Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 bimbrem i salcesonem
1
@kubix05 mamy sołtysa tu u siebie. Może trzeba złożyć wizytę?
1
@FcPortoFan1999 no chyba tak Oski
2
@Faro w Łodzi jest szpital Rydygiera na ul. Sterlinga.
To jest szpital położniczy jakbyś @July_6_BcN chciała kiedyś coś, jakoś
8
@Kgorecki2500 co to za Gwiezdne Wojny?
3
@Bykunn muszę w takim razie spróbować jak będę w uniwersum @Kgorecki2500 czyli we Wrocławiu. Do Krakowa nie jadę.
0
@Bykunn burger ze smogiem?
1
@Roobo ale prawdę napisał. Dla niego najważniejsza będzie frekwencja, a z tą w takich referendach różnie bywało. W większości były nieważne.
0
@Ilka bleeeeeee
0
@Ilka ech... Pewnie tak
0
@Colon Paradigm Shift
2
Oski, Szymon Marciniak posędzuje mecz Panathinaikos - Betis.
@FcPortoFan1999
1
@kubix05 ciekawe jak teraz wyglądają takie ogłoszenia. O ile są
0
@mmaciass a tak przy okazji, to dzisiaj nie masz szczęścia do odpowiedzi na La Bambie
1
@mmaciass no gość chyba najlepszy na boisku.
0
@calkiemmozliwe wybierz sobie w czym
2
@mmaciass jakby chodziło o najdroższe, to bym @Popitek12 oznaczył
5
Adidas? Nike? Puma? Converse? Reebok? New Balance?
Która firma najlepsza?
Biorę po pincet złotych od każdego i tysiąc od @clyde i słucham państwa badawczo.
@Kgorecki2500 @MesQueUnClub_87 @mmaciass @kubix05 @FcPortoFan1999 @Eklerek @NeroTFP1 @Ilka
0
@mmaciass to "se" to ja se celowo użyłem
5
@Kgorecki2500 Noża do obierania używam, młody padawanie. Lepsza i szybsza technika ta jest, tak. Oczka i brud wszelki sprawniej wyciąć zdołasz. Mmm.
1
@escarabajo @mmaciass chłopaki, nie kłócicie się. Dajcie se po razie, a najlepiej po pótora raza i idźcie na flaszkę. A najlepiej na półtorej flaszki.
0
@Terroriser dzięki, po południu posłucham, ale widzę za raczej słyszę, że dobry metal
3
@Pressinho w sumie remeke remeka Znachora wyszedł
1
@partymaker nie. Z Yahya Abdul-Mateen II
5
Pamiętacie film "Człowiek w ogniu" z Denzelem? Albo wcześniejszą wersję ze Scottem Glennem i Joe Pescim?
To niedługo na Netflix będzie miała premiera serialu o tym samy tytule i opowie w zasadzie to samo.
1
@Gary nie używam podpałki. Ale jak ktoś lubi, to mu kupię.
0
@Terroriser na grach się nie znam, ale może być.
Przesłucham
5
@lucca87 ale oni zagrali może nie super, ale bardzo dobry mecz i właśnie było to widać. Ale to trzeba mecz obejrzeć, a nie skrót. Byli szybsi, byli bardziej groźni i fizycznie nas przerośli. A my wczoraj jak typowy Real. Kupa szczęścia i karny w ostatniej chwili.
4
@MesQueUnClub_87 tak, ale waluta płynna przy grillu
19
@lucca87 obejrzałem okładkę książki. I jak czytam te recenzje, że jest świetna, to xD.
Tylko tak mogę skomentować Twój post