4

Masakra


2

@Commandement miasta powiatowe są najlepsze. Masz wszystko co potrzebne do życia, czyli kino, galerię, puby i restauracje, basen i co tam jeszcze, a nie masz korków na drogach.

0

Podobno bajzel zaczyna się robić w Konfederacji. Korwin chce zakładać nową partię, Braun szantażuje, że jeśli nie dostanie 1/3 kasy z subwencji to odejdzie z innymi, a Mentzen się gdzieś zaszył i psa piecze. A wszystkim tym zarządza szemrany Wipler

2

@koksik2700 napisz na forum pclab. Oni Ci tam wszystko ładnie ułożą. Sprzęt potem kupisz w morele na raty. Ale 3 tys. to nawet nie tak średnio.

1

@macio_944 La Gazza Ladra – jeśli chcesz pojeść tradycyjną kuchnię, ale w nowoczesnym wydaniu.

Osteria I Malavoglia - jeśli chcesz poczuć klimat Sycylii i dobrze zjeść

1

@GeneralXavi dzisiaj rano założyłem

0

@DaPidejpi ależ Ty właśnie proponujesz mordowanie. Strzał w łódź to zamordowanie wszystkich na niej. Strzały obok łodzi zniechęcą tylko na chwilę.

2

@DaPidejpi mnie nie pytaj jak widzę, bo ja się na tym nie znam. W związku z tym nie mam złotego środka na to. Ty proponujesz mordowanie, więc ja postuluje o bardziej humanitarny sposób niż utonięcie na morzu.

5

@Kgorecki2500 @DaPidejpi to może zrobić to w sposób bardziej humanitarny i otworzyć obozy zagłady? Wyłapywać ich już na lądzie i wozić prosto do komór gazowych? Taka śmierć jest trochę lepsza.

7

@DaPidejpi no dobrze, strzelić w łódkę i co dalej? Zostawić ich, czy wyłowić? Jak zostawić, to znaczy zabić. O to Ci chodzi? Mamy zabijać ludzi?

2

@DaPidejpi przecież Twój wpis pokazuje, że jego taktyka działa. On puści bąka, a Ty to roznosisz. I o to w tym wszystkim chodzi.

2

@Rewolucja123 nie, bo Haaland w tym samym czasie strzela 108 goli i notuje dwie asysty. Zdobywa potrojną koronę i puchar Myszki Miki

3

@ObiwanKenobi ale jakich Ty argumentów oczekujesz ode mnie na te bzdury, które piszesz? Poczytaj o Holland. Porozmawiaj z ludźmi, którzy mieli do czynienia z Solidarnością, to się wszystkiego dowiesz i przestaniesz bzdury wypisywać.

1

@ObiwanKenobi bzdury piszesz

4

@ObiwanKenobi no to może doczytaj co się działo po jej filmach Kobita Samotna, lub Zabić Księdza.

0

@BorzyKrzys proponuję najpierw przeczytać artykuł.

0

@Comentateiro Duda weto postawi. Poza tym, to niech maszerują, jeśli chcą.

0

@Arys zaraz United przejmie INEOS i zrobi porządki, a City za wałki zostanie zdegradowany kilka klas niżej. Tego sobie i Tobie życzę

0

@Donnie_Darko ja to wszystko wiem i nadal wolę, żeby Barca wygrywała mecze, niż jakikolwiek jej były piłkarz zdobywał indywidualne trofea.

0

@Dominx w nosie mam piłkarza z Miami i jego złotą piłkę. Wolę by Barca wygrywała

0

@Foton a kto ma go zastąpić biorąc pod uwagę finanse?

1

@borzowporzo . Pluralizm zakłada poszanowanie zróżnicowań społecznych i kulturowych i uznanie równości poglądów, a nie na byciu przeciw opozycji

1

@hayek nie wierzę, że go postawią, ale generalnie jest to możliwe. Nie wiadomo jak by głosowali miłośnicy psów z grilla, a w pisie panika, bo ponad 10 posłów ma przejść do opozycji.

2

@BordowyPtak człowiek że słoika wyjdzie, ale słoik z człowieka nigdy.

11

@Peciak porównywać ZSRR do EU może tylko wyborca Konfy i to ten niezbyt rozgarnięty.

0

@Criss18Barca taka ciekawostka - budżet można uchwalić ten co jest w jeden dzień. A potem można go sobie do woli nowelizować.

2

@Tomo1989 mnie tu nic nie dziwi. Ten dom to generator problemów. Już na dzień dobry masz dwa dachy z azbestu, które musisz zerwać. I nie możesz zrobić tego sam. Tego nawet pierwsza lepsza firma nie może zrobić. Jak już się z tym uporasz i w końcu zrobisz remont tej chałupy, zamieszkasz, to się okazuje, że jesteś na zadupiu po środku niczego. 20 kilometrów do Turku, gdzie w sumie nic nie ma. Ok podstawowe zakupy zrobisz. Ale nic poza tym. Najbliższe galerie, kina i inne jakiekolwiek atrakcje w Łodzi, czyli 100 km jazdy.

Życie na takim zadupiu wcale nie jest fajne. A wcześniej czy później pojawią się problemy ze znalezieniem szkoły, lekarza itp.

1

@bartas97 nudny. Fajny przez dwa pierwsze odcinki

1

@michal26 Wipler bredzi. Kadencja kończy się 14 listopada, więc w zasadzie senat nawet nie musi się tym zajmować.

0

@Jarema2000@Jarema2000 4-8 tygodni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?