1

@Worny tego nie chciały kluby

0

Hołownia zaprosił Bosaka na ponowne zapalenie Chanukij. Ciekawe co zrobi Krzysztof? Jak się pojawi to radykalni wyborcy będą zniesmaczeni. Jak się nie pojawi, to może stracić tytuł vice marszałka, który zyskał podczas akcji wywracanie stolika. No ciężki orzech do zgryzienia ma Krzyś

1

W następnej kampanii wyborczej, a pewnie w kilku kampaniach będzie film, gdzie najpierw Mentzen mówi "nie chcemy Żydów, homoseksualistów....", a zaraz po tym Braun atakujący gaśnicą świecznik.

0

@michal26 to był tylko symbol, tak jak choinka. Nikt nie prowadził obrządku religijnego

0

@michal26 a kto tam w Sejmie obchodził judaistyczne święto?

0

@Barca1992 to było na zaproszenie prezydium Sejmu.

2

@Kluivert_P ładnie wyglądają. Smacznego. A bułki skąd?

1

@tristan87 tak, to Krzyś, który poszedł przewracać stolik i przypadkiem się dosiadł.

0

Reasumując. Czy to jest dobry rząd?
Dobry. "Gdyby to było złe, to Bóg by inaczej świat stworzył".

9

@PabloVEB ale Ty wiesz, że wszystkie służby wywiadowcze świata ze sobą współpracują? I każda robi to w tajemcy przed innymi, choć wszyscy o tym wiedzą. I tak na przykład CIA potrafi współpracować z rosyjską FSB, a nawet z irańskim VEVAK. Gdyby nie ta współpraca służb, to trzecia wojna już dawno by wybuchła.

0

@Bobo25 na pewno będzie startował. I ciekawe co wtedy? Poprą go politycy KO, czy wystawią Trzaskowskiego, któremu nota bene się do bycia prezydentem nie spieszy.

0

@Criss18Barca będą robić wrzutki tak, że jak Ążej Spałacu zawetuje, to na przykład emeryci czegoś nie dostaną. Pis pokazał jak to robić

1

@BoreekxD a jak spadniemy?

3

@Arys chcesz, czy nie chcesz polityka mimo wszystko ma bardzo duży wpływ na Twoje życie.

0

@Uukasz_93 no właśnie nie stać nas na trenera, między innymi przez zakup i kontrakt Lewego

0

@Uukasz_93 czyli w kogo? Serio pytam, bo takich dobrych rad to jest pełno, tylko brak konkretów. Oczywiście proszę o realne opcje, biorąc pod uwagę zarówno sytuację finansową klubu, jak i dostępnych fachowców

7

@Seba_89_ to wcale nie było takie głupie. Te pieniądze, wbrew temu co mówił Janusz nawiedzony Kowalski były do dyspozycji polskiego rządu. Za te pieniądze rządy powinny przeprowadzać transformacje energetyczną. U nas pis to przepił i przejadł. A przez osiem lat można było naprawdę zrobić dużo więcej, niż utopić kilka miliardów w elektrownie, której jak nie było, tak nie ma.

1

@joloskyy kiedyś to świetnie działało. Teraz to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Kolejki prawie jak na NFZ. Szczerze powiedziawszy, to wolę zaoszczędzić te pieniądze i w razie W iść prywatnie.

1

@Yakoob wszystko zależy od tego, jaką wersję Windows 10 kiedyś tam kupiłeś.

0

@Mezocyklon87 ale komisja śledcza z założenia nie może niczego osiągnąć, bo nie ma żadnych możliwości prawnych.

4

@ObiwanKenobi jakiś czas temu w Krakowie powietrze się poprawiło. Potem przed kamery wyszedł dziad w dwóch różnych butach, z czarnymi pieńkami zamiast zębów i łupieżem na marynarce i powiedział - palcie czym się da, co tylko do pieca wejdzie. No to okoliczne wioski zaczęły palić czym się da. I mamy efekty

0

@Kgorecki2500 mogło być gorzej, mogło być lepiej. Nowacka to nie jest aż tak bardzo odchylona. Taka bardziej lewica bliżej centrum

3

@Kgorecki2500 a kogo się spodziewałeś? Bosaka z bonami?

1

@MesQueUnClub_87 jest dokładnie jak piszesz

0

@HighestInTheRoom możliwe, że to przyszli wyborcy Lewicy, ale póki co to u mojego syna zorganizowali tę głupotę obecni zwolennicy Konfy

0

Jaką telewizję satelitarną teraz wybrać, żeby ojciec mógł oglądać ligę polską, angielską i hiszpańską? Muszę mu coś znaleźć, a przyznam, że już dawno nie miałem styczności z satelitą.

6

@Sulimo o wiele bardziej istotne od długości kary jest to, żeby sądy zaczęły w końcu rzeczywiście karać tych zwyrodnialców. Bo póki co to częściej stosują zawiasy lub grzywny, niż więzienie.

2

@PatrychoO pytanie to pytanie. Nie może być obiektywne lub nieobiektywne

0

@ObiwanKenobi ja nie mieszkam na Śląsku

9

@ObiwanKenobi osobiście wolę mieć wiatraki 500 metrów od domu, niż kopalnie 5000 metrów od domu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?