2

@michal26 z Fico nigdy nic nie wiadomo. Niby gość pro rosyjski, niby anty unijny, a to on wprowadzał Euro na Słowacji. Generalnie bliżej mu w tej chwili do Orbana.

1

@Kitek1640 nie ma takich jeszcze

2

@barteq żadna tajemnica. Będę głosował na Trzecią Drogę

0

@barteq nie zmieniłem zdania, bo w sumie to nie byłem zdecydowany. Teraz jestem.

0

@michal26 niech decydują. Taki mamy ustrój w Polsce.

1

@michal26 PO nie będzie mieć rządu absolutnego. PO nawet samo do wyborów nie idzie, tylko w koalicji. A potem będą potrzebować przynajmniej jednej, lub dwóch partii. O ile w ogóle wygrają z pis

0

@michal26 nigdy na pis nie głosowałem, więc i w tym przypadku nie będę.

@Kgorecki2500 prezydent ma prawo weta, które nie jest łatwo odrzucić

0

@Elosek zainteresują się na pewno, bo bank musi to zgłosić. Ale wcale nie musisz się o tym dowiedzieć. Jeśli dojdą do wniosku, że możesz mieć taką kwotę, bo pracujesz i zarabiasz, to będzie w porządku

1

1

@gumaz nie no, pisać potrafi, więc czytać pewnie też. A niektórzy wyborcy pewnych polityków tylko krzyżyk potrafią postawić

0

@Foton ja rozumiem o co Ci chodzi, ale co ma do tego demokracja? Atakujesz, próbujesz atakować demokrację przykładami, które nie mają z nią nic wspólnego.

2

@Foton chyba nie za bardzo ogarniasz co to jest demos kratos. A przynajmniej ten Twój wpis o tym świadczy.

0

@Saviola88 toć napisałem, że politycy. Nie zrozumiałeś? Wyobraź sobie, że politycy są w każdej partii. Uff... Może teraz zrozumiesz.

2

@Kozinho. Nikt z Konfy do pisu nie przeszedł, bo pis zwyczajnie ich nie potrzebował. Mieli swoją większość, więc po co dzielić się fruktami z innymi? Po wyborach sytuacja będzie (najprawdopodobniej) inna. Politycy mają to do siebie, że dużo gadają, najczęściej to, co ludzie chcą usłyszeć, a potem i tak robią to, co głównie im się opłaca. W zależności od wyników wyborów być może pisowi nie będzie potrzebna bezpośrednia koalicja z Konfą. Może wystarczy wsparcie z tylnego fotela. A stanowiska w SSP to nęcące propozycje. Dostaną rodziny stanowiska w radach nadzorczych, zarządach i będą głosować jak matka partia będzie chciała. Dla dobra Polski oczywiście

0

@QuaReL Ty patrzysz na to w sposób bardzo ograniczony. Rodzinie Messich nie chodziło tu o kontrakt na tu i teraz. Chodzi o przyszłość i budowanie swojej marki w największej gospodarce świata

0

@QuaReL

Leo why? For money

0

@Waniliowy tylko sprawca zniknął

0

@Destroyer_of_Worlds Tebas nie może nic poluźnić. Jedynie kluby mogą zmienić to, co wprowadziły

0

@Foton ja nie mam ochoty, ani czasu na podważanie bzdur w internecie. A Twoje wpisy to same bzdury

0

@Foton nawet mi się nie chce tych bzdur komentować. Jestem jedynie zszokowany brakiem elementarnej wiedzy u Ciebie

0

@Foton najmniej istotną sprawą w tej chwili jest to, że Unia daje. Unia to wspólny rynek, gdzie nie ma cła i do tego jako duży, bogaty gracz może stawiać warunki przy negocjacjach. 92%Polakow jest za Unią, więc Twój tok rozumowania jest co najmniej dziwny. Nawet Konfederaci zrozumieli, że na hasłach anty unijnych daleko nie zajadą.

2

@michal26 tak, czasem może mieć przebieg nagły, jeśli została czymś wywołana. A raczej po prostu odpalona. Mam tu na myśli jakaś chorobę wirusową lub bakteryjną

2

@michal26 opisałeś demencję. Tutaj szpital psychiatryczny na dłuższą metę nie pomoże. Potrzebny jakiś DPS. Koszt to około 6 tys. złotych miesięcznie.
Ja bym zaczął od lekarza rodzinnego babci i wprowadzeniu benzodiazpiny

1

@KmN to zależy kim jesteś i co zawodowo robisz.

0

@Criss18Barca tylko gry zespołowe, dlatego wymieniają golfa, kolarstwo, czy walkę.

1

@Ls0811 trudno wymieniać wszystkie 70 produkcji, w których zagrała. A w ostatnim filmie miała rolę epizodyczną.

1

@MarcepanowyKsiaze ale ja tu nic nie muszę myśleć. Ja wiem, że tak jest.

0

@MarcepanowyKsiaze to są normalne standardy w świecie biznesu. Do prezesa coca coli, Apple, czy innych wielkich firm też nie wejdziesz z jakimkolwiek urządzeniem elektronicznym. Nie mają oni służbowych maili. Mają za to od wszystkiego ludzi, którzy w razie W wiedzą, jak się kontaktować z szefem

0

@Szklaner Panie kolego, polecam Ci film dokumentalny "Portrecista"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?