ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cubarsi z Martinem na stoperze i Eric w pomocy to pomyłka totalna
0
Weźcie Martina i Cubarsiego wyślijcie na wypożyczenia bo nie mogę na tych amatorów patrzeć.
1
@panczo albo trzeba dać szansę Araujo bo ta dwójka jest dramat.
0
@Bobo25 ten sam Flick który nie dawał mu grać praktycznie nic ? XD
5
Eric Garcia do linii obrony i tyle . Żadnych Martinów , który zanim odebrać do kogoś piłkę to mijają trzy minuty .
1
@Huck oczywiście że tak .
0
@MOLESTA a skąd informację że Barca nie widziała potencjału w Olmo ? Wyssane z palca? .
Olmo odszedł młodzieżowej Barcelony w tym samym czasie co Thiago Alcantara z pierwszej minuty poszukując minut . To też pokazywało że nawet Thiago musiał odejść jeśli chciał grać.
0
@Artix strzelił jedną w PSG.
1
@Fog_W_1899 szkoda że nie potrafi od 1.5 sezonu taktycznie naszej obrony ogarnąć.
A w tym sezonie dodatkowo często pressing wygląda dużo gorzej niż w poprzednim sezonie.
0
@buglikos no jeśli zacząłeś kibicowac za Guardioli to tak ale wcześniej tak kolorowo nie było .
0
@cules100pro tyle że Gio nie miał szans na grę bo to była pozycja Ronniego.
4
@Frimpong żarty chyba rubasznych wujasków z wąsem.
0
@hugz długich podań dobrych miał okolo 2 dobrych w samej pierwszej połowie .
Więc oglądaj mecze a potem komentuj .
0
@addept ale nasz budżet będzie sporo podreperwony . Koszt Montjuic na sezon generował stratę 100 mln euro a teraz gramy już u siebie .
0
@addept a czemu ma nie być wzmocnień?
1
@hugz odpal sobie mecz i zobacz pierwsze kontakty z piłką. W jednym z pierwszych masz już przerzut na 40 metrów do Yamala . Potem dwie próby do Lewego i wypracowanie sytuacji Raphinhi dłuższym podaniem .
Oprócz podania do Lewego to jeszcze jakieś 50metrowe podanie do Raphinhi , kiedy strzelił z Bayernem .
Więc zapytam czy Ty mecze oglądasz w ogóle?
1
@Arden ja szczerze wolę już Rashforda , ma lepsze G/A a rok różnicy w wieku .
3
@Chimera ale Casado gra lepsze piłki do przodu .
1
@Jakchcesz w dwójce tak było , bardzo lubiłem tą część .
0
@sebasarna poruchasz za tydzień i będzie po wszystkim.
0
@Patinka353 słabo ? Słabo to wyglądał przy nim De Jong .
Casado dwa bardzo dobre podania w pierwszej połowie gdzie nie mogliśmy nic wykreować a w drugiej powinien mieć asystę drugiego stopnia tylko jak zwykle Balde spartolił.
Kilka fajnych odbiorów jak np. przy różnym ( którego nie powinno być bo był spalony ale sędzia nie gwizdnął ).
Bardzo dużo kontaktów z piłką, w jednym z pierwszych kilku kontaktów od razu widać różnicę między nim a De Jongiem .
Casado widzi że ma Yamala wolnego 40 metrów dalej to wali tam crossa od razu .
Dla Holendra to niemożliwe .
A przypominam że to Casado jest bez rytmu meczowego .
2
@CLS63AMG w sumie po części ma rację.
Jak potrafisz fikac tylko do słabych itp to pokazuje jaki silny jesteś .
1
@kibic1899 z Sociedad tyle osób miało setki że obwinianie Olmo za stratę punktów to trochę średnio .
2
@tomek8756 gorzej niż Cubarsi czy Martin na stoperze nie zagra xD
1
@Laminedependencia nie ma co się sugerować chorągiewkami z labamby .
Od tamtego sezonu mówię że Fermin i Olmo są nam obaj potrzebni w formie .
3
@Recha_0684 tak , nabijanie sobie wyświetleń .
1
@Rafalloxfcb dziś akurat pokazał to co go równi od De Jonga czyli dobre podania do przodu .
W pierwszej połowie dwa bardzo dobre do Raphy i Lewego a w drugiej połowie wypuścił Balde i tylko on nie wie jak mógł nie dograć celnie do Fermina , powinno być 4:0 .
1
@michaleu wrócił do jaskini xD
0
@Czajka90 podanie celne? Celne xD
0
@Criss18Barca a nie? Widzisz naszą obronę w każdym meczu chłopie?