1

@FcPortoFan1999 no dobrze Oski. Wrócimy do tematu przy innej okazji.

2

@Kgorecki2500 nie rób. Zjedz sałatkę i ziemniaczki, a tego kurczaka wyrzuć.

0

@FcPortoFan1999 ech Oski... Twardy z Ciebie gracz.
Ale to nie jest powiązane z ligą, którą gardzisz, tylko z przegraną Liverpoolu

0

@FcPortoFan1999 bo cieszymy się Oski, że Liverpool przegrał

4

Z okazji wygranej Galatasaray mam do Ciebie dwa pytania Oski.

1. Lubisz czerninę?
2. Hodujesz kaczki?

@FcPortoFan1999

0

@Ilka Ilona, kaktusy podlej.

1

@Batys ja aż tyle tego YouTube nie oglądam, więc mi nie przeszkadza, jak sobie parę sekund poczekam

1

@Batys z 5 lat chyba. Wcześniej też Opera, ale jakieś problemy miałem z pewnym oprogramowaniem i przerzuciłem się na Edge

1

@Batys ja od Edge nie odchodzę. Przyzwyczaiłem się

1

@Batys korzystam z Edge i też tak mamy. Chyba, że wyłączę bloker reklam, wtedy jest ok

3

@Kessie nieważne kto ich wywali, byle wylecieli. Tyle

3

@clyde ja właśnie przez te tytuły przestałem w ogóle wchodzić w artykuły.

2

@JimMorrisonFCB tak, Lorenc w zasadzie wszędzie wypada świetnie

5

@Ilka bieganie to najgorsze co wymyślił człowiek. Zaraz po ryżu i Realu Madryt

1

@FcPortoFan1999 ja też nie. Czyli wszystko ok

1

@FcPortoFan1999 norma. Pamiętasz Oski swoje ostatnie 700 rozmów?

4

@misterio tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić @FcPortoFan1999

1

@Lanosss no nie. Pogoń już się z Legią nie lubią. Teraz Pogoń się z Widzewem lubi

1

@FcPortoFan1999 też mam czasem takie wrażenie Oski

12

Wielu tu dzisiaj wspominamy, że urodziny Rakiety, że Eto, ale nikt nie wspomniał o tym, że

Dzisiaj urodziny obchodzi prawdziwy wizjoner polskiej piłki. Ryszard Forbrich znany jako "Fryzjer".

0

@Colon "Houses in Motion"

3

@Safinetka bardzo Ci dziękujemy z @MesQueUnClub_87 za współpracę. Nie odezwiemy się ;)
@Gary

0

@clyde nie, to już auto bez duszy

1

@clyde jeszcze jak. Tylko taki z lat 70-tych.

1

@FcPortoFan1999 La Bamba jest pełna niespodzianek

1

@FcPortoFan1999 to było hipotetycznie.

Cześć Oski

4

@kubix05 ech, do dziś żałuję, że wtedy Eto odszedł

11

@PIWOSZ89 stać go. W końcu to my płacimy

3

@gumaz typowe angielskie śniadanie. Fasolka w sosie pomidorowym, grillowane pieczarki, pomidory, słabej jakości kiełbasa, oraz bekon i tosty. Jadłem to raz i więcej nie chcę.

1

@michal26 nie przepadną. Pojawią się na koncie.

Chyba, że ktoś szperał przy tym bankomacie, bo i w sumie to też jest w jakimś tam stopniu możliwe.

W ogóle co Cię skłoniło do wpłaty przez Blik?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?