5

@Deviler I co im to da? Koalicja ma zapas. PiS rzadu nie utworzy

2

Teraz Danka i inne padliny z tvp na bruk.

4

Jestem zadwolony bo oddałem głos na 3D :)

Sumienie mi dokuczac nie bedzie

0

@michal26 Bez spin ale Memcen i Korwin posłali konfe na dno

0

Podziekowac Memcenowi i Korwinowi. Pieknie spuscili konfe na dno xD

3

Hahaha kompromitacja Konfederacji

0

Gdzie jakis statement?

2

Jazdaaaaa Jadymyyyyyyy!

1

@macio_944 Do 24 o to bedzie ciezko :)

Luz bedzie od 1 w nocy

1

@macio_944 Lepiej nie bo sraczki dostane xd

0

@Nazio_87 No to przedłuża cisze na bank

0

@gumaz To po meczu :]

7

15 min meczu a potem patrzec jak LaBamba płonie. Taki jest plan

0

Kogel mogel top xD

Daawno nie jadłem ;)

0

Smierdzi przedłużeniem głosowania

2

@tobiasson92 Wstyd mi za Lublin xD

Dobrze ze zachód zmobilizowany

2

@Chaoss Zjadłbym :)

0

Komentarz usunięty

33

O 21 koniec pitu pitu i la bamba zapłonie jak za starych dobrych czasow. Za duzo zgody tutaj ostatnio.

Trzeba troche poddymic :]

2

@tomek8756 Tez bym pił na jego miejscu xD

3

@Rifek No shit shelock xD

0

@michaleu Oby mądrze :]

1

@tobiasson92 Byłoby fajnie jak by wydłużyli do 24

1

@Chaoss Byle bez ananasa

0

Wybory or mecz?

I tu i tu może bolec dupa xD

1

@fart Trzeba bedzie tak robic od kolejnych wyborów xd

2

@Culer9002 Wyżalic sie chciałem. Stanie w kolejce to tam pal licho ale dyskusje starszych pan przyprawiało mnie o ból głowy xd

5

Uwielbiam wybory 20 min w kolejce i sľuchanie pieprzenia starych bab jaka to młodzież zła itd.

0

@MesQueUnClub96 Nawet jak na twoje niskie standardy to słaby bait

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?