7

@Lucerfi ale do tej pory też nikt się nie zastanawiał nad rodziną. Najczęściej kara była - parę tysięcy grzywny, plus parę tysięcy na fundusz plus prace społeczne. Delikwent nie płacił, to wchodził komornik. I gdzie tu rodzina miała coś do powiedzenia?

2

@Lanosss tak też może być.

4

Dzisiaj chciałbym tak:

Real - Bayern
City - PSG
Arsenal - Atletico
Braca - Borussia

W dwóch pierwszych przypadkach mam pewność, że odpadnie drużyna, której delikatnie mówiąc nie lubię.
Borussia daje największe szanse Barcelonie na awans, ale nie znaczy, że będzie łatwo. Arsenal i Atletico jest mi obojętne, choć liczę na awans drużyny z Londka.

Ale znając życie, to Real trafi na Borussie, a my na City.

1

@reloaded heroine tak się grzeje. Ale jak już ktoś tak robi, to po to, żeby walić po batach, a nie żeby wciągać.
Jeśli jest to łyżeczka do herbaty, to raczej nie chodzi tu o narkotyk. Te smaży się na dużej łyżce.

0

W Ustroniu w woj. śląskim zatrzymano mężczyznę, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Jego przypadek zostanie rozpatrzony zgodnie z obowiązującymi od 14 marca przepisami o konfiskacie auta.
Jak przekazała komisarz Magdalena Szust z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, w Ustroniu w woj. śląskim przy ul. Katowickiej około godz. 2 w nocy zatrzymano pijanego kierowcę Audi A3. Policjanci dokonali zatrzymania, ponieważ pojazd poruszał się po drodze wężykiem.
Kierowca i właściciel pojazdu pochodzi z Ukrainy. Miał 2 promile alkoholu. Samochód został przekazany osobie wskazanej przez kierowcę. O ewentualnej konfiskacie zadecyduje sąd

14

No to teraz dopiero Perez będzie smarować.

5

5

@Wilku05 niczego nie będzie. Fur Deutschland.

0

@Forsyth coś takiego jak CBA nie można zlikwidować z dnia na dzień. To musi być poprzedzone wieloma przygotowaniami. I właśnie po to jest ten zespół tworzony. Nim skończą, to Dudy już nie będzie.

5

@RosjaninBut ten zielony ład słaby jest, ale w większości zależy od działań kraju, a nie UE. Zobaczymy co nasze orły, sokoły polityki wymyślą, żeby to wdrażać.

Jeśli nie UE i jej zielone szaleństwo, to jaką mamy alternatywę? Pozostanie tylko złożyć hołd lenny przed Rosją.

0

@Forsyth nie zrozumiałeś tego wpisu, czy jak?

8

@TR3YWAY przecież to Król Julian. Wielbią go.

3

W Monitorze Polskim pojawiło się "Zarządzenie w sprawie Międzyresortowego Zespołu do spraw Opracowania Koncepcji oraz Przygotowania Procesu Likwidacji Centralnego Biura Antykorupcyjnego".

Będą likwidować folwark Kamińskiego i Wąsika.
Fur Deutschland.

4

@QQL5 grubas teraz pójdzie do sądu, gdzie przedstawi zaświadczenie lekarskie, że to wynik choroby i będziesz płacił odszkodowania. Grubas gurom.

3

@marcinjozek teraz to już tylko wygrana LM nas tam wprowadzi

2

@lucca87 to 50 mln PLN to z VAT, czy bez?

3

@betonito to, że nie biega do monitora, nie znaczy, że nie korzysta. Najwyraźniej dostał sygnał z var, że nic nie było i uwierzył im na słowo.

0

@draxidox ale o jakim poborze mowa? O tym, którego nie ma, czy o tym, który nie istnieje?

3

Izba Reprezentantów USA przyjęła projekt ustawy, która może doprowadzić do zakazu TikToka w Stanach Zjednoczonych. Stało się to przytłaczającą większością głosów, 352 deputowanych było za, 65 przeciw.

3

Sergi Roberto przedłuży kontrakt, a Xavi zostanie przynajmniej do grudnia.
Tak będzie.

2

@reloaded Zidane, Mourinho i Heyncekes

5

@NeroTFP1 innych Niemców tym razem. Fur Deutschland.

1

@FCBparasiempre jakby się Dortmund trafił, to trochę przez mniejszą mękę.

0

@FCBparasiempre zależy na kogo trafimy

2

@Gall podczas drugiej wojny światowej nasi też się bawili w politykę. I to zaraz po tym, jak wszyscy z kraju uciekli.

0

Przydałoby się trafić na kogoś słabszego i wejść do półfinału. Raz, że jeszcze więcej kasy, to do tego, to chyba jedyna droga na klubowe mistrzostwa świata. A to dodatkowa niemała kasa.

33

Teraz w losowaniu trafić na Dortmund. Przejść do półfinału. Tam po fatalnych błędach sędziów i niesłusznej czerwonej dla Viniciusa ograć ich w dwumeczu i mamy finał. W finale w 92 minucie będzie 0-0. Xavi wprowadzi Oriola, La Bamba wybychnie, a ten minutę później strzeli zwycięska bramkę tyłkiem.

Proste. Tak będzie.

1

@ranger3120 pamiętaj. Odpowiedź brzmi: "nie wiem, choć się domyślam".

2

@Toretto tutaj masz maszynę losującą. Pięć razy nie będzie problemu, a raz będzie.

0

@fc20barca dla Ronaldinho?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?