0

@clyde haha, wiedziałem.

0

@Gary ja się najbardziej Bayernu obawiam. W sumie napisałeś dlaczego m

1

@FcPortoFan1999 no mam nadzieje, że zaczną grać. Oski, ja jestem Michał.

0

@APTAPT @michal26 nie lubi tego

2

@PatrychoO ja wczoraj. Ale u mnie zupa zawsze na dwa dni gotowana

6

Widzę naleśniki, widzę pyzy, @clyde na bank kurczak. A u mnie wjechała
Zupa jarzynowa/warzywna.
Oraz
Kapsalon na pieczonych ziemniakach i szarpanej wołowinie.

1

@FCB_dimiC kup se Syrenke, albo Warszawę. Gwarantuję, że każdy się obejrzy.

1

@BillyButcher Scorsese i DiKarpio? Biorę w ciemno

1

@FCBparasiempre nowa murawa będzie

1

@FCBparasiempre zdjęcie zobacz

0

@FcPortoFan1999 bardzo ładna.
Cześć Oski

0

Jaka jest Wasza ulubiona sałatka śledziowa?
Biorę po pincet złotych od każdego i tysiąc od @clyde i słucham państwa badawczo.

@Kgorecki2500 @MesQueUnClub_87 @Gary i @Safinetka @Lionel_Messi10 @Kluivert_P @michal26 @Arkon @JimMorrisonFCB i inni

0

@Dari0G raczej normalnemu człowiekowi będzie łatwiej to obejść, niż korporacjom.

2

@Kgorecki2500 @Bykunn oczywiście, ostatecznie koszty wynajmu wzrosną. W zasadzie tak było wszędzie na zachodzie, gdzie wprowadzano ten podatek.

2

@Batys dobrze jest zabezpieczyć, ale to podobno nie jest konieczne. Najlepiej wbić drewniany kołek w ten otwór.

4

@ZwyklyCuler48 zaraz zobaczy to Element i się skończy Twoje rumakowanie

3

@pt9 ja jestem team @misterio i @Sinirsey . Tylko w deko, gramach, kilogramach.

1

@Marusek gdybym był dziennikarzem, to bym pewnie przyjął. Ale jako osoba prywatna, znaczy jako ja, to bym nie przyjął.

4

@Batys jak opanujesz umiejętności, to około 5 litrów na dobę. Można więcej, ale to złe dla drzewa.

3

@Kapitan hawk ktoś miał całkiem niezłą wizję

1

@Bykunn raz zwróciłem uwagę, to mnie mało nie zabiły te stare baby. Dziękuję, więcej nie zwracam.

0

@clyde bo wojownik to taki siepacz dla bezmyślnej gry. Dobry jest do multiklasy z druidem właśnie, albo kapłanem.

0

@clyde fabularnie to najlepiej grać drowem, albo Githem.
Klasa mniej ważna, ale takim zaklinaczem to się wymiata na późniejszych etapach.

3

@Kgorecki2500 ale pamiętaj. Nie zaczynaj Mroczną Żądzą. Stwórz własną postać.

1

@Kgorecki2500 grasz już w tego Baldura?

3

@cules100pro żadnych Alvarezów. Stop argentynizacji Barcelony

1

@kanver_ jak akurat będzie ktoś jechał na wózku, to po pierwsze w końcu będzie mógł jechać tym chodnikiem, bo wcześniej było to niemożliwe. A po drugie zawsze na chwilę można wejść między kule i wózek przepuścić. No ja bym tak zrobił.

0

@Nazio_87 Samsung to chyba najlepszy procesor, na bank lepszy ekran i zajebisty One UI.
Niby ma mniej ramu, ale i tak jest na tym samym lub nawet lepszym poziomie wydajności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?