8

@AlexDark00 alkohol to substancja psychoaktywna i uzależniająca.
Problem z Tobą jest taki, że Ty nie masz zielonego pojęcia o czym dyskutujesz.
Wesołych świąt. Ja idę trawę kosić.

5

@AlexDark00 mając dwoje dzieci pewnie trochę rozumiem jak to jest rzeczywiście z tymi decyzjami. A Ty ile dzieci wychowujesz?

6

@AlexDark00 są skutki uboczne takich tabletek jak ketonal, ibuprofen, czy zyrtec, a jednak każdy je może kupić. Są syropy na kaszel, które zawierają twardy narkotyk, a jednak można je kupić.

P. S. Nie będziesz ich brał, nie będziesz miał skutków. Pozwól jednak, żeby inni decydowali za siebie, bo tu o to tak naprawdę chodzi.
A teraz już kończę tę jałową dyskusje, bo i tak za miesiąc każdy będzie mógł te tabletki kupić.

7

@AlexDark00 jeśli weźmie, to nic jej się nie stanie, tak jak nie stało się nikomu w Europie, gdzie tak to funkcjonuje od lat. Lekarz jest tu zbędnym krokiem. Wystarczy farmaceuta.

8

@AlexDark00 pozwól, że moja córka będzie decydowała co ma robić sama, lub z pomocą mnie, czy żony. Nie potrzeba jej Twoich rad, ani Twojego zezwolenia. Ciebie to w ogóle nie dotyczy.

6

@AlexDark00 spirala, czyli miedź jest dla starszych kobiet. Zastrzyk, tabletki, plastry, czy krążek to tak naprawdę to samo, tylko inaczej się podaje. Nie każdy może używać. Na przykład moja żona nie może. Prezerwatywy bywają zawodne.

14

@AlexDark00 jesteś przeciwny ok. W myśl swojego głupiego argumentu nie uprawiaj seksu. Nie kupuj tych tabletek i będziesz żył wtedy w zgodzie ze sobą. Daj jednak innym żyć tak jak chcą. Tobie się krzywda nie stanie, jak moja córka kupi tę tabletkę.

2

@AlexDark00 wbrew pozorom wcale ich nie jest tak dużo, a ten najbardziej popularny wśród młodzieży jest najbardziej zawodny.

9

@AlexDark00 o bardziej głupi argument naprawdę ciężko. Poważnie.

12

@AlexDark00 jako kolejna forma antykoncepcji. Lub gdy inny środek zawiedzie.

11

@AlexDark00 mowa i ustawa o tabletce dzień po, a nie poronnej. O tej nikt nie mówił i nikt nie debatował w Sejmie.

2

Komentarz usunięty

18

@AlexDark00 ale tabletka dzień po to właśnie forma zabezpieczenia przed zajściem w ciążę, a nie zabijanie płodu.

3

@Piernik podniesienie wieku zgody nie spowoduje, że piętnastolatka nie zajdzie w ciążę z piętnastolatkiem.

9

Newcastle to też niezły szpital ma. Tam chyba spece z Barcelony nadgodziny robią.

1

@Kgorecki2500 musisz uciekać do kraju, w którym możesz się starać o status uchodźcy. W żadnym kraju UE obywatel tejże unii nie dostanie takiego statusu. Jak Polska wystąpi do takiego kraju, to delikwenta dostarczą.

1

@Benz na własne oczy widziałem jak zgarniają Ukraińców z budowy. Przyjechali po jednego, a zgarnęli czterech. Podobno (słyszałem od jednego Ukraińca), ci którzy nie są zgarniani, wcześniej komuś zapłacili.

1

@ranger3120 im wcześniej to tak, ale bardziej im dalej, tym lepiej. Z UE Cię zgarną i do tego nie trzeba służb. Chyba, że ogarniesz jakieś obywatelstwo jeszcze.

1

@Comentateiro tu nie chodzi o to, czy mnie dotyczy, czy nie. Takie sprawy nie powinny być debatą publiczną, bo już dawno powinny być załatwione. Niestety, głupi naród to łyka, dlatego te przepychanki trwają i trwać będą. Wygodne dla polityków.

1

@4drian0 i tylko baba miała jaja, żeby chociaż próbować coś zrobić. Piękna ta nasza Wolska.

0

@bielnikk sprytny plan. Tylko czy Kounde ma tu coś do powiedzenia, czy sprzedać jak worek ziemniaków?

3

Duda zrobił to, czego Tusk chciał, czyli zawetował ustawę, która i tak wejdzie w życie poprzez rozporządzenia. Teraz oczywiście wybuchnie Gburza i przeciwnicy, oraz zwolennicy będą o tym gadać, przy okazji zahaczając o aborcję. I tak to się kręci w tym państwie. Ludzie kłócą się o bzdurne problemy, a politycy robią co chcą.

1

@Tasde pis to stan umysłu, ale tę kładkę można było zrobić lepiej, wcale nie większym kosztem. Nawet powinno się to zrobić lepiej, oddzielając rowerzystów od pieszych.

Czaskoski na Sybir.

3

Czyżby inżynier zmęczony projektowaniem szklanych domów

https://x.com/pjoter79/status/1773590578015445109

5

@Sulimo trzeba było wpisać - eksperci z La bamby

18

Nasz środek w ostatnich meczach bez Pedriego i de Jonga wyglądał lepiej, niż z nimi. O czymś to świadczy. Sprzedałbym Holendra, a Pedriego zostawił, bo to młody chłopak. Kluczowy jednak będzie trener.

0

@Criss18Barca no bo komunizmu w Polsce nigdy nie było.

12

@Emhyr może to i dobrze. Nikt nic nie będzie wymagał, więc może sami dla siebie się zepną i nie przyniosą wstydu.

0

@BORO_12 kogo z realnych opcji byś widział na DP?

3

@JarekS skoro u nich tak fajnie, to po cholerę u nas siedzą? For money?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?