10

Komentarz usunięty

32

Komentarz usunięty

1

@Popitek12 u mnie ludzie się szanują, więc nie gadamy o polityce.

7

@Raffaell akurat Barcelona jest mistrzem przepłacania ,np. Jordi Alba po odroczeniu połowy pensji był i tak najlepiej zarabiającym LO na świecie xD

34

Nie ma w tym nic dziwnego że Perez chciałby wymazać z pamięci okres kiedy Barca ich gwałciła i nie mieli do powiedzenia dosłownie nic , byli po prostu bezradni.
A co najlepsze , sędziowie nie mieli z tym nic wspólnego .

2

@Pedri16Future pierwszym , którzy go opluli była Barcelona i jej zarząd promując Yamalka gdzie to Rapha był najlepszy w najważniejszych momentach i w lidze i w LM .

1

@TikiTakaEnMiCorazon dla mnie w sytuacji z Viniciusem jest ta różnica że on nie upadł od razu po kontakcie . Jak się ogląda z wielu kątów tą sytuację to człowiek widzi że Vinicius upada nienaturalnie i gdyby za daleko sobie piłki nie wypuścił to pewnie by nie symulował , tylko biegł dalej .

0

@HiBro nie zgodzę się . Anglia ma równie beznadziejne sędziowanie co Hiszpania .

0

@Emenems nie wiem czy można być dzieciakiem w wieku ponad 30 lat a, więc coś Ci nie pykło xD
Karny ewidentny szkoda tylko że takich nie dyktują.
Padolino mówiło się na symulkę już około 20 lat temu ale cóż , jak widać Cię ominęło .

0

@pt9 no i tamta sytuacja jak i wiele późniejszych uświadamia że czegoś takiego sędziowie nie gwiżdżą i nie uznajemy na błąd sędziego .
Co więcej nie chodzi mi o sam kontakt tylko o to że jak zawodnik robi jeszcze krok a później upada przez padolino to nie ma czego szukać.

0

@Zoker dla mnie sytuacja jest prosta . Kopnięcie było ale zbyt lekkie , nie spowodowało upadku Viniciusa w pełnym biegu , chłop mógł normalnie biec ale wypuścił sobie za daleko piłkę i nurkował .
Nie każdy kontakt to faul .

2

@Czyhrynski może miał dyskomfort ale dla ratowania wyniku by zagrał kilka minut .

0

@Zoker raczej nie , skoro Twoje uwagi nie zgadzają się z zestawem sędziów z topu xD

0

@Zoker zajebiście , szkoda że Twoje szkolenia mają się nijak do gwizdania w Laliga xD
Kontaktów na Yamalu , Rashfordzie , Ferranie było milion i karnych nie było .
A to że po kopnięciu piłkarze walą padolino to co innego i tego sędziowie nie gwizdają .
I słusznie.

1

@July_6_BcN no to smutek .

0

@ranger3120 ale że co ? Madryciok to będziesz udawał że chłop mógł biec dalej ale zrobił padolino dwa kroki po kopnięciu ? XD

0

@RozowaPantera ja nie mówię że nie dostał w piszczel ale po uderzeniu zrobił na spokojnie dwa kroki nie tracąc równowagi a potem padolino .
Zobacz sobie na rolce wyżej .

0

@mkord to sobie zobacz rolkę która wrzuciłem wyżej , sam sobie pomóc xD

0

@MesQueUnClub_87
https://www.instagram.com/reel/DSRmdxkiE1v/?igsh=NGR4dTRscWJtMG41
Tutaj , zrobił dwa kroki i potem padolino .
Gram w piłkę klubowo prawie 20 lat , jak dostajesz mocnego kopa to układasz a nie robisz dwa kroki i nagle pięknie się przewracasz niczym Cristiano .
@Zoker to że jest kontakt i jesteś lekko kopnięty to nic nie znaczy .
Dlaczego nie było karnego na Rashfordzie ostatnio mimo podłożenia nogi ? Bo kontakt był ewidentny ale za lekki i niczego nie spowodował .
Dlatego też kolejkę wcześniej nie było karnego na Rodrygo .

3

@July_6_BcN dobrze , nie chce znać reszty szczegółów xD

5

@BulaKG nie ma karnego bo kopnięcie niczego nie spowodowało .
Chłop mógł biec dalej ale zdecydował się zanurkować.

1

@July_6_BcN Pedri Cię nacierał sernikiem?

3

@lajcior dziękuj babci na kolanach że Cię nie wydziedziczyła jak jesteś za Realem .

6

Oglądam powtórkę z domniemanym karnym na Viniciusie i nie mogę ze śmiechu .
Chłop zostaje kopnięty , biegnie spokojnie dwa kroki i potem padolino xD

0

@Azazel_Pazuzu na Rashfordzie była podobna sytuacja i też nie było karnego .

0

@WiecekFCB ale standardowo nieważne kto , musi mieć wylew .
Tak też było dziś z Martinem jak się wywalił w końcówce czyli podtrzymał tradycję.

0

@FcPortoFan1999 zawsze możesz iść no. dymać w pralni za 3 tys zlotych bez fizjo xD

2

@Kitek1640 on jest rzepem.

1

@Roobo a kto gra super? On przynajmniej zagrał do Ferrana na głowę a Raphinha np? Pedri?

0

Biorąc pod uwagę niemoc to Roony musi dzisiaj wejść .
No i Robert też pewnie wejdzie żeby mógł ktoś walczyć w powietrzu .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?