0

@Nazio_87 Samsung to chyba najlepszy procesor, na bank lepszy ekran i zajebisty One UI.
Niby ma mniej ramu, ale i tak jest na tym samym lub nawet lepszym poziomie wydajności.

15

Całkiem spoko logo

3

@Giwera haha, w sumie to nie o to mi chodziło. Ja po prostu uwielbiam ten film

1

@GeneralXavi Julian Tuwim o takich sytuacjach napisał kiedyś wiersz. Tytuł - Karta z dziejów ludzkości.

A zaczyna się tak:
"Spotkali się w święto o piątej przed kinem....".

5

@Giwera jeśli o mnie chodzi, to spokojnie mogliby wydłużyć ten film. Reszta tak jak napisał @MesQueUnClub_87

6

Czyli to było tak

1

@kanver_ szkoda, że dla porównania ktoś nie wstawił zdjęcia sprzed tych kul. Wtedy taki @Jonyx by się zastanowił, czy te kule utrudniają, czy może jednak ułatwiają ludziom życie.
To jest przy Sienkiewicza. W zasadzie w godzinach 8-18 pieszy to tam sobie mógł tylko drogą iść.

12

@Comentateiro gość nie mógł w dziąsło przywalić przez dłuższy czas, to się zrobił nerwowy, a tu afera, jakby temu dziennikarzowi pół rodziny grzybami wytruł...

13

@Roobo oni wszyscy mają świetne pomysły na rządzenie, zajebiste rady na rządzenie i świetnie rządzą, dopóki nie rządzą.

2

@MesQueUnClub_87 nie oglądałem tego Domu na krańcu czasu. Ale to raczej nie jest film, który chcę zobaczyć.

Obywatel Piszczyk świetny

4

@lithotripter dokładnie w takie bym celował, jakie wymieniłeś. No, oprócz Nissana.

1

@Drozdu7 daj Pan spokój z europejskimi autami i silnikami, które są wadliwe.
Poszukaj sobie jakiegoś koreanczyka, a jeszcze lepiej japończyka z porządnym silnikiem benzynowym.

2

@Kgorecki2500 kwestie dialogowe trzeba czytać.
Na początek stwórz własną postać, nie wybieraj z tych gotowych. Proponuję Paladyna, albo barda. Najlepiej paladyna

3

@mekston ej zaraz zaraz. To nie jest tak, że sobie można Oskiemu zadawać pytania kiedy się chce. To nie tak

1

@Arkon doskonale to rozumiem ;)

0

@kocuur wiesz, ja całe swoje, już nie krótkie życie związany jesteśmy tym klubem.

1

@Arkon Lantre to autoryzowany sprzedawca Apple, także sklep jest ok.
Na takie potrzeby, jak ma Twoja córka to wystarczy. Ale poszukaj tego samego, tylko z 16 ramem. Choć może być dużo droższy.
W każdym razie do pisania pracy, internetu i filmów spoko opcja

7

@VamoSBarca88 A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał.

3

@MesQueUnClub_87 projektor to świetna sprawa. Łatwiej go wynieść na ogród w razie czego. @AssisMoreira ma rację. Kupuj 4K bez zastanowienia, szczególnie, że dużo oglądasz.
@Tasde co szafę wypatrzył. Ja się na kadrze z Sofią skupiłem

1

@Cochise to w ogóle jakaś aberracja

1

@MesQueUnClub_87 no tak, to w sumie mało.

2

@MesQueUnClub_87 ja Ci powiem, że Ripley z 2024 roku miał bardzo duże wzięcie i bardzo dobre oceny.

8

@gumaz Sylwek się trzyma. Gra w Tulsa King. Polecam

12

Tarantino i Stallone zamierzają stworzyć 6-odcinkowy limitowany serial. Choć szczegóły fabuły pozostają tajemnicą, wiadomo, że historia skupi się na świecie gangsterów, a w tle pojawią się również wątki bokserskie, rewie i muzyka z epoki. Serial ma być osadzony w latach 30. XX wieku i zostanie nakręcony w czerni i bieli przy użyciu kamer z tamtej epoki.

1

@Kgorecki2500 tak jak Ci @Pedri16Future i @MesQueUnClub_87 napisali. Celuj w białko z diety, a ewentualnie wspomagaj się tym serwatkowym z proszku.

2

@Colon to Gemini mi bardzo siadło.

Cieszę się, że prowadzisz ten cykl, bo mogę fajną muzykę poznać.

4

@Consigliere Make American rich richer.

32

A to ciekawa rozmowa Marianny z Sylwią.

https://zapodaj.net/plik-hQ7yG8l4rs

2

@MesQueUnClub_87 chyba tak mówimy na jarzynową. Ale raczej mówimy po prostu śmieciówka

1

@MesQueUnClub_87 zupa warzywna była.
A na drugie bigos i grillowany filet z indyka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?