Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 no dobrze Oski. Wrócimy do tematu przy innej okazji.
2
@Kgorecki2500 nie rób. Zjedz sałatkę i ziemniaczki, a tego kurczaka wyrzuć.
0
@FcPortoFan1999 ech Oski... Twardy z Ciebie gracz.
Ale to nie jest powiązane z ligą, którą gardzisz, tylko z przegraną Liverpoolu
0
@FcPortoFan1999 bo cieszymy się Oski, że Liverpool przegrał
4
Z okazji wygranej Galatasaray mam do Ciebie dwa pytania Oski.
1. Lubisz czerninę?
2. Hodujesz kaczki?
@FcPortoFan1999
0
@Ilka Ilona, kaktusy podlej.
1
@Batys ja aż tyle tego YouTube nie oglądam, więc mi nie przeszkadza, jak sobie parę sekund poczekam
1
@Batys z 5 lat chyba. Wcześniej też Opera, ale jakieś problemy miałem z pewnym oprogramowaniem i przerzuciłem się na Edge
1
@Batys ja od Edge nie odchodzę. Przyzwyczaiłem się
1
@Batys korzystam z Edge i też tak mamy. Chyba, że wyłączę bloker reklam, wtedy jest ok
3
@Kessie nieważne kto ich wywali, byle wylecieli. Tyle
3
@clyde ja właśnie przez te tytuły przestałem w ogóle wchodzić w artykuły.
2
@JimMorrisonFCB tak, Lorenc w zasadzie wszędzie wypada świetnie
5
@Ilka bieganie to najgorsze co wymyślił człowiek. Zaraz po ryżu i Realu Madryt
1
@FcPortoFan1999 ja też nie. Czyli wszystko ok
1
@FcPortoFan1999 norma. Pamiętasz Oski swoje ostatnie 700 rozmów?
4
@misterio tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić @FcPortoFan1999
1
@Lanosss no nie. Pogoń już się z Legią nie lubią. Teraz Pogoń się z Widzewem lubi
1
@FcPortoFan1999 też mam czasem takie wrażenie Oski
12
Wielu tu dzisiaj wspominamy, że urodziny Rakiety, że Eto, ale nikt nie wspomniał o tym, że
Dzisiaj urodziny obchodzi prawdziwy wizjoner polskiej piłki. Ryszard Forbrich znany jako "Fryzjer".
0
@Colon "Houses in Motion"
3
@Safinetka bardzo Ci dziękujemy z @MesQueUnClub_87 za współpracę. Nie odezwiemy się ;)
@Gary
0
@clyde nie, to już auto bez duszy
1
@clyde jeszcze jak. Tylko taki z lat 70-tych.
1
@FcPortoFan1999 La Bamba jest pełna niespodzianek
1
@FcPortoFan1999 to było hipotetycznie.
Cześć Oski
4
@kubix05 ech, do dziś żałuję, że wtedy Eto odszedł
11
@PIWOSZ89 stać go. W końcu to my płacimy
3
@gumaz typowe angielskie śniadanie. Fasolka w sosie pomidorowym, grillowane pieczarki, pomidory, słabej jakości kiełbasa, oraz bekon i tosty. Jadłem to raz i więcej nie chcę.
1
@michal26 nie przepadną. Pojawią się na koncie.
Chyba, że ktoś szperał przy tym bankomacie, bo i w sumie to też jest w jakimś tam stopniu możliwe.
W ogóle co Cię skłoniło do wpłaty przez Blik?