0

@gaucho104 oczywiście że płaciliśmy problem w tym że raporty są dostarczone jako dowody i nie ma najmniejszego dowodu na korupcję sportową.
Nie ma nikogo z 20 lat , żadnej osoby ani dowodu na to .

Problem jest w tym że dla mnie to każdy prezydent Barcelony powinien pójść siedzieć za pranie brudnych pieniędzy.

0

@cules100pro podobno to Laporta nie wie za co wysyłał pieniądze do Negreiry xD

0

@RanDiFCB na serio bo widziałem kontakt z wielu ujęć i nie dziwię się z Var nie interweniował .
Jak masz kontakt z przeciwnikiem , dalej biegniesz a potem sam cofasz nogi żeby nienaturalnie upaść to sorry ale nikt karnych za to nie daje.

0

@szyna129 nie wiem na ile to wiarygodne .
Wiem że oprócz kredytu na stadion ( czyli mało ważne bo będzie spłacał ze 30 lat) Barca na oficjalnej stronie pod koniec października informowała o długu 470 mln euro .

0

@szyna129 Barca nie ma 2 mld euro długo .

0

@Greenalley tyle że Real nie ma długów tylko kredyt na stadion i to tyle .
My mamy ponad 400 mln euro więcej .

2

Liczyłem że data powrotu to będzie: nigdy.

10

@JacekM nie ma . Kadra była pełna podstawowych zawodników.

0

@JanuszKorwinMikke to niemożliwe bo trzeba udawać że Cubarsi to dobry stoper .
A tak na serio to myślę że Christensen zdecydował o nie podpisywaniu nowej umowy po sezonie i pewnie dlatego nie gra .

0

@BorzyKrzys są i tacy co mówią ,, my mamy 15LM " , więc nie dziwi mnie to .

0

@th@les każdego dziwi bo ten gość jest skreślony . Już na samym początku kariery u nas płakał w biurach o miejsce w składzie a potem próbował utrudnić rejestrację Garcii .
Jeszcze jego debilne komentarze przed sezonem że z tego co wie to on i Inaki Pena będą walczyć o skład .
Niech wyp****ala i elo .

0

Bogu dzięki że Negreira nam ogarnął sędziego na wczoraj bo inaczej nie wiem czy byśmy wygrali.

0

@RanDiFCB ale jemu nikt nie podłożył nogi , ujęć z każdego kąta jest wiele i na każdym dokładnie widać że Vinicius nie traci równowagi przez kontakt bo jest on za słaby , biegnie dalej i nagle sam cofa bezwładnie obie nogi co widać na video.

0

@Criss18Barca ja nie mogę się doczekać aż on opuści klub .
Razem z De Jongiem najlepiej, szampany wystrzelą.

0

@RanDiFCB masz rację chyba oglądałeś inny mecz bo w tym sam się przewrócił .
https://www.instagram.com/reel/DSRmdxkiE1v/?igsh=NGR4dTRscWJtMG41

0

@gaucho104 dla Polaków nie ma dobrego wyboru .

0

@Archie to nieźle ludzi w uja zrobili xD

0

@Puyolex chłopie klub musi wiązać koniec z końcem przy 1.5 miliardowym długu także kibice muszą słono za to zapłacić.

0

@joloskyy taki Tomuś , Paweł go ostatnio przyprowadził .

0

@CPuyol ale na co komu trzy pozycje do obskoczenia i wszędzie średnio ? .
Na PO może grać Garcia , stoperów w kadrze mamy ale potrzeba jednego dobrego i tyle .

0

@RanDiFCB nie zostali , Viniciusowi nic nie przeszkodziło w kontynuowaniu akcji .
Kontakt go nie spowolnił , nie przewrócił , ani nie spowodował nic dzięki czemu Vinicius nie mógłby kontynuować akcji .
Jedyne co mi przeszkodziło to to , że wypuścił sobie za daleko piłkę i symulował upadek .

4

@CPuyol ale na co komu słabe obstawienie trzech pozycji?

2

@Aragorn33 dokładnie , teraz sprawa nie powinna dotyczyć korupcji ale postawienie prezydentów Barcelony przed sądem za ogólnie pranie brudnych pieniędzy.

0

@Lukas82 szkoda tylko że ta jego wysoka inteligencja służy mu jedynie do bycia bardziej pośmiewiskiem w sejmie niż znaczącym politykiem .
Takich jak on jest tam wielu , byli i będą, nie zapisując się niczym szczególnym swoją obecnością.
No dobra , Brauna zapamiętają jednak za akcję z gaśnicą.

2

@directedbyfcb pamiętam też lata wcześniej jak Rivaldo uderzył zza pola karnego , piłka odbiła się od piłkarza Realu i wpadła do bramki .
A sędzia pokazał spalonego i nie uznał bramki xD

0

@Zelazny_Mike ,, Tak, w Auschwitz-Birkenau znajdowały się liczne komory gazowe, zarówno prowizoryczne (w tzw. "czerwonym" i "białym domku" w Birkenau), jak i stałe, zintegrowane z krematoriami (Krematoria II, III, IV, V), gdzie naziści masowo mordowali Żydów i innych więźniów za pomocą gazu, najczęściej Cyklonu B. W obozie Auschwitz I istniała również pierwsza komora gazowa i krematorium, które później zostało przebudowane na schron przeciwlotniczy. "
Typy komór gazowych w Auschwitz-Birkenau:
Prowizoryczne komory gazowe (Bunkry 1 i 2): Urządzono je w wiejskich domach w Brzezince (Birkenau).
Komory gazowe z krematoriami (Birkenau): Cztery duże kompleksy (Krematoria II, III, IV, V) z podziemnymi i naziemnymi komorami gazowymi, zbudowane w latach 1942-1943, służyły do masowej eksterminacji.
Komora gazowa i krematorium nr 1 (Auschwitz I): Pierwsza komora gazowa wykorzystywana od 1941 do 1942 roku, później przekształcona.

1

@Lukas82 z pewnością bo Ty tak uważasz? Czy dlatego że siedzi w polityce?

0

@Dankho94isback nie każdy kontakt to faul , kontakt był słaby a Vinicius przewrócił się jedynie bo symulował upadek .

0

@Dankho94isback ale ten kontakt nic nie spowodował .

0

@Gall ale Inter to nie jedyny mecz w LM .
Rapha został najlepszym strzelcem i asystentem i w ważnych meczach nie zawodził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?