1

@Qlimax86 jadę do ambasady portugalskiej i proszę o pomoc w powrocie do kraju.

3

@Qlimax86 wyjeżdżam z rodziną.

0

@mrboom nic nie myślę, bo to nie moja sprawa. Niech sobie każdy ze swoim ciałem robi co chce.

2

@Saviola88 u nas rządzący i ludzie na stołkach robią wałki podczas pokoju, wyobrażam sobie, co by robili podczas wojny. Pamiętam wielkie przewały podczas powodzi w 1997 roku. Do tej pory nikt za to nie odpowiedział.

1

@NeroTFP1 ludzie bardzo często robią to z niewiedzy.

@Łuki555 w D mam kto napisał tę ustawę. Dla mnie ważne jest co i jak ta ustawa reguluje.

1

@Blanco16 znam, ale nie podam, bo im więcej ludzi będzie korzystać tym gorzej będzie to chodziło.

7

Ja bym się podpisał.

2

@Stoiczkow bardzo możliwe, bo ruskie nigdy nie przejmowali się życiem i zdrowiem swoich żołnierzy.

0

@tbas tak jak wielu przed nim w tym Pep (ten jeszcze niższy poziom) i Lucho, który średnio sobie radził.

1

@tbas bo Motta, to Motta, a Setien to Setien. Dwóch różnych ludzi.
Idąc Waszym rozumowaniem, to Barca powinna Rafę zatrudnić, bo przecież - trener rezerw u Laporta. Czyli Rafa to Pep.

1

@tbas tak można powiedzieć o każdym trenerze. Skoro sobie gdzieś poradził, to mityczne nada się wszędzie.
Motta to nie Setien. Guardiola przyszedł tu z ligi ogórków. Lucho też wcześniej nie trenował żadnego giganta.
Każdy trener to niewiadoma. Flick może wypali, może nie. To samo tyczy się Motty.

Masz rację, Barca to nie Bologna. Włoski klub jest uporządkowany, a u nas.... Hmm

0

Oglądałem pięć ostatnich meczów Bologny (wcześniej raczej rzadko się to zdarzało). Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy Motty w tym klubie. Mam wrażenie, że oni wszyscy grają tam na 150% swoich możliwości (wyliczone ze wzoru Hajty). Przede wszystkim, tam każdy piłkarz wie co ma grać.

5

Komentarz usunięty

22

@MESSIah16 po pierwsze to nie był myśliwiec, po drugie przyleciał z Syrii i przekroczył granicę syryjsko - turecką. Turcy nie wiedzieli, którego państwa samolot strącają. Po trzecie, ten samolot został strącony zgodnie z umowami międzynarodowymi. Dostał dwa ostrzeżenia, nie zmienił kursu.

1

@MESSIah16 ech, jak już tworzysz post, to poświęć parę minut, żeby sprawdzić co piszesz. I tak
1. Aborcja legalna w prywatnej klinice to koszt 5-6 tys. złotych. Czyli nielegalna dużo więcej.
2. Młodzież nie jest edukowana w sprawie zabezpieczeń.
3. Sondaże robione na przestrzeni ostatnich dwóch lat wskazują, że za legalną aborcją do 12 tyg. Jest od 48 do 58% Polaków. Tendencja jest wzrostowa.

0

Rolnik od transparent usłyszał zarzuty od prokuratora

Prokuratura twierdzi, że działanie mężczyzny wyczerpuje znamiona nawoływania do wojny napastniczej oraz pochwalania wojny napastniczej powadzonej przez Rosję przeciwko Ukrainie, oraz propagowania ideologii totalitarnej, nawołującej do użycia przemocy w celu wpływania na życie polityczne lub społeczne oraz prezentowanie przedmiotu w postaci flagi, będącej symbole ruchu komunistycznego.

Grozi mu do 5 lat

1

@Janas11224 największą tragedią jest to, że gangusy angażują coraz więcej, coraz młodsze dzieci.

0

@Ojciec5tkidzieci wyobraź sobie, że pierwsza kolej powstawała w Europie. A pisząc o przodkach konfiarzy, to mam tu na myśli podejście mentalne.

@Kgorecki2500 póki co, to nikt nie zakazał sprzedaży aut spalinowych. Nadal idziesz i kupujesz nówkę sztukę w salonie. A termin, który zakładano zapewne zostanie przesunięty.

0

@arasz1819 taa, i wszystko wydamy u Niemców, a u nas niczego nie będzie. Fur Deutschland.

0

@Kgorecki2500 gdy budowano pierwszą kolej ludzie też protestowali. Gdy zaczęły jeździć pierwsze samochody ludzie wpadali w panikę, potem zaczęli protestować. Wielu stwierdziło, że kolej i auta, to dzieło szatana, zapewne przodkowie dzisiejszej Konfy. Z czasem okazało się, że to bardzo przydatne. Tak samo będzie z elektrykami.

5

Sondaż dla "Rzeczypospolitej", metoda mieszana CAWI/CATI na próbie 2027 osób

Koalicjia Oszustów - 33,5%
Przeproście i Spadajcie - 29%
Trzecia Noga - 14%
Socjaliści - 8,5%
KonfedeRosja - 7,5%


1

@Comentateiro obiektywnie, to żyje mi się tak samo, czyli jest super, jest super.... Mamy dobry rząd, wybitnych fachowców, gospodarka idzie do przodu, a ludziom żyje się coraz lepiej.....

0

@DIPENSE nie mierz wszystkich swoją miarą

3

@Kamiloza91 hmm

Batisuta
Romario
Rui Costa

0

@tristan87 on to przed Bundestagiem. Fur Deutschland

0

@MESSIah16 oni może i zrozumieli, ale teraz są w sytuacji, gdzie trzeba ratować co się da, czyli beton.

1

15 marca Jarozbaw Aleksander Kaczyński stanie przed komisją śledczą do spraw pegasusa.


Ciekawe co dziadzio ma do powiedzenia i czy pampers wytrzyma. Mlask Mlask

1

@MESSIah16 no przecież później zagłosował przeciw ustawie.

0

Van der Vaart mówi jak jest. Frenkie listonosz

1

@MESSIah16 oni się podobno pomylili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?