SeWo77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wtedy Twoi pracodawcy mieliby większe szanse? Nie sądzę, za dużo gwiazd macie w drużynie, Messi z Neymarem może się i dogadują ale....
1
Super, jak ich ogolimy to nie będzie stękania że nie mieli pierwszego składu
0
Dziad (bramkarski) grał w dziadka :)
1
@czar007 Wiem, średniak aktualnie
0
sztegen i jeden w plecy - to nie może być przypadek
19
Zaczyna się :) Moriba będzie grana
19
@Azi MATS to cień gracza sprzed 3 lat
0
@adukla zgadzam się i coraz bardziej przekonuję do jednego - jak nie byłem "wrogiem" kumana tak teraz zaczynam się przekonywać do tego, że on nie umiał korzystać z usług Griezmana, Pjanicz też dwa mecze przyzwoicie zagrał w kadrze
2
@kuz zgadza się, urwa urwie łba nie urwie
1
ćwiara jak nic, bez możliwości wcześniejszego wyjścia... co za bzdury
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@gaq przeca mamy loooooka i martina bombowca
0
@varosso 60 + 40 za podpis
1
Jest Looook, Serżio"kontuazja" Agłero, został skała Umto, wreszcuieodpale Cutinjo, całkiem ok...
1
riki pudź lubi to
0
@ACRAB95 grosz do grosza i mamy de jonda, kurwa to jest kabaret
0
ktoś go dziabnie, mówię wam :) ahahahaaah Lapcio to ogarnie
0
Pkazał mu... środkowy palec, no i dobrze bo to cienias
1
@mleczkoo mam podobne zdanie
0
Komentarz usunięty
2
@mleczkoo w koszulce barcelony tez grał piach 3 lata
1
@Tatazolwinia Czyli bez zmian.... trza było go sprzedać
0
Ja grał dzisiaj ten nasz Mats, gol jego czy nie? Sorry oglądałem w kinie Mistrza i nie widziałem meczu. Ważne że 3 pkt są
20
@korolocik Taka moda. Chłop ma w 3 meczach 2 gole i asystę, a ten biadoli
0
@Tollusiek Rozumiem, że krytyczna uwaga wodzę człapiącego boga automatycznie eliminuje udział tutaj na stronie :) gratuluję. Mało tego człapiący poszedł, jeszcze by się przydał klasowy bramkarz bo podobno nasz wraca.... niestety
0
@Sheva77 i trollusiek macie jeszcze włosy między zębami, zmieńcie piaskownicę na paryską
0
@Sheva77 śmieszny jesteś z tymi inwektywami, poczytaj choćby tutaj https://www.fcbarca.com/97671-marca-kolejny-bezbarwny-wystep-i-rekordowa-liczba-strat-leo-messiego.html sprawdż statystyki strat i tak dalej
0
@Sheva77 Nie mówię o 15 latach matole, o ostatnich 3 sezonach.
0
@Tollusiek Trollusiek dawaj jego liczby w kluczowych dla losu sezonu meczach, ile bramek w ostatnich meczach z Realem, Atletico, jak tam pociągnął zespół w Rzymie czy innym Liverpulu gdzie po drugiej bramce spuścil głowę i miał pełne gacie - lider. Jak spisał się w przegranym przez nas meczu z ogórkami, meczu który dałby nam fotel lidera LL w ubiegłym sezonie. Co wygrał po odejściu Iniesty i Xaviego prócz LL za Ernesto?
18
Fajnie chłopaki wyczekały z tymi obniżkami żeby hamulcowy odszedł do psg