1

@4drian0 dupa, a nie zależy. Mi wyskakują reklamy jakiś bzdur, o których bym nawet nie pomyślał, a co dopiero szukał.

1

@MesQueUnClub_87 Shutter, zapomniałem o tym. Może być. Krąg mi się bardzo podobał.
Parasite film dobrze zrobiony, ale mnie nie porwał.
Wejście smoka jak oglądałem jako dzieciak to mi się podobał. Teraz? Pewnie bym nie przełknął do końca.

0

@lithotripter może coś wymyślę od jutra ;)

1

@MesQueUnClub_87 powiedzmy, że miś się seria Ip Man podobała. Ale to też nie jakieś wow.

2

@MesQueUnClub_87 @Giwera nie widziałem Ujrzałem diabła i Saint Maud
Saint Maud obejrzę, a Diabła zostawię dla innych.
@gumaz Liam to świetny aktor. Najlepsze z nim filmy? Lista Schindlera, Królestwo Niebieskie i Gangi Nowego Jorku

0

@LeoMessiiBarcaPepa piszę to raz dziennie i to nie codziennie. I jakbyś się tak zastanowił nad całym tym wpisem, to może byś odkrył dlaczego występuje to z innymi klasykami z wypowiedzi polskich prawicowcow.

0

@Jonyx na szczęście nie muszę.

1

@mmaciass nie będę mówił za innych.
O Stanowskim mam własne zdanie i go nie zmienię.
Natomiast nie przypominam sobie, żebym cokolwiek o nim pisał w związku z tym klubem nocnym, tak jak w związku z pobytem u Wojewódzkiego.

1

@LeoMessiiBarcaPepa wejdź na moje konto, pojawi się taki przycisk "zablokuj". Wciśnij.
Serdecznie polecam.

2

@mmaciass jeśli mam do wyboru dżumę lub cholere lub nic, to wybieram nic.

6

Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze

A historii tego kuriera i tak byście nie zrozumieli

https://zapodaj.net/plik-OXlzHp05bu

7

@mmaciass dla mnie jeden i drugi znajdują się w zbiorze o nazwie "strata czasu".

1

@Foro to polelf, ale masz rację. Inne klasy mają lepsze interakcje i dialogi. Doradzałem mu drowa.
@Bolton tak, Minthara fajna, ale ja jakoś wolę Shadowheart.

1

@Kgorecki2500 paladyn to świetna klasa. Bierz podklase Zemsta

0

@Kgorecki2500 bierz elfa leśnego, albo drowa.

1

@Walker to jest zajebisty utwór

1

@Kgorecki2500 smacznego

1

@Arkon Widzew, czyli Robert

7

@July_6_BcN @clyde @DariaFCB @Ilka i inne dziewczyny.

Może Wam się kiedyś ta wiedza przydać.


https://zapodaj.net/plik-I3FncBe0Oa

1

@July_6_BcN no to lipa. Musisz myć

0

@July_6_BcN ale pamiętaj, że po sosnie będzie pylić dąb, a potem lipa.

1

@July_6_BcN masz rację.

0

@July_6_BcN toć się jeszcze nie zaczęło.

0

@Chimera będą myte na majówkę.
Dobry wieczór

1

@Kgorecki2500 konserwę chcesz konserwować?

1

@Vegeta88 haha, klasyka

1

@Kgorecki2500 nie koniecznie. Sporo jest takich Syren w obiegu

1

@FcPortoFan1999 bo Cię wszyscy lubią.
No chyba, że nie masz na imię Oskar. Wtedy hmm... No słabo wtedy.

0

@Vegeta88 utarguje

1

@FcPortoFan1999 haha, to dlaczego piszesz do mnie Oski?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?