ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Karol145 Polacy latają normalnie do Rosji. . w tym roku lub w zeszłym PodróżeWojownika w Rosji .
Ale co do Araujo się zgadzam . Niedawno był mecz charytatywny Katalonii przeciwko Izraelowi a potem kapitan sobie tam leci bez problemu .
UJ z całym światem w okół .
No ale chyba tak działa depresja że masz wszystkich ludzi wokół w dupie i myślisz tylko o sobie .
0
@HypeR Rashford się sam nie lepiej zachował wczoraj , miał okazję żeby podać do Yamala ( który wbilby piłkę do pustej bramki , praktycznie nie kryty) kiedy Pedri go wypuścił a spartolił podając w stronę Raphinhi .
1
Kounde chyba podupczył bo zaczyna znowu dobrze grać w ofensywie.
2
Żenada totalna . Yamal , Fermin i Lewy najgorsi .
A Balde przy bramce amatorka .
2
Może po tej bramce Yamal przestanie głupio tracić piłkę.
8
Liczę na minuty dla Roonyego w drugiej połowie . Chłop zasłużył .
Ogólnie fajnie wygląda ławką rezerwowych.
0
@Sulimo oczywiście że osucha może siąść .
I co wtedy ? Zamiast lekarza czy najlepszych specjalistów na świecie lecę sobie do kraju , który dokonuje morderstw , rzezi itp i zapominam o wszystkim dookoła co się dzieje na świecie? Serio? .
@Kgorecki2500 @robsesh panowie , ja historycznego znaczenia tego miejsca nie podważam .
1
@Criss18Barca jak im ter Stegen opowie jak sobie radził w LM czy z Eintrachtem to oddamy mecz walkowerem xD
7
Milioner dostał czerwo w meczu , dlatego żeby odświeżyć głowę i się pomodlić w ciszy wybiera się do żydowskiego kraju , dokonującego na codzień rzezi cywilów innego bliskiego kraju .
Ten świat jest zdrowo po****olony xD
0
@4drian0 bobrem
1
@Eklerek nie można . Robienie przeplatanek czy innych skilli spowalnia Cię w biegu , więc jeśli jesteś zwinny i szybki to jest to dużo lepsze.
0
@lukmrz ta , na bank po tak długim czasie Flick da Kounde do środka w LM xD
0
@lucca87 Martini zaskoczył larambowskie chorągiewki, które rok temu krzyczały że nigdy nie powinien już grać dla Barcelony .
0
@PlaX koncerty na narodowym to strata pieniędzy i słuchu .
0
@tbas to znaczy że polscy kibice nie głosowali xD
2
@clyde już bez przesady . Z prime CKM dostawali od nas grube baty a w Lalidze mieli milion razy wpadki takie jak ta wczorajsza.
1
Ciekawe co sobie teraz myśli Laporta mówiący wcześniej że Mbappe rozwali Realowi szatnię xD
1
@majkiii a u nas Roony odkopany wchodzi i bramka , asystą i asystą drugiego stopnia xD
0
@beter2 tyle że Pedri opuścił w tym czasie więcej spotkań niż Olmo przez całą karierę.
1
@Guillegavira no tak , bo nie stracili punktów z Gironą itp xD
0
U siebie wygrają na lajcie.
1
@Toretto to się zgadza co do De Jonga .
Zabierasz mu Pedriego i chłop wygląda jak wyjęty z 3ciej ligi.
0
@tbas jak to nie wie po co i dlaczego . Zaraz Rosja zabiera Ukrainę i to by było na tyle.
1
@partymaker jak Frenkie będzie odchodził to wyjdę z domu ( a mieszkam w Holandii) i będę świętował na ulicy xD
9
Za końcówkę należy się ochrzan ale nie tylko do obrony.
Frenkie jak zwykle 0 zapewnienia kontroli , chłop do tarcia chrzanu .
Fermin beznadziejne wejście i same nie trafione decyzje.
Bernal fajnie do przodu ale z tyłu średnio .
Torrents występ do zapomnienia.
0
@Mateonvious dla mnie , nie będziemy się liczyć w LM w tym sezonie . Nie mamy defensywy i defensywnego pomocnika do odbioru .
1
A Cubarsi amator jak zwykle swoje xDD
0
@Mateonvious aktualnie gramy rezerwowymi skrzydłowymi , skrzydłowym na 10tce , stoperem na DMie , stoperem na PO , lewym obrońcą na stoperze + drugi stoper ma 18 lat .
Wiadomo że czymś takim w LM nie zwojujemy .
Ameryki nie odkryłes Einsteinie :D
0
Wszystko fajnie i pięknie , jedynie Betis przechodzi naszą prawą stronę w obronie .
0
@Masp jakie niby nie miały prawa wpaść? Cortouis wpuszczał gorsze między nogami a pozostałe dwie nie do wyjęcia