1

@kubix05 bimbrem i salcesonem

1

@kubix05 mamy sołtysa tu u siebie. Może trzeba złożyć wizytę?

1

@FcPortoFan1999 no chyba tak Oski

2

@Faro w Łodzi jest szpital Rydygiera na ul. Sterlinga.

To jest szpital położniczy jakbyś @July_6_BcN chciała kiedyś coś, jakoś

8

@Kgorecki2500 co to za Gwiezdne Wojny?

3

@Bykunn muszę w takim razie spróbować jak będę w uniwersum @Kgorecki2500 czyli we Wrocławiu. Do Krakowa nie jadę.

0

@Bykunn burger ze smogiem?

1

@Roobo ale prawdę napisał. Dla niego najważniejsza będzie frekwencja, a z tą w takich referendach różnie bywało. W większości były nieważne.

0

@Ilka bleeeeeee

0

@Ilka ech... Pewnie tak

0

@Colon Paradigm Shift

2

Oski, Szymon Marciniak posędzuje mecz Panathinaikos - Betis.

@FcPortoFan1999

1

@kubix05 ciekawe jak teraz wyglądają takie ogłoszenia. O ile są

0

@mmaciass a tak przy okazji, to dzisiaj nie masz szczęścia do odpowiedzi na La Bambie

1

@mmaciass no gość chyba najlepszy na boisku.

0

@calkiemmozliwe wybierz sobie w czym

2

@mmaciass jakby chodziło o najdroższe, to bym @Popitek12 oznaczył

5

Adidas? Nike? Puma? Converse? Reebok? New Balance?

Która firma najlepsza?

Biorę po pincet złotych od każdego i tysiąc od @clyde i słucham państwa badawczo.

@Kgorecki2500 @MesQueUnClub_87 @mmaciass @kubix05 @FcPortoFan1999 @Eklerek @NeroTFP1 @Ilka

0

@mmaciass to "se" to ja se celowo użyłem

5

@Kgorecki2500 Noża do obierania używam, młody padawanie. Lepsza i szybsza technika ta jest, tak. Oczka i brud wszelki sprawniej wyciąć zdołasz. Mmm.

1

@escarabajo @mmaciass chłopaki, nie kłócicie się. Dajcie se po razie, a najlepiej po pótora raza i idźcie na flaszkę. A najlepiej na półtorej flaszki.

0

@Terroriser dzięki, po południu posłucham, ale widzę za raczej słyszę, że dobry metal

3

@Pressinho w sumie remeke remeka Znachora wyszedł

1

@partymaker nie. Z Yahya Abdul-Mateen II

5

Pamiętacie film "Człowiek w ogniu" z Denzelem? Albo wcześniejszą wersję ze Scottem Glennem i Joe Pescim?

To niedługo na Netflix będzie miała premiera serialu o tym samy tytule i opowie w zasadzie to samo.

1

@Gary nie używam podpałki. Ale jak ktoś lubi, to mu kupię.

0

@Terroriser na grach się nie znam, ale może być.
Przesłucham

5

@lucca87 ale oni zagrali może nie super, ale bardzo dobry mecz i właśnie było to widać. Ale to trzeba mecz obejrzeć, a nie skrót. Byli szybsi, byli bardziej groźni i fizycznie nas przerośli. A my wczoraj jak typowy Real. Kupa szczęścia i karny w ostatniej chwili.

4

@MesQueUnClub_87 tak, ale waluta płynna przy grillu

19

@lucca87 obejrzałem okładkę książki. I jak czytam te recenzje, że jest świetna, to xD.

Tylko tak mogę skomentować Twój post

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?