ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@EzioAuditoreDF spokojnie , we Francji to każdy jest gwiazdą
0
@Dankho94isback kontakt był minimalny a po nim było widać że Eze po prostu nurkuje w polu karnym
.
Wiadomo że Real mógłby dostać po takim czymś.
1
@EzioAuditoreDF i Mastuntanto , czyli argentyński Neymar.
3
@Edoss Araujo dopiero przedłużył kontrakt a Christensenowi się kończy w to lato xd jedyny za którego mógłbyś coś zarobić to Balde.
0
@Dankho94isback nie było karnego bo nie było za co go dać .
pSG mogło dostać czerwo , dokładnie Mendes.
1
@Niverson przed Spotify Camp Nou . Pozdrawiam
2
Czyli dziś plan na drużynę przeciwną to zatrzymanie Viniciusa .
Osobiście postawiłbym na Araujo na PO .
0
@Dankho94isback Arsenal też wygrał po błędach , PSG też przeszło po błędach z Bayernem .
1
@partymaker nie byłbym taki pewien , Real słaby a jednak City pojechał bez mydła i wiele mu nie brakło żeby Bayern wyeliminować.
0
@Geble dokładnie
0
@Aequlibre bez Leo wygrywaliśmy 4:1 czy 5:1
3
@Gronek nie wraca bo jest winny różnych wałków i poszedłby siedzieć
0
@takisobiektos Żydiabie nie są w niczym lepsi od Hitlera .
1
Okładka As'a super.
0
@Jan_Nowak Lewy , Fermin , Olmo i Gavi . Wszyscy mogą ich zajechać pressingiem .
9
Byle nie Garcia w drugiej linii .
9
@NeroTFP1 selekcja naturalna.
0
@Gaucho Gavi się nie nadaje żeby stawiać na niego na DMie bo jest niezrównoważony psychicznie i w dziecinnych sytuacjach łapie żółtko i potem już jest lipa.
0
@kuz ale jak to ? Przecież popełnił błędy na ich korzyść to RMTV tego nie liczy xD
3
@Cochise Morrowind topka . Ode mnie ten ze Skyrima też bardzo wporzo .
0
Ja nie widzę innej opcji niż Kounde lub Araujo . Eric może pójdzie na stopera chociaż ostatnio z Atletico wyleciał z czerwem a w ostatnim El Clasico sprokurował karnego .
1
@fotohobby tyle że on potrafi dostać idiotyczną żółtą kartkę w 10 minucie i później jest dramat .
3
@BORO_12 na końcu liczy się strategia na mecz .
Może taktycznie o to chodzi że Rashforda można wykorzystać bardziej jak przy ostatniej bramce przeciwko Getafe .
Kiedy obrońcy Realu będą zmęczeni a Rash jest chyba najszybszym piłkarzem Barcelony to można to wykorzystać .
W dodatku Rashford średnio pracuje w pressingu , więc może sprawdzać się lepiej na ostatnie 30 minut .
0
@BORO_12 mamy tylko dwóch skrzydłowych , zapewne będzie to rytuał jaki Flick robił ostatnio czyli Partaczi w pierwszej połowie a w drugiej Rashford .
2
I dobrze , skrzydłowych mamy tylko dwóch a Rashford przyda się na zmęczonych obrońców, z którymi Real ma problem .
9
Spokojnie , za niedługo winę weźmie na siebie Arbeloa.
0
@Majkel34 luzik, bo mi chodziło o same te trzy słowa czyli Honor i Real Madryt w jednym poście to żarcik xd
Dlatego mają teraz dokładnie to na co sobie pracowali od długiego czasu swoimi zachowaniami xd
1
@Eklerek jak na tego drewniaka to strzelić 11 bramek z otwartej gry w Premier League to szacun .
0
@Majkel34 Honor chcesz łączyć z Realem Madryt? Jaja sobie robisz ? XD
1
@Bernard777 ale jak widać zrobił to słabo bo CR za swoją symulkę dostał karniaczka xd