Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Deviler I co im to da? Koalicja ma zapas. PiS rzadu nie utworzy
2
Teraz Danka i inne padliny z tvp na bruk.
4
Jestem zadwolony bo oddałem głos na 3D :)
Sumienie mi dokuczac nie bedzie
0
@michal26 Bez spin ale Memcen i Korwin posłali konfe na dno
0
Podziekowac Memcenowi i Korwinowi. Pieknie spuscili konfe na dno xD
3
Hahaha kompromitacja Konfederacji
0
Gdzie jakis statement?
2
Jazdaaaaa Jadymyyyyyyy!
1
@macio_944 Do 24 o to bedzie ciezko :)
Luz bedzie od 1 w nocy
1
@macio_944 Lepiej nie bo sraczki dostane xd
0
@Nazio_87 No to przedłuża cisze na bank
0
@gumaz To po meczu :]
7
15 min meczu a potem patrzec jak LaBamba płonie. Taki jest plan
0
Kogel mogel top xD
Daawno nie jadłem ;)
0
Smierdzi przedłużeniem głosowania
2
@tobiasson92 Wstyd mi za Lublin xD
Dobrze ze zachód zmobilizowany
2
@Chaoss Zjadłbym :)
0
Komentarz usunięty
33
O 21 koniec pitu pitu i la bamba zapłonie jak za starych dobrych czasow. Za duzo zgody tutaj ostatnio.
Trzeba troche poddymic :]
2
@tomek8756 Tez bym pił na jego miejscu xD
3
@Rifek No shit shelock xD
0
@michaleu Oby mądrze :]
1
@tobiasson92 Byłoby fajnie jak by wydłużyli do 24
1
@Chaoss Byle bez ananasa
0
Wybory or mecz?
I tu i tu może bolec dupa xD
1
@fart Trzeba bedzie tak robic od kolejnych wyborów xd
2
@Culer9002 Wyżalic sie chciałem. Stanie w kolejce to tam pal licho ale dyskusje starszych pan przyprawiało mnie o ból głowy xd
5
Uwielbiam wybory 20 min w kolejce i sľuchanie pieprzenia starych bab jaka to młodzież zła itd.
6
https://pobierak.jeja.pl/images/7/6/4/301412_wladza-w-lapach-kota.jpg
Piekny postulat. Jestem za!
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd
0
@MesQueUnClub96 Nawet jak na twoje niskie standardy to słaby bait