4

@Fake69 karny za kopnięcie Srny w plecy , brak karnego z Atletico gdzie Ramos jak dostał w rękę to zaczął udawać że brzuch go boli , tych kompilacji można wymieniać z każdego okresu istnienia tego klubu xD
Z Betisem to gdzieś o metr , to samo z Valencią później xD

11

Ale to będzie mile oglądanie .
Tym bardziej że są godzinne filmy z ewidentnyki pomyłkami na korzyść Realu z tych lat i na bank żadnego takiego zagrania tam nie będzie xD

0

@Lordzi Van Dijk to do Burnley może iść .

1

@Fog_W_1899 nie liczę na nic . Odkąd gier ze świata LOTR nie robi EA to wychodzi samo gówno .
Ostatnią dobrą grą była Bitwa o Śródziemie 2 .
Był jeszcze Conquest i wizualnie top ale cała gra była na jedynie kilka godzin .

0

@Fog_W_1899 albo Triple H i Motorhead grający King of King z uroczymi pierwszymi słowami ,, na kolana psy" .

1

@FCBparasiempre w defensywie żaden mecz z tego sezonu nie napawa optymizmem.
@ranger3120 i co z tego skoro to i tak nie przeszkodziło Atletico w stworzeniu sobie bardzo groźnych sytuacji .

0

W tym klubie nie będzie normalnie że wszystkim dopóki Ci ludzie są na stanowiskach .
Chłop będzie ter Stegena trzymał w kadrze , który walczył w biurach o miejsce w pierwszym składzie z Bravo.
On niech nie walczy o miejsce w skladzie tylko o nowy klub w styczniu żeby się na MŚ załapać .

1

@Konradowskyy 1. Cannibal Corpse
2.Rise of the northstar
3. Vader
4. Mayhem
5. Meshuggah

0

@Campeon87 bo w 30 meczach przegraliśmy tylko jeden kiedy sędziował.

0

@Gall Rapha gra zawsze z Brazylią xD żarcik . Rozumiem że chodziło o Argentynę .
No to panie , po meczu z Argentyną to Rapha zdobył 2 bramki i asystę z Borussią , 2 bramki i asystę z Celtą, 2 bramki z Realem i 2 bramki ( jedna zaliczona jako samobój Sommera po bombie Raphy zza pola karnego) i asystę w dwumeczu z Interem .
I tylko w 3 meczach po meczu. Argentyną otrzymał niższą note za mecz niż 7 .

3

Ale jak to , madryciaki krzyczą że wczoraj był naszym zawodnikiem bo uznają wczorajszą sytuację Olmo z dotknięciem Rodrygo w meczu z Gironą za taką samą gdzie gość pokazał piękne padolino xD

0

@Croocers ja tak samo . Szkoda mi było jak odchodził .

1

@Zieliniak dzięki ale szczerze wątpię by opinia zawodnika , który rozegrał niecałe 1300 minut w lidze mający udział przy 13 bramkach nie licząc statystyk , których G/A nie obejmuje jak np. wywalczenie karnego w ostatnich minutach z Celtą, dającego zwycięstwo 4:3 kończącego sezon że średnia not 7.5 mogła zmienić moje zdanie że jego wkład był bardzo mały .

0

@Zoker z Kounde mieliśmy 6 stoperów, nie liczyłem go .

1

@Zoker mieliśmy Gundogana bo przyszedł za darmo a potem już fizycznie nie dojeżdżał .
Na LS mamy dwóch zawodników a w kadrze nie licząc Kounde mieliśmy 5 stoperów a teraz aktualnie 4 stoperów, więc żeby kogoś kupić to możesz sprzedać i ściągnąć innego .
W zeszłym sezonie uratował nam sporo punktów a gdybyś go sprzedał to kim byś teraz grał na 10tce? Rapha się nie sprawdza a dla Pedriego to za wysoko .


0

@626 nie , Ferran to może wejść na ostatnie 30 minut . Wtedy się sprawdza najlepiej.

0

@noface 8 , tyle samo co Robercig.

3

@Zoker to daj przykład żeby ściągnąć kogoś za pieniądze kto będzie na pewno dobrym transferem do środka za 60 mln i to z pewnością że nie będzie kontuzjowany .
Olmo to jest gość , który ogarnia grę na 10tce perfekcyjnie , ma feeling w naszym systemie , dlatego nie dziwię się że go ściągnęli .
W zeszłym sezonie też miał urazy ale nie przeszkodziło mu to w odegraniu ważnej roli w kontekście wygrania trofeów.
Teraz jego uraz to pech , Puyol też tak kiedyś wypadł z gry przy naszym stałym fragmencie .

1

@BARCELONISTAnr1 chorągiewkom nie przetlumaczysz .
@Zieliniak chłop strzelił 10 bramek w lidze w zeszłym sezonie + zdobywał karne , gdyby nie on wielu meczów w lidze byśmy nie wygrali a walka toczyła się prawie do ostatnich kolejek.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Więc chyba tym meczem prześcignie Pedriego w liczbie opuszczonych meczów przez kontuzję w swojej historii .

0

Ja pierdole co za pech xD ale pamiętam Puyola jak kiedyś zwichnął rękę w łokciu po upadku .

0

@Giwera jaki profesor ? Skończyłeś oglądać po miesiącu w zeszłym sezonie?

2

@JanuszKorwinMikke Oj tak , Sergio Roberto .

1

@Azazel_Pazuzu Kounde młody gość , jeszcze kiedyś zrozumie że rozgrywanie meczów piłki nożnej to najpiękniejsze co go w życiu może spotkać.

0

@July_6_BcN dużo czasu zmarnował czy szybko poszło? XD

0

@RoberDzik nie , Yamal nie miał większej szansy dlatego była taka dysproporcja między nimi , Yamal miał słabe statystyki i na tym głównie ludzie w się skupiali.
Raphinha był najlepszym piłkarzem na świecie w zeszłym roku i klub powinien się postarać o odpowiednie wsparcie , szczególnie po tym co wyczyniał Rapha w LM .
Klub zawalił i to na całej linii

1

@bulo bo Raphinha był lepszy i mogli w odpowiedni sposób to wypromować .
Ile bramek Rapha strzelił Realowi , hattricka z Bayernem , bramki z Interem , najlepszy strzelec i asystent LM .
Miałby szansę z Dembele ale Barca podcięła mu nogi .
Jego miejsce to był po prostu żart i to duża zasługa klubu .
Nie PSG nie wygralo wszystkiego , przegrali KMŚ z cienką Chelsea .

1

@Gaucho jakby jeszcze doszło to jego podanie do Yamala po kontrze to byłoby cudownie .

0

@Zoker jemu to nic nie da bo chłop jest po prostu zbyt głupi. Cisnąłem go już dwa latam temu za brak myślenia i on to cały czas potwierdza .
Chłop ma warunki jak Alphonso Davies ale brak mózgu mu przeszkadza .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?