0

@Criss18Barca Konfa się rozkręci?

9

Jeśli informacje o braniu kredytów na kampanię są prawdziwe, to może się okazać, że dzięki Sławkowi dla sporej części Konfiarzy jedynym zajęciem po wyborach będzie zajęcie komornicze.

5

Al by były jaja, jakby Karina weszła, a Krzysiu nie. To byłby dopiero wywrócony stolik u Bosaków.

0

I tak oto z aktywiszcze San Kocoń stało się pośliszczem. Chociaż moim zdaniem powinno być ambasadorszczem w San Escobar

0

@Bobo25 to jakiś Twój sukces życiowy?

0

@tristan87 w sumie to w tej chwili nie jest istotne

8

@Bulbulator wszystko można byłoby zrobić, gdyby dwie strony chciały. Któraś widocznie nie chciała

4

@AlwaysBlaugrana tutaj czy siak, czy owak sejm ma najwięcej do powiedzenia. Duda musi większość sejmową zaakceptować. Nie ma prawa weta w tym przypadku

4

@AlwaysBlaugrana nie koniecznie. Wy drugiej kolejności to Sejm wybiera premiera

1

@Popitek12 podaję rękę każdemu, bez względu na preferencje wyborcze. Nie dam się skłócić tym kanaliom z Sejmu

2

@michal26 z Fico nigdy nic nie wiadomo. Niby gość pro rosyjski, niby anty unijny, a to on wprowadzał Euro na Słowacji. Generalnie bliżej mu w tej chwili do Orbana.

1

@Kitek1640 nie ma takich jeszcze

2

@barteq żadna tajemnica. Będę głosował na Trzecią Drogę

0

@barteq nie zmieniłem zdania, bo w sumie to nie byłem zdecydowany. Teraz jestem.

0

@michal26 niech decydują. Taki mamy ustrój w Polsce.

1

@michal26 PO nie będzie mieć rządu absolutnego. PO nawet samo do wyborów nie idzie, tylko w koalicji. A potem będą potrzebować przynajmniej jednej, lub dwóch partii. O ile w ogóle wygrają z pis

0

@michal26 nigdy na pis nie głosowałem, więc i w tym przypadku nie będę.

@Kgorecki2500 prezydent ma prawo weta, które nie jest łatwo odrzucić

0

@Elosek zainteresują się na pewno, bo bank musi to zgłosić. Ale wcale nie musisz się o tym dowiedzieć. Jeśli dojdą do wniosku, że możesz mieć taką kwotę, bo pracujesz i zarabiasz, to będzie w porządku

1

1

@gumaz nie no, pisać potrafi, więc czytać pewnie też. A niektórzy wyborcy pewnych polityków tylko krzyżyk potrafią postawić

0

@Foton ja rozumiem o co Ci chodzi, ale co ma do tego demokracja? Atakujesz, próbujesz atakować demokrację przykładami, które nie mają z nią nic wspólnego.

2

@Foton chyba nie za bardzo ogarniasz co to jest demos kratos. A przynajmniej ten Twój wpis o tym świadczy.

0

@Saviola88 toć napisałem, że politycy. Nie zrozumiałeś? Wyobraź sobie, że politycy są w każdej partii. Uff... Może teraz zrozumiesz.

2

@Kozinho. Nikt z Konfy do pisu nie przeszedł, bo pis zwyczajnie ich nie potrzebował. Mieli swoją większość, więc po co dzielić się fruktami z innymi? Po wyborach sytuacja będzie (najprawdopodobniej) inna. Politycy mają to do siebie, że dużo gadają, najczęściej to, co ludzie chcą usłyszeć, a potem i tak robią to, co głównie im się opłaca. W zależności od wyników wyborów być może pisowi nie będzie potrzebna bezpośrednia koalicja z Konfą. Może wystarczy wsparcie z tylnego fotela. A stanowiska w SSP to nęcące propozycje. Dostaną rodziny stanowiska w radach nadzorczych, zarządach i będą głosować jak matka partia będzie chciała. Dla dobra Polski oczywiście

0

@QuaReL Ty patrzysz na to w sposób bardzo ograniczony. Rodzinie Messich nie chodziło tu o kontrakt na tu i teraz. Chodzi o przyszłość i budowanie swojej marki w największej gospodarce świata

0

@QuaReL

Leo why? For money

0

@Waniliowy tylko sprawca zniknął

0

@Destroyer_of_Worlds Tebas nie może nic poluźnić. Jedynie kluby mogą zmienić to, co wprowadziły

0

@Foton ja nie mam ochoty, ani czasu na podważanie bzdur w internecie. A Twoje wpisy to same bzdury

0

@Foton nawet mi się nie chce tych bzdur komentować. Jestem jedynie zszokowany brakiem elementarnej wiedzy u Ciebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?