Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@mmaciass gdyby teraz odbyły się wybory, to stety, albo niestety wygrało by KO. I KO zrobiłoby koalicję z TD bez Lewicy. Pis miałby jeszcze mniej posłów niż dzisiaj. Pewnie Konfa miałaby ze dwóch więcej.
15
@sokot bardzo łatwo sprawdzić jak głosowali rolnicy i nie pisać bzdur
PiS - 67,4%
TD - 10,6%
KO - 9,7%
KonfedeRosja - 5%
Lewi - 3%
Co do wczorajszych wydarzeń, to moi sąsiedzi (rolnicy) są bardzo podzieleni. Jedni zadowoleni, a drudzy mówią, że więcej nie pojadą, bo to już nie ma nic wspólnego z rolnikami. Wszystko zostało przejęte przez zadymiarzy z solidarności i Konfy oraz narodowców.
1
Janek Wiśniewski padł....
1
@szymonekk też to pamiętam. Poza gimnazjum, bo nie było. A teraz mój syn zaraz pisze maturę, a córka niewiele po nim.
Wszystkiego najlepszego.
Zobaczysz jak Ci przy dziecku czas przyspieszy.
1
@TheNekro94 prawdziwy majstersztyk aktorski pokazał w Your Honor.
1
@NeroTFP1 dlatego popieram konfederosje i żądam natychmiastowego wprowadzenia ustawy "Broń dla wszystkich". Dlaczego my mamy być gorsi i nie mieć własnych strzelanin?
1
@Kratos1990 czekam tylko na Ród Smoka.
0
@shinthps Legia denerwuje mnie jeszcze bardziej
0
@Criss18Barca amerykańsko, kanadyjsko, niemiecko szwajcarski jeśli już. A Amerykanie mają najwięcej udziałów.
4
@MESSIah16 Czaskoskiego. Wolę bajzel Tuska, niż Morawieckiego.
0
@Foton też mnie oznacz proszę. Moi sąsiedzi byli, ale jeszcze nie wrócili. Zapewne w nocy dotrą.
0
@jacobFCB no jak to nie
2
@jacobFCB kwik to kwik. Najpierw kwiczeli tamci, teraz ci kwiczą. Kwi kwi kwi...
1
@jacobFCB taki sam. Bo taki sam kwik był i jest teraz. Prawacy i lewacy łączą się w kwiku.
1
Szacunek do flagi
0
@JimMorrisonFCB @Bobo25 ciekawe jaki przekaz poszedłby w Trwam i TV Republika?
2
Ciekawe czy świeci?
2
@BORO_12 ja bym się na Mottcie skupił.
0
@JoeBlack no nie ma takiego prawa, ale nie o tym jest mój wpis.
1
@Ls0811 wedle ustawy Czaskoski, a raczej ratusz miał pełne prawo odmówić protestu z traktorami. Prawem rolników było odwołać się do sądu. Tego nie zrobili.
1
@TR3YWAY ja nie od urodzenia. W zasadzie to od niedawna.
@Firestone żaden dar. Sami z żoną zapracowaliśmy.
7
@Kgorecki2500 jak wspaniale mieszkać na wsi
38
W państwie demokratycznym każdy ma prawo do protestu, manifestacji poglądów i demonstracji. Nikt natomiast nie ma prawa do demolowania miasta.
2
Ciekawe ilu wśród protestujących rolników jest rzeczywiście rolników?
0
@HypeR Alonso to już sam się będzie martwił. Kontrakt mu się kończy.
3
@fart w Polsce to już sami rolnicy się w tym gubią. Dopuścili ruskich trolli i Konfederatów, a ci sieją ferment.
10
Komisja Europejska wycofuje się z Zielonego Ładu w rolnictwie. Przedstawią nowe propozycje wychodzące naprzeciw postulatom rolników.
Ciekawe kiedy wycofają się z innych dziedzin Zielonego Ładu?
0
@luki123 w takiej szkole na pewno zarobi więcej, niż w publicznej. A ile więcej, to nie będę strzelał, bo może być różnie. Szkoła szkole nierówna.
0
@luki123 szkoła szkole nie musi być równa. W tych elitarnych prywatnych w miarę dobrze się zarabia. W tych gorszych słabo. Zależy też od miejsca, bo inaczej jest w Warszawie, a inaczej w Kraśniku. Bardzo ciężko odpowiedzieć jednoznacznie na Twoje pytanie. Żona na rozmowie się dowie
2
@sokot 43 minuty głupot? Nie dziękuję.