Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
A to rozbestwiony biznes.
Dej, mam chorego instagrama.
https://zapodaj.net/plik-SAADjUjzMe
0
@mmaciass USA jak wejdzie to dostanie łomot, ale Trump ogłosi sukces.
1
@AduŚ07 grałem w Quake 1,2 i 3. Grałem w Doom 1 i 2, grałem w Wolfenstein i Duke Nukem.
0
@Azi całości nie będę oglądał, ale jeśli chodzi o pierwsze minuty to prawda.
1
@Faro szwagrów pytaj, nie mnie
1
@Faro czy strzeli, czy nie strzeli i tak mu dadzą kontrakt.
1
@Gary zapomniałem Ci napisać ilość dostępnych biletów.
Dlatego kupowałem to Basic Plus na Atletico, bo pewnie bym nie kupił w normalnej sprzedaży.
Loty też nie są tanie. Lot Lotem w dwie strony dla dwóch osób 9 tysięcy złotych.
1
@clyde ja zaraz do tysiąca godzin dobije i ciągle coś nowego wylatuje.
Robię nowy run. Paladyn zemsty dwa poziomy i reszta w barda kolegium mieczy.
Ale to będzie smity walić na wyższych poziomach.
@Kgorecki2500
2
@Kgorecki2500 pewnie przejdzie przed wyborami do Krzysia, bo tylko tam będzie mogła dla dobra Polski umieścić rodzinę w SSP
1
@kamyk_23 nie nie. Tylko z żoną.
2
@Kgorecki2500 tak, to prawda. Ja jakieś 70% przegapiłem za pierwszym razem. Mimo, że @clyde pisała "liż ściany".
1
@Kgorecki2500 ale bez porządnego miecza biegasz, bo przegapiłeś
0
@JimMorrisonFCB o tak, pyszne są
0
@Hasszz tak, ja też tak będę oglądał
0
@Gary na Atletico Trybuna 1.
Na Espanyol Trybuna 2
0
@Ilka odświeżyć fotograficznie?
Mam tylko Wielki Widzew. Cała reszta mnie zupełnie nie interesuje.
1
@BillyButcher fajne.
3
Przypominajka
Dzisiaj na Disney wjechał pierwszy odcinek drugiego sezonu Daredevil: Born Again.
1
@Frimpong takie rzeczy wie tylko Oski
0
@Starrk mi jednej lub dwóch książek brakuje do pełnej kolekcji.
1
@Bykunn bo to bardzo potężny elf
1
@Kgorecki2500 haha. Nie jest to konieczne, ale to zajefajny miecz na cały pierwszy akt.
0
@Kgorecki2500 powiedz mi Kacper.
Uwaga spojler z Bg3, ale Ty już po tym etapie.
Zabrałeś miecz temu diabłu, co walczy z łupieżcą na nautolidzie?
0
@RafiVeB w kupie siła, więc wygramy
9
Dzisiaj mamy Światowy Dzień Czytania Tolkiena.
Kto czytał kiedykolwiek?
Jaką postać z książek Mistrza lubicie najbardziej? A która jest do Was najbardziej podobna?
11
@Pawlak1992 Anna Przybylska. Za urodę.
1
@Vegeta88 Rysiek? Oczywiście, że żyje. Zostawił Grazynke i wędkuje
4
@culedawid najlepiej studia. Wolność, brak nadzoru rodziców, mieszkałem sam.
Najgorzej nic nie wspominam. Ale ja nie miałem takiej szkoły jak gimbaza.
Stopień magister inżynier.
2
@mkord syn nie może i chyba nie do końca chce (pierwszy raz), a córka stwierdziła, żebyśmy sami jechali.
@Bykunn ja już w Łodzi od dłuższego czasu nie mieszkam. W zasadzie to na stadion Widzewa to chyba Ty masz bliżej, niż ja.
Fakt bilety drogie.
6
Dwa bilety Basic Plus na mecz z Atletico kupione.
Dwa bilety Basic na Espanyol też kupione.
Taka randka kilkudniowa z żoną i co ważniejsze bez dzieci.
Teraz bilety na samolot, hotel i do przodu.
@Gary