0

Wtedy Twoi pracodawcy mieliby większe szanse? Nie sądzę, za dużo gwiazd macie w drużynie, Messi z Neymarem może się i dogadują ale....

1

Super, jak ich ogolimy to nie będzie stękania że nie mieli pierwszego składu

0

Dziad (bramkarski) grał w dziadka :)

1

@czar007 Wiem, średniak aktualnie

0

sztegen i jeden w plecy - to nie może być przypadek

19

Zaczyna się :) Moriba będzie grana

19

@Azi MATS to cień gracza sprzed 3 lat

0

@adukla zgadzam się i coraz bardziej przekonuję do jednego - jak nie byłem "wrogiem" kumana tak teraz zaczynam się przekonywać do tego, że on nie umiał korzystać z usług Griezmana, Pjanicz też dwa mecze przyzwoicie zagrał w kadrze

2

@kuz zgadza się, urwa urwie łba nie urwie

1

ćwiara jak nic, bez możliwości wcześniejszego wyjścia... co za bzdury

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@gaq przeca mamy loooooka i martina bombowca

0

@varosso 60 + 40 za podpis

1

Jest Looook, Serżio"kontuazja" Agłero, został skała Umto, wreszcuieodpale Cutinjo, całkiem ok...

1

riki pudź lubi to

0

@ACRAB95 grosz do grosza i mamy de jonda, kurwa to jest kabaret

0

ktoś go dziabnie, mówię wam :) ahahahaaah Lapcio to ogarnie

0

Pkazał mu... środkowy palec, no i dobrze bo to cienias

1

@mleczkoo mam podobne zdanie

0

Komentarz usunięty

2

@mleczkoo w koszulce barcelony tez grał piach 3 lata

1

@Tatazolwinia Czyli bez zmian.... trza było go sprzedać

0

Ja grał dzisiaj ten nasz Mats, gol jego czy nie? Sorry oglądałem w kinie Mistrza i nie widziałem meczu. Ważne że 3 pkt są

20

@korolocik Taka moda. Chłop ma w 3 meczach 2 gole i asystę, a ten biadoli

0

@Tollusiek Rozumiem, że krytyczna uwaga wodzę człapiącego boga automatycznie eliminuje udział tutaj na stronie :) gratuluję. Mało tego człapiący poszedł, jeszcze by się przydał klasowy bramkarz bo podobno nasz wraca.... niestety

0

@Sheva77 i trollusiek macie jeszcze włosy między zębami, zmieńcie piaskownicę na paryską

0

@Sheva77 śmieszny jesteś z tymi inwektywami, poczytaj choćby tutaj https://www.fcbarca.com/97671-marca-kolejny-bezbarwny-wystep-i-rekordowa-liczba-strat-leo-messiego.html sprawdż statystyki strat i tak dalej

0

@Sheva77 Nie mówię o 15 latach matole, o ostatnich 3 sezonach.

0

@Tollusiek Trollusiek dawaj jego liczby w kluczowych dla losu sezonu meczach, ile bramek w ostatnich meczach z Realem, Atletico, jak tam pociągnął zespół w Rzymie czy innym Liverpulu gdzie po drugiej bramce spuścil głowę i miał pełne gacie - lider. Jak spisał się w przegranym przez nas meczu z ogórkami, meczu który dałby nam fotel lidera LL w ubiegłym sezonie. Co wygrał po odejściu Iniesty i Xaviego prócz LL za Ernesto?

18

Fajnie chłopaki wyczekały z tymi obniżkami żeby hamulcowy odszedł do psg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?