Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@katalonczyk987 polecam
https://m.olx.pl/d/oferta/syrena-105-1980r-CID5-ID19BbMU.html?search_reason=search%7Corganic
0
@clyde haha, wiedziałem.
0
@Gary ja się najbardziej Bayernu obawiam. W sumie napisałeś dlaczego m
1
@FcPortoFan1999 no mam nadzieje, że zaczną grać. Oski, ja jestem Michał.
0
@APTAPT @michal26 nie lubi tego
2
@PatrychoO ja wczoraj. Ale u mnie zupa zawsze na dwa dni gotowana
6
Widzę naleśniki, widzę pyzy, @clyde na bank kurczak. A u mnie wjechała
Zupa jarzynowa/warzywna.
Oraz
Kapsalon na pieczonych ziemniakach i szarpanej wołowinie.
1
@FCB_dimiC kup se Syrenke, albo Warszawę. Gwarantuję, że każdy się obejrzy.
1
@BillyButcher Scorsese i DiKarpio? Biorę w ciemno
1
@FCBparasiempre nowa murawa będzie
1
@FCBparasiempre zdjęcie zobacz
0
@FcPortoFan1999 bardzo ładna.
Cześć Oski
0
Jaka jest Wasza ulubiona sałatka śledziowa?
Biorę po pincet złotych od każdego i tysiąc od @clyde i słucham państwa badawczo.
@Kgorecki2500 @MesQueUnClub_87 @Gary i @Safinetka @Lionel_Messi10 @Kluivert_P @michal26 @Arkon @JimMorrisonFCB i inni
0
@Dari0G raczej normalnemu człowiekowi będzie łatwiej to obejść, niż korporacjom.
2
@Kgorecki2500 @Bykunn oczywiście, ostatecznie koszty wynajmu wzrosną. W zasadzie tak było wszędzie na zachodzie, gdzie wprowadzano ten podatek.
4
A na Widzewie dzisiaj tak
https://zapodaj.net/plik-wRtNhV7jZk
@Azrik @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @michal26 @FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @zgiru @Ilka @Arkon i inni
2
@Batys dobrze jest zabezpieczyć, ale to podobno nie jest konieczne. Najlepiej wbić drewniany kołek w ten otwór.
4
@ZwyklyCuler48 zaraz zobaczy to Element i się skończy Twoje rumakowanie
3
@pt9 ja jestem team @misterio i @Sinirsey . Tylko w deko, gramach, kilogramach.
1
@Marusek gdybym był dziennikarzem, to bym pewnie przyjął. Ale jako osoba prywatna, znaczy jako ja, to bym nie przyjął.
4
@Batys jak opanujesz umiejętności, to około 5 litrów na dobę. Można więcej, ale to złe dla drzewa.
3
@Kapitan hawk ktoś miał całkiem niezłą wizję
1
@Bykunn raz zwróciłem uwagę, to mnie mało nie zabiły te stare baby. Dziękuję, więcej nie zwracam.
0
@clyde bo wojownik to taki siepacz dla bezmyślnej gry. Dobry jest do multiklasy z druidem właśnie, albo kapłanem.
0
@clyde fabularnie to najlepiej grać drowem, albo Githem.
Klasa mniej ważna, ale takim zaklinaczem to się wymiata na późniejszych etapach.
3
@Kgorecki2500 ale pamiętaj. Nie zaczynaj Mroczną Żądzą. Stwórz własną postać.
1
@Kgorecki2500 grasz już w tego Baldura?
3
@cules100pro żadnych Alvarezów. Stop argentynizacji Barcelony
1
@kanver_ jak akurat będzie ktoś jechał na wózku, to po pierwsze w końcu będzie mógł jechać tym chodnikiem, bo wcześniej było to niemożliwe. A po drugie zawsze na chwilę można wejść między kule i wózek przepuścić. No ja bym tak zrobił.
0
@Nazio_87 Samsung to chyba najlepszy procesor, na bank lepszy ekran i zajebisty One UI.
Niby ma mniej ramu, ale i tak jest na tym samym lub nawet lepszym poziomie wydajności.