2

@michal26 problem jest bardzo złożony. Tutaj pięćdziesiąt osób Ci napisze dlaczego tak jest, każdy co innego i każdy będzie miał rację. Ja dwoje dzieci mam i gwarantuję, że w dzisiejszych czasach na dziecko byśmy się z żoną nie zdecydowali. Przyczyn podawać nie będę, bo niepotrzebna mi jest głupia dyskusja o tak naprawdę subiektywnych odczuciach każdego z nas.

0

@escarabajo czyli da to liczbę kibiców z tej strony. Do tego nie wszystkich, bo wielu nie zaglosuje

0

@escarabajo ale ankietą policzysz ilość kibiców na tej stronie, a nie w województwie

0

@ikar34 a jak chcesz to policzyć?

2

@Tomo1989 bo nie miał czego rozważać. Świat polskich trenerów w ogóle nie widzi. Są tak mierni, że nawet okręgówka z Niemiec ich nie chce

0

@Tomo1989 a który dostał jakąkolwiek ciekawą propozycję, żeby uciec?

3

@Tomo1989 to nie problem w trenerach z zza granicy, tylko burdelu w polskiej kopanej

15

Zesrało się
Dosłownie i w przenośni

1

@mrboom w 1997 roku Polacy zgodzili się w referendum na stworzenie klasy panów i tak mamy. I tego nikt nie zmieni. Żaden polityk, żadna partia nie zrobi sobie gorzej. Tu byłby potrzebny jakiś ogólny majdan przeciw klasie politycznej, ale to przy tak podzielonym społeczeństwie jest niemożliwe

0

@Krzysztof1987 osemkę dzieci z czterema kobietami. Tak po katolicku

5

Korwin:

"Wolałbym,by moja córka trafiła w łapy pedofila, który po pupie poklepie, biuścik pomaca, popieści i pocałuje,niż poszła na lekcję wychowania seksualnego. Po zetknięciu z pedofilem pozostanie cenne uczucie wstydu i napięcie erotyczne".

0

@tristan87 muszę.

0

@PatrychoO mi osobiście lata gdzie poszedł Ronaldo i gdzie poszedł Messi. Poszli, gdzie poszli i dla mnie ich temat jest skończony. Nie będę oglądał ani ligi arabskiej, ani MLS, bo wystarczy, że mi oczy krwawią na polskich stadionach

2

@michal26 to co im się opłaca, to tylko oni wiedzą. Pytanie, czy im się bardziej opłaca już teraz rzucać na frukty, czy tak naprawdę ryzykować i czekać.

A ja co powiem, jeśli nie wejdą? Po pierwsze będę bardzo zdumiony, a po drugie, przyznam się do błędu.

0

@michal26 mnie to już tylko ciekawi, co Wy wyborcy Konfy będziecie pisać po wyborach, jak już Konfa pójdzie w koalicję. Czy to z Pisem, czy z Platformą.

0

@cules100pro nie zawsze po wywaleniu jakiegoś zawodnika musisz ściągnąć w jego miejsce drugiego. I nie zawsze za pieniądze. Poza tym, po coś kluby la liga tego chciały. Na bank nie po to, żeby być na tym do tyłu

0

@cules100pro po pierwsze to nie Tebas decyduje. Po drugie, to akurat może niektórym klubom wyjść księgowo na dobre.

3

@okiemtypera_lucaxx95 a ja nie lubię siłowni. Wolę inne sporty

1

@Deviler od godziny do dwóch tygodni

0

@Transu96 za moich czasów paczka papierosów kosztowała trzy zł.

11

@Criss18Barca spadniemy. Barcelona zbankrutuje, a na nowym Camp Nou posadzi się kwiaty.

2

@Bykunn chyba, że do domu wejdzie mi pięciu ze spluwami, a ja z jedną w gaciach wyskoczę xD

0

Wystarczy odpowiedzieć sobie na jedno pytanie. Czy po wprowadzeniu prawa umożliwiającego zakup broni przez większość Polaków, takich morderstw jak w Poznaniu przybędzie, czy ubędzie?

Potem można zacząć dyskutować, czy wprowadzać takie prawo.

0

@Fenelon ja nie mam problemów z przepraszaniem i przyznaniem się do błędu. Tylko kogo miałbym przepraszać? Konfederatów na la bambie, czy Mentzena?

Problem polega na tym, że jeżeli ja się mylę, to się nic wielkiego nie stanie. Natomiast jeśli mylą się Konfederaci z la bamby to ich przepraszam już nic nie da, bo będzie za późno

0

@against_modern_football polityk stawiający przed wyborami na szalę swoją wiarygodność. To ja stawiam na szalę swoje 10 miliardów dolarów. I ja i Mentzen mamy tyle samo do stracenia.


0

@MessiTheBesst Kaczyński o tym parę dni temu mówił w wywiadzie dla Super Expressu

0

@Piotr777 a głosuj na kogo chcesz. Ja na PO raczej nie zagłosuję. Nie wiem na kogo będę głosował

0

@Survier już raz pokazałeś blazenadę, więc szkoda mi czasu na pisanie z Tobą.

@MessiTheBesst tak, wiem jakie są różnice. A Mentzen z Kaczyńskim to o czym rozmawia? O pogodzie? Przecież nie gadają o dobrowolnym ZUS lub obniżeniu podatków

6

Żona Bosaka, zięć Korwina i truskawka na torcie, brat Mentzena, który ma postawione zarzuty karne są na listach Konfy do Sejmu. To jest ta nowa jakość w polityce. To jest to wywracanie stolika i odsuwanie świń od koryta. Fakt, trzeba obce świnie odsunąć, żeby swoje mogły żreć. Do tego dogadywanie się Mentzena z Kaczyńskim (sam Kaczor to przyznał) o powyborczej koalicji i mamy pełen obraz tej partii.

5

@michal26 mówić, że coś się chce, a uzgadniać warunki to dwie różne rzeczy. Pis uzgadnia z Konfą warunki i o tym mówił naczelnik. A to pokazuje, że konfederatom zależy tylko na kasie. Tu wcale się nie dziwię, bo pewnie zdają sobie sprawę, że to ich ostatnia szarża. A opozycja? Sam bym ich wszystkich wywiózł na taczkach i nie o nich tu chodzi. Tu chodzi o ludzi i o kraj. A ten zostanie okradziony jeszcze bardziej i cofnięty w rozwoju. Nie mam co do tego złudzeń. Tyle będzie z tej koalicji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?