ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gaucho104 oczywiście że płaciliśmy problem w tym że raporty są dostarczone jako dowody i nie ma najmniejszego dowodu na korupcję sportową.
Nie ma nikogo z 20 lat , żadnej osoby ani dowodu na to .
Problem jest w tym że dla mnie to każdy prezydent Barcelony powinien pójść siedzieć za pranie brudnych pieniędzy.
0
@cules100pro podobno to Laporta nie wie za co wysyłał pieniądze do Negreiry xD
0
@RanDiFCB na serio bo widziałem kontakt z wielu ujęć i nie dziwię się z Var nie interweniował .
Jak masz kontakt z przeciwnikiem , dalej biegniesz a potem sam cofasz nogi żeby nienaturalnie upaść to sorry ale nikt karnych za to nie daje.
0
@szyna129 nie wiem na ile to wiarygodne .
Wiem że oprócz kredytu na stadion ( czyli mało ważne bo będzie spłacał ze 30 lat) Barca na oficjalnej stronie pod koniec października informowała o długu 470 mln euro .
0
@szyna129 Barca nie ma 2 mld euro długo .
0
@Greenalley tyle że Real nie ma długów tylko kredyt na stadion i to tyle .
My mamy ponad 400 mln euro więcej .
2
Liczyłem że data powrotu to będzie: nigdy.
10
@JacekM nie ma . Kadra była pełna podstawowych zawodników.
0
@JanuszKorwinMikke to niemożliwe bo trzeba udawać że Cubarsi to dobry stoper .
A tak na serio to myślę że Christensen zdecydował o nie podpisywaniu nowej umowy po sezonie i pewnie dlatego nie gra .
0
@BorzyKrzys są i tacy co mówią ,, my mamy 15LM " , więc nie dziwi mnie to .
0
@th@les każdego dziwi bo ten gość jest skreślony . Już na samym początku kariery u nas płakał w biurach o miejsce w składzie a potem próbował utrudnić rejestrację Garcii .
Jeszcze jego debilne komentarze przed sezonem że z tego co wie to on i Inaki Pena będą walczyć o skład .
Niech wyp****ala i elo .
0
Bogu dzięki że Negreira nam ogarnął sędziego na wczoraj bo inaczej nie wiem czy byśmy wygrali.
0
@RanDiFCB ale jemu nikt nie podłożył nogi , ujęć z każdego kąta jest wiele i na każdym dokładnie widać że Vinicius nie traci równowagi przez kontakt bo jest on za słaby , biegnie dalej i nagle sam cofa bezwładnie obie nogi co widać na video.
0
@Criss18Barca ja nie mogę się doczekać aż on opuści klub .
Razem z De Jongiem najlepiej, szampany wystrzelą.
0
@RanDiFCB masz rację chyba oglądałeś inny mecz bo w tym sam się przewrócił .
https://www.instagram.com/reel/DSRmdxkiE1v/?igsh=NGR4dTRscWJtMG41
0
@gaucho104 dla Polaków nie ma dobrego wyboru .
0
@Archie to nieźle ludzi w uja zrobili xD
0
@Puyolex chłopie klub musi wiązać koniec z końcem przy 1.5 miliardowym długu także kibice muszą słono za to zapłacić.
0
@joloskyy taki Tomuś , Paweł go ostatnio przyprowadził .
0
@CPuyol ale na co komu trzy pozycje do obskoczenia i wszędzie średnio ? .
Na PO może grać Garcia , stoperów w kadrze mamy ale potrzeba jednego dobrego i tyle .
0
@RanDiFCB nie zostali , Viniciusowi nic nie przeszkodziło w kontynuowaniu akcji .
Kontakt go nie spowolnił , nie przewrócił , ani nie spowodował nic dzięki czemu Vinicius nie mógłby kontynuować akcji .
Jedyne co mi przeszkodziło to to , że wypuścił sobie za daleko piłkę i symulował upadek .
4
@CPuyol ale na co komu słabe obstawienie trzech pozycji?
2
@Aragorn33 dokładnie , teraz sprawa nie powinna dotyczyć korupcji ale postawienie prezydentów Barcelony przed sądem za ogólnie pranie brudnych pieniędzy.
0
@Lukas82 szkoda tylko że ta jego wysoka inteligencja służy mu jedynie do bycia bardziej pośmiewiskiem w sejmie niż znaczącym politykiem .
Takich jak on jest tam wielu , byli i będą, nie zapisując się niczym szczególnym swoją obecnością.
No dobra , Brauna zapamiętają jednak za akcję z gaśnicą.
2
@directedbyfcb pamiętam też lata wcześniej jak Rivaldo uderzył zza pola karnego , piłka odbiła się od piłkarza Realu i wpadła do bramki .
A sędzia pokazał spalonego i nie uznał bramki xD
0
@Zelazny_Mike ,, Tak, w Auschwitz-Birkenau znajdowały się liczne komory gazowe, zarówno prowizoryczne (w tzw. "czerwonym" i "białym domku" w Birkenau), jak i stałe, zintegrowane z krematoriami (Krematoria II, III, IV, V), gdzie naziści masowo mordowali Żydów i innych więźniów za pomocą gazu, najczęściej Cyklonu B. W obozie Auschwitz I istniała również pierwsza komora gazowa i krematorium, które później zostało przebudowane na schron przeciwlotniczy. "
Typy komór gazowych w Auschwitz-Birkenau:
Prowizoryczne komory gazowe (Bunkry 1 i 2): Urządzono je w wiejskich domach w Brzezince (Birkenau).
Komory gazowe z krematoriami (Birkenau): Cztery duże kompleksy (Krematoria II, III, IV, V) z podziemnymi i naziemnymi komorami gazowymi, zbudowane w latach 1942-1943, służyły do masowej eksterminacji.
Komora gazowa i krematorium nr 1 (Auschwitz I): Pierwsza komora gazowa wykorzystywana od 1941 do 1942 roku, później przekształcona.
1
@Lukas82 z pewnością bo Ty tak uważasz? Czy dlatego że siedzi w polityce?
0
@Dankho94isback nie każdy kontakt to faul , kontakt był słaby a Vinicius przewrócił się jedynie bo symulował upadek .
0
@Dankho94isback ale ten kontakt nic nie spowodował .
0
@Gall ale Inter to nie jedyny mecz w LM .
Rapha został najlepszym strzelcem i asystentem i w ważnych meczach nie zawodził.