1

Ja nie mogę , jak już jest setka to partolimy wszystko jak leci .

7

@BORO_12 dokładnie , mógłby wykąpać minuty za ostatni występ .
Pozostaje liczyć że dostanie chociaż 30 minut z ławki .

0

@FCB24 chciałbym żeby tak było ale potem przypomina mi się jakie gówno grał Yamal z Eintrachtem a i tak dostał tylko dwie minuty .

0

@ViscaelBarca2007 Boże daj żeby Barca go nie kupiła.

2

Wiem że to prawie nierealne ale chętnie zobaczyłbym Roonyego w pierwszym składzie

0

@FCB24 to że strzeliliśmy w jednym meczu to nie znaczy że mieliśmy to w naszym dna.

0

@FCB24 kto oglądał Barcelonę przez ostatnie 25 lat ten dobrze wie że Barcelona stroniła od strzałów dystansu i takie było właśnie dna .
Był miliard okazji żeby uderzyć ale piłkarze decydowali się na próbę wejścia z piłką do bramki

0

To też pokazuje jak gramy w LM . Żeby Balde , który jest przecież megaszybki nie mógł się porządnie rozpędzić .

3

@goldensun ale my nie płaciliśmy za żadną neutralność bo w latach kiedy płaciliśmy Negreirze to okradziono nas z mistrzostwa w ostatniej kolejce z Atletico , nieuznawano nam bramek kiedy wbijaliśmy piłkę metr za linie bramkową czy podejmowano kuriozalne decyzje sędziowskie np.
Messi biegnie z piłką i arbiter miesza się w akcję blokując piłkę, sędzia zatrzymuje grę i piłka dla ... Realu Madryt.
Albo jak Messi strzelił z wolnego ale sędzia nie uznał bramki bo 20 metrów na prawo Busquetsa się trzymał z innym chłopem .
A w tym czasie są godzinne filmiki co odwalają sędziowie w meczach Realu .

0

@waletpl to jest w wywiadzie Laporty .
Znaleziono ok 600 raportów a co do kwoty Laporta mówił że wtedy jedna osoba to ogarniała a teraz jest od tego cały zespół ludzi .

1

@waletpl tak powiedział Valverde . Tyle że pracował w Barcelonie od sezonu 2017/18 a jak piszą współpraca trwała do 2018 roku .

11

A nie chcą De Jonga z obowiązkiem wykupu za 2 mln euro ?

0

Chłop nakryłby czapką każdego naszego bocznego obrońcę.

0

@takisobiektos popchnięcie? XD

5

@Matheu12 a w naszym meczu kapitan i stoper Araujo dostał żółtko po sekundzie dyskusji z Chelsea .
A co lepsze miał do tego prawo bo faul Cucu na Yamalu był oczywisty xD

5

@seba90 dokładnie , pobłogosławi otrzymane dary.

4

@Matheu12 właśnie w tym tkwiła przewagą Realu nad innymi klubami od wielu lat w LM .
Casemiro robiący 3 faule taktyczne w meczu , kończący mecz bez żadnej kartki . Taka sytuacja miała miejsce wiele razy a potem piłkarze się zmieniali jak np. Camavinga z Bayernem .

0

@Faro Guler to amator , z każdym lepszym przeciwnikiem gość jest mizerny .

15

Ale płakanie Realu przynosi efekty .
Dlaczego sędzia nie wyrzucił Rudigera mającego już żółtko , kiedy na ok 10 minut przed końcem faulował Savinho na linii pola karnego to tylko on wie.

17

Dobrze że się po nosie nie drapali .

1

@ranger3120 on jest tam pewnie najdłużej istniejącym użytkownikiem xd

0

@KamQiX raczej wina Yamala że przez prawie cały mecz mecz nic mu nie wychodziło .
Roony powinien dostać więcej minut w takim wypadku .

0

@Seledynowy ale to tylko dlatego że pierwszą połowę graliśmy z jednym skrzydłem .
Rapha schodził do środka i dublował się z Ferminem .
W drugiej wszedł Rashford i się rozhulało .

0

@July_6_BcN jak to jest w Twoim przypadku .
Masz reklamy że ,, tatusiowie w okolicy tylko czekają" itp tak jak mamuśki w męskim przypadku u wielu tutaj ? XD

0

Patrząc na braki Realu to jak City się po nich grubo nie przejedzie to będzie można uznać za wpadkę Pepuli.

3

Wczoraj w drugiej połowie mieliśmy jedną ze świetnych akcji by zdobyć bramkę gdzie nasz holenderski książę z bajki miał jedno zadanie .
Podać do Yamala tak jak ostatnio Pedri do Raphinhi czy Roonyego przy ich bramkach.
I mówię ,, chłop to na bank sp***doli " .

I tak też się stało .

0

@gumaz jem wszystko ale cukier ograniczam do minimum .

0

@Faro obrońca był metr za Yamalem

4

@kanver_ i my 14/15.

0

@Filipem Kounde tak się zrehabilitował że w defensywie był objeżdżamy + oddawał piłkę rywalom za darmo .
Rashford fajna piłka do Kounde ale miał dużo łatwiejszą sytuację kiedy musiał podać do Yamala , który wbiłby piłkę do pustaka ale spartolił wzorowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?