0

@Forsyth coś takiego jak CBA nie można zlikwidować z dnia na dzień. To musi być poprzedzone wieloma przygotowaniami. I właśnie po to jest ten zespół tworzony. Nim skończą, to Dudy już nie będzie.

5

@RosjaninBut ten zielony ład słaby jest, ale w większości zależy od działań kraju, a nie UE. Zobaczymy co nasze orły, sokoły polityki wymyślą, żeby to wdrażać.

Jeśli nie UE i jej zielone szaleństwo, to jaką mamy alternatywę? Pozostanie tylko złożyć hołd lenny przed Rosją.

0

@Forsyth nie zrozumiałeś tego wpisu, czy jak?

8

@TR3YWAY przecież to Król Julian. Wielbią go.

3

W Monitorze Polskim pojawiło się "Zarządzenie w sprawie Międzyresortowego Zespołu do spraw Opracowania Koncepcji oraz Przygotowania Procesu Likwidacji Centralnego Biura Antykorupcyjnego".

Będą likwidować folwark Kamińskiego i Wąsika.
Fur Deutschland.

4

@QQL5 grubas teraz pójdzie do sądu, gdzie przedstawi zaświadczenie lekarskie, że to wynik choroby i będziesz płacił odszkodowania. Grubas gurom.

3

@marcinjozek teraz to już tylko wygrana LM nas tam wprowadzi

2

@lucca87 to 50 mln PLN to z VAT, czy bez?

3

@betonito to, że nie biega do monitora, nie znaczy, że nie korzysta. Najwyraźniej dostał sygnał z var, że nic nie było i uwierzył im na słowo.

0

@draxidox ale o jakim poborze mowa? O tym, którego nie ma, czy o tym, który nie istnieje?

3

Izba Reprezentantów USA przyjęła projekt ustawy, która może doprowadzić do zakazu TikToka w Stanach Zjednoczonych. Stało się to przytłaczającą większością głosów, 352 deputowanych było za, 65 przeciw.

3

Sergi Roberto przedłuży kontrakt, a Xavi zostanie przynajmniej do grudnia.
Tak będzie.

2

@reloaded Zidane, Mourinho i Heyncekes

5

@NeroTFP1 innych Niemców tym razem. Fur Deutschland.

1

@FCBparasiempre jakby się Dortmund trafił, to trochę przez mniejszą mękę.

0

@FCBparasiempre zależy na kogo trafimy

2

@Gall podczas drugiej wojny światowej nasi też się bawili w politykę. I to zaraz po tym, jak wszyscy z kraju uciekli.

0

Przydałoby się trafić na kogoś słabszego i wejść do półfinału. Raz, że jeszcze więcej kasy, to do tego, to chyba jedyna droga na klubowe mistrzostwa świata. A to dodatkowa niemała kasa.

33

Teraz w losowaniu trafić na Dortmund. Przejść do półfinału. Tam po fatalnych błędach sędziów i niesłusznej czerwonej dla Viniciusa ograć ich w dwumeczu i mamy finał. W finale w 92 minucie będzie 0-0. Xavi wprowadzi Oriola, La Bamba wybychnie, a ten minutę później strzeli zwycięska bramkę tyłkiem.

Proste. Tak będzie.

1

@ranger3120 pamiętaj. Odpowiedź brzmi: "nie wiem, choć się domyślam".

2

@Toretto tutaj masz maszynę losującą. Pięć razy nie będzie problemu, a raz będzie.

0

@fc20barca dla Ronaldinho?

0

Wizyta

1

@MarioVeB! To jest fejk, nie desperacja. W zasadzie większość plotek transferowych, jakie się teraz czyta w związku z United to wymysły dziennikarzy.

1

@RomanHoffer mi zawsze z knedliczkami i Szwejkiem

7

Na złość babci odmrożę sobie uszy.
Albo
Głupich nie sieją


https://x.com/margeritta2022/status/1767079114458939792

1

@Ls0811 z płyty może być problem. Musisz kupić na steame lub gog.

1

@Jackazz żadnego problemu

0

@FcPortoFan1999 remis najlepszy w takim wypadku. Nawet jeśli gorsza część Manchesteru wygra, to i tak nie będzie końca.

1

@barcanawieki kościół miał zawsze swoje interesy. Najczęściej kosztem innych. Polska też nie jest tu wyjatkiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?