2

@EzioAuditoreDF spokojnie , we Francji to każdy jest gwiazdą

0

@Dankho94isback kontakt był minimalny a po nim było widać że Eze po prostu nurkuje w polu karnym
.
Wiadomo że Real mógłby dostać po takim czymś.

1

@EzioAuditoreDF i Mastuntanto , czyli argentyński Neymar.

3

@Edoss Araujo dopiero przedłużył kontrakt a Christensenowi się kończy w to lato xd jedyny za którego mógłbyś coś zarobić to Balde.

0

@Dankho94isback nie było karnego bo nie było za co go dać .
pSG mogło dostać czerwo , dokładnie Mendes.

1

@Niverson przed Spotify Camp Nou . Pozdrawiam

2

Czyli dziś plan na drużynę przeciwną to zatrzymanie Viniciusa .
Osobiście postawiłbym na Araujo na PO .

0

@Dankho94isback Arsenal też wygrał po błędach , PSG też przeszło po błędach z Bayernem .

1

@partymaker nie byłbym taki pewien , Real słaby a jednak City pojechał bez mydła i wiele mu nie brakło żeby Bayern wyeliminować.

0

@Geble dokładnie

0

@Aequlibre bez Leo wygrywaliśmy 4:1 czy 5:1

3

@Gronek nie wraca bo jest winny różnych wałków i poszedłby siedzieć

0

@takisobiektos Żydiabie nie są w niczym lepsi od Hitlera .

1

Okładka As'a super.

0

@Jan_Nowak Lewy , Fermin , Olmo i Gavi . Wszyscy mogą ich zajechać pressingiem .

9

Byle nie Garcia w drugiej linii .

9

@NeroTFP1 selekcja naturalna.

0

@Gaucho Gavi się nie nadaje żeby stawiać na niego na DMie bo jest niezrównoważony psychicznie i w dziecinnych sytuacjach łapie żółtko i potem już jest lipa.

0

@kuz ale jak to ? Przecież popełnił błędy na ich korzyść to RMTV tego nie liczy xD

3

@Cochise Morrowind topka . Ode mnie ten ze Skyrima też bardzo wporzo .


0

Ja nie widzę innej opcji niż Kounde lub Araujo . Eric może pójdzie na stopera chociaż ostatnio z Atletico wyleciał z czerwem a w ostatnim El Clasico sprokurował karnego .

1

@fotohobby tyle że on potrafi dostać idiotyczną żółtą kartkę w 10 minucie i później jest dramat .

3

@BORO_12 na końcu liczy się strategia na mecz .
Może taktycznie o to chodzi że Rashforda można wykorzystać bardziej jak przy ostatniej bramce przeciwko Getafe .
Kiedy obrońcy Realu będą zmęczeni a Rash jest chyba najszybszym piłkarzem Barcelony to można to wykorzystać .
W dodatku Rashford średnio pracuje w pressingu , więc może sprawdzać się lepiej na ostatnie 30 minut .

0

@BORO_12 mamy tylko dwóch skrzydłowych , zapewne będzie to rytuał jaki Flick robił ostatnio czyli Partaczi w pierwszej połowie a w drugiej Rashford .

2

I dobrze , skrzydłowych mamy tylko dwóch a Rashford przyda się na zmęczonych obrońców, z którymi Real ma problem .

9

Spokojnie , za niedługo winę weźmie na siebie Arbeloa.

0

@Majkel34 luzik, bo mi chodziło o same te trzy słowa czyli Honor i Real Madryt w jednym poście to żarcik xd
Dlatego mają teraz dokładnie to na co sobie pracowali od długiego czasu swoimi zachowaniami xd

1

@Eklerek jak na tego drewniaka to strzelić 11 bramek z otwartej gry w Premier League to szacun .

0

@Majkel34 Honor chcesz łączyć z Realem Madryt? Jaja sobie robisz ? XD

1

@Bernard777 ale jak widać zrobił to słabo bo CR za swoją symulkę dostał karniaczka xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?