2

@mrboom ale ja nie podchodzę do piłkarza z myślą że jest młody , pochodzi z rezerw itp . Co mnie to obchodzi? .
Jeśli grasz w podstawie składu Barcelony to masz prezentować poziom Barcelony .
Jeśli go nie prezentujesz to znaczy że jesteś słaby na ten poziom lub nie zasługujesz na to żeby grać.
Oczywiście że to gra błędów ale nasza linia obrony popełnia błędy ciągle od półtorej sezonu . Gdyby nie kozacka dyspozycja ataku to bylibyśmy w dupie .
Tracenie 2-3 bramek to był w zeszłym roku standard . Inter który miał problem ze strzelaniem bramek wsadził na 7 w dwumeczu .
W tym sezonie nieważne czy gramy z PSG czy Club Brugge , nasza obrona prezentuje setki rywalom .
Inne zespoły potrafią tracić mało bramek i popełniać mało błędów.
To odróżnia dobrą linię obrony od naszej .

0

@Pakomessi no właśnie nie .
Moim tokiem myślenia możesz mieć jak z Chelsea gdzie moglibyśmy wyjść na prowadzenie i mieć inną grę ale niestety zmarnowaliśmy a Chelsea nie

2

@konajoncek a co ciekawe Pedri młodszy o 5 lat ma więcej pominiętych meczów przez kontuzję niż starszy Olmo .
Dopiero teraz przy obecnej kontuzji może się to minimalnie zmienić.

0

@Mow_mi_Douglas ja bym się wstrzymał z ocenami .
Z Alaves raz zawalił totalnie gdzie Garcia mu uratował dupę a wczoraj rywale też mieli sporo do powiedzenia.
Przy akcjach rywali czasami położył się na raz jak przy akcji Almady albo w ogóle nie było reakcji z jego i Cubarsiego strony i Bogu dzięki że rywale tak marnowali bardzo dobre okazje.
Ogólnie mu bardzo kibicuję bo wychowanek i widać że bardzo się stara . Mam nadzieję że doświadczeniem nadrobi braki fizyczne jak szybkość czy zwinność.

2

@Faro ostatnie dwa mecze lepiej niż dobre a przy upadku pech ale z drugiej strony trzeba zaznaczyć że miał bardzo niewygodną piłkę i do zabrania się jak i do strzału .

1

@Arden Ferran od samego początku u nas miał jedną genialną umiejętność .
Nie w każdym meczu ale zazwyczaj potrafi się odnaleźć w idealnej sytuacji strzeleckiej .
Niestety na tym zazwyczaj plusy się kończą, dlatego nigdy nie będzie podstawowym napastnikiem .

0

@Marusek ale czasami marnuje się okazję strzeleckie i później się dostaje bramki .
Jak np. z Chelsea .
Obrona dalej jest słaba i do ścisłego topu nie mamy podjazdu . Bogu dzięki że Almada i inni zmarnowali swoje setki.

1

@Bogan zachowanie klubu pozbawiło go jakiejkolwiek walki o pierwsze miejsce .
Gdyby klub promował go jako kandydata na zwycięzcę byłby zapewne sporo wyżej bo to on powinien walczyć o 1sze miejsce po genialnym sezonie ale zamiast tego skupili się na kilku zagraniach Yamala i wyszło jak wyszło .
Już nie wspomnę że był to najlepszy piłkarz w LM .

15

Nie wygrał dlatego bo własny klub go zdradził i zaczął robi kampanię Yamal Ballondor .

3

3

Ogólnie każdy kto wszedł to na plus Ferran , Dro , Rashy w ataku , Casado w pressingu i Christensen .

0

@karci0 może mu tylko bark wyskoczył to zaraz powrót.

0

Haha a nie mówiłem . Japa tam hejterzy Olmo xD

0

Balde , Lewy i Yamal najsłabsi .
Najlepsi Pedri , Olmo i Rapha . Gdyby nie żółta kartka to i Aston Martin.

4

@Czajka90 warto zaznaczyć że potrzebował do tego aż 111 spotkań xD

0

@Criss18Barca a mogłoby być przecież lepiej bo Garcia mógłby grać na PO i Casado na DMie to by było jeszcze więcej xd

0

@krefi10 media precyzowały że 20%.

0

@Commando a Garcia co grał? Na stoperze zawalał bramki a z Chelsea zaliczył 3 odbiory w 90 minut xD

1

@ZuczekFCB1899 albo wraca za Estevao hehe

0

@adambijax wystarczył ostatnio kolejny test , czyli wzięcie na siebie ciężaru gry przy kontuzji Pedriego i niestety nie udźwignął.

0

Alvarez nie pasuje do Barcelony , to nie jest typowy środkowy napastnik .
Myślę że Haaland , który bardziej profilem przypomina Lewego byłby dużoepszym wyborem .

2

Jak w zimowe okienko się nic nie stanie ( a na bank się nie stanie) to myślę że o LM możemy zapomnieć z tą linią obrony .

1

@Mixtape dokładnie, w kadrze mamy Cubarsiego , Araujo , Christensena , Kounde , Garcię a na stoperze najlepszy Christensen jest pomijany i będzie grał lewy obrońca .

2

@Commando mamy grudzień panie , to już powinno być ogarnięte xd

0

Powiem Wam że skład mamy dramatyczny . Liczę że coś mnie zaskoczy .

1

Zdeklasują nas 1:2.

1

@bartulek98 dla nas w tym sezonie nie ma dobrego momentu na LM .
Mecze z PSG , Realem , Chelsea były w odstępie czasu i wszędzie wyglądaliśmy cienko jak sik pająka.

0

@Konradowskyy ale kto ma ból dupy o Halloween .
Halloween to jedynie jedna z kilku rzeczy , które Amerykanie zgapili od Meksyku i nie ma nic wspólnego z szatanem itp .

0

@Katalończyk 99 akurat ze sprzedażą to ma rację . Frenkie wieczny młody talent już swój prime ma za sobą.

0

@FCB24 a najlepsze jest to że można ograć Roonyego bo widać że chłopak coś tam potrafi ale kisi się na ławie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?