObiwanKenobi wyobraź sobie, że Rosjanie to nie Marsjanie i żyją między innymi w Polsce. Od wielu lat. Potrafią się porozumiewać, a więc i opisać jak to jest u nich w kraju.

18

@NeroTFP1 no gość jest z Konfederosji. Czy kogoś takiego wypowiedzi mogą dziwić?

1

@xvcWinterSoldier po prostu w tej rozdzielczości nie ma filmów. Są albo w 1080p/720p,albo w 4k. To samo tyczy się streamingu. Obraz jest rozmydlony. Jak bardzo? To też zależy od danej sztuki.

1

@xvcWinterSoldier i pamiętaj jeszcze jedno. To jest monitor w zasadzie tylko do gier. I ewentualnie do przeglądania netu. Filmy i mecze będzie się kiepsko oglądać

1

@xvcWinterSoldier trzeci na bank jest najlepszy, ale

Z tymi monitorami budżetowymi, to trzeba mieć szczęście. Zamówisz dwa identyczne modele, a przyjdą Ci tak naprawdę dwa różne. Chodzi o matrycę. W tych budżetowych nie ma żadnych norm, jeśli chodzi o ips glow/bleed.

1

@xvcWinterSoldier ja bym żadnego z tych nie wybrał, bo żaden by mi nie był użyteczny. Jeśli chcesz monitor tylko do gier, to ten trzeci będzie najlepszy z nich.

0

@TR3YWAY w moim przypadku, żeby się dobrze ogolić musiałem to robić dwa razy. Tak samo mam z Gillette trzy ostrza. Dobrze mi się goli pięcioostrzowym. Brzytwa jest najlepsza, ale trzeba się jej nauczyć. Niestety na własnej skórze.

0

@TR3YWAY każde polecenie nie będzie miało żadnego sensu. Mamy inny zarost. Inna gęstość, inny układ, inna twardość. Musisz sam próbować. Ale odradzam maszynkę na żyletki.

0

@Forsyth tak, farmaceuta ma takie prawo. I wiesz co z tego wynika? Dokładnie nic.

0

@Forsyth zależy od treści rozporządzenia. Można wydać w taki sposób, że farmaceuta odmówić nie będzie mógł.

2

Minister Izabela zapowiedziała, że jeśli Andrzej Spałacu nie podpisze, to dostęp do tabletki dzień po będzie dostępny w ramach recepty farmaceutycznej. Na to wystarczy rozporządzenie ministra zdrowia.

Szach i mat pisiaki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?