Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Masakra
2
@Commandement miasta powiatowe są najlepsze. Masz wszystko co potrzebne do życia, czyli kino, galerię, puby i restauracje, basen i co tam jeszcze, a nie masz korków na drogach.
0
Podobno bajzel zaczyna się robić w Konfederacji. Korwin chce zakładać nową partię, Braun szantażuje, że jeśli nie dostanie 1/3 kasy z subwencji to odejdzie z innymi, a Mentzen się gdzieś zaszył i psa piecze. A wszystkim tym zarządza szemrany Wipler
2
@koksik2700 napisz na forum pclab. Oni Ci tam wszystko ładnie ułożą. Sprzęt potem kupisz w morele na raty. Ale 3 tys. to nawet nie tak średnio.
1
@macio_944 La Gazza Ladra – jeśli chcesz pojeść tradycyjną kuchnię, ale w nowoczesnym wydaniu.
Osteria I Malavoglia - jeśli chcesz poczuć klimat Sycylii i dobrze zjeść
1
@GeneralXavi dzisiaj rano założyłem
0
@DaPidejpi ależ Ty właśnie proponujesz mordowanie. Strzał w łódź to zamordowanie wszystkich na niej. Strzały obok łodzi zniechęcą tylko na chwilę.
2
@DaPidejpi mnie nie pytaj jak widzę, bo ja się na tym nie znam. W związku z tym nie mam złotego środka na to. Ty proponujesz mordowanie, więc ja postuluje o bardziej humanitarny sposób niż utonięcie na morzu.
5
@Kgorecki2500 @DaPidejpi to może zrobić to w sposób bardziej humanitarny i otworzyć obozy zagłady? Wyłapywać ich już na lądzie i wozić prosto do komór gazowych? Taka śmierć jest trochę lepsza.
7
@DaPidejpi no dobrze, strzelić w łódkę i co dalej? Zostawić ich, czy wyłowić? Jak zostawić, to znaczy zabić. O to Ci chodzi? Mamy zabijać ludzi?
2
@DaPidejpi przecież Twój wpis pokazuje, że jego taktyka działa. On puści bąka, a Ty to roznosisz. I o to w tym wszystkim chodzi.
2
@Rewolucja123 nie, bo Haaland w tym samym czasie strzela 108 goli i notuje dwie asysty. Zdobywa potrojną koronę i puchar Myszki Miki
3
@ObiwanKenobi ale jakich Ty argumentów oczekujesz ode mnie na te bzdury, które piszesz? Poczytaj o Holland. Porozmawiaj z ludźmi, którzy mieli do czynienia z Solidarnością, to się wszystkiego dowiesz i przestaniesz bzdury wypisywać.
1
@ObiwanKenobi bzdury piszesz
4
@ObiwanKenobi no to może doczytaj co się działo po jej filmach Kobita Samotna, lub Zabić Księdza.
0
@BorzyKrzys proponuję najpierw przeczytać artykuł.
0
@Comentateiro Duda weto postawi. Poza tym, to niech maszerują, jeśli chcą.
0
@Arys zaraz United przejmie INEOS i zrobi porządki, a City za wałki zostanie zdegradowany kilka klas niżej. Tego sobie i Tobie życzę
0
@Donnie_Darko ja to wszystko wiem i nadal wolę, żeby Barca wygrywała mecze, niż jakikolwiek jej były piłkarz zdobywał indywidualne trofea.
0
@Dominx w nosie mam piłkarza z Miami i jego złotą piłkę. Wolę by Barca wygrywała
0
@Foton a kto ma go zastąpić biorąc pod uwagę finanse?
1
@borzowporzo . Pluralizm zakłada poszanowanie zróżnicowań społecznych i kulturowych i uznanie równości poglądów, a nie na byciu przeciw opozycji
1
@hayek nie wierzę, że go postawią, ale generalnie jest to możliwe. Nie wiadomo jak by głosowali miłośnicy psów z grilla, a w pisie panika, bo ponad 10 posłów ma przejść do opozycji.
2
@BordowyPtak człowiek że słoika wyjdzie, ale słoik z człowieka nigdy.
11
@Peciak porównywać ZSRR do EU może tylko wyborca Konfy i to ten niezbyt rozgarnięty.
0
@Criss18Barca taka ciekawostka - budżet można uchwalić ten co jest w jeden dzień. A potem można go sobie do woli nowelizować.
2
@Tomo1989 mnie tu nic nie dziwi. Ten dom to generator problemów. Już na dzień dobry masz dwa dachy z azbestu, które musisz zerwać. I nie możesz zrobić tego sam. Tego nawet pierwsza lepsza firma nie może zrobić. Jak już się z tym uporasz i w końcu zrobisz remont tej chałupy, zamieszkasz, to się okazuje, że jesteś na zadupiu po środku niczego. 20 kilometrów do Turku, gdzie w sumie nic nie ma. Ok podstawowe zakupy zrobisz. Ale nic poza tym. Najbliższe galerie, kina i inne jakiekolwiek atrakcje w Łodzi, czyli 100 km jazdy.
Życie na takim zadupiu wcale nie jest fajne. A wcześniej czy później pojawią się problemy ze znalezieniem szkoły, lekarza itp.
1
@bartas97 nudny. Fajny przez dwa pierwsze odcinki
1
@michal26 Wipler bredzi. Kadencja kończy się 14 listopada, więc w zasadzie senat nawet nie musi się tym zajmować.
0
@Jarema2000@Jarema2000 4-8 tygodni