1

Jestesmy dziadami

0

Po uj tej kadrze Milik? Kolejny komprpmitujacy wystep Arka.

0

Czy mozemy nizej upasc? Nie wiem choc sie domyslam xd

3

Polska miszczem polski

7

5

Apeluje o wieczna cisze wyborcza :x

0

@Pedri16Future Jestem w stanie w to uwierzyc. Zwierzeta nie ludzie.

0

Jestem przerażony. Wardega jasno powiedział ze w sprawie Stuu my widzowie sporo jeszcze nie wiemy bo nie upublicznili wszystkiego. Prawdopodobnie dlatego że zajmuje sie tym prokuratura.

Podziwiam go ze nawet w takiej sytuacji robi mu sie żal tego odpada.

Trafnie tez podsumował ze srodowisko ytuberów pełne jest "degeneratów" ofc użył on innego stwierdzenia ale nie przeszłoby na la bambie

2

144k u Wardęgi. Chore liczby robi :)

2

@Lionel_Messi10 I cyk ekstradycja

0

@Ojciec5tkidzieci Argentyna to taki troche 3 swiat niestety ;/

0

@Rastafarnianin I tak idzie to w tym kierunku. Przedmiot zbedny i zabiera tylko czas uczniom

0

@Rastafarnianin Powinni wywalic to z programu.

0

Zaraza czemu pogrzebano Brickleberry ;(

Doktor Kuzniak najlepsza drugoplanowa postac xD

5

@bartas97 Szanuje w opór takie podejscie

3

@zodiak_10 @Luciano99 mamy tu konflikt interesów

3

@Kgorecki2500 Catolik

1

@_barti Przeciez to kontuzje mechaniczne w wiekszosci...

0

Przeciez to jest kur zart. Co roku ten sam szpital ba teraz jest jeszcze gorzej... I co niby ma Xavi z tego ulepic? Nie ma szans na rywalizacje jak tylu podstawowych ci wypada

1

Co robicie z zalewa po papryce konserwowej?

Wylewacie czy wlewacie do gardła ;)?

5

@_barti Za 150 par i owszem

1

@Hosh Ja bym napisał ze o 900 xD

0

https://www.meczyki.pl/newsy/uli-hoeness-ruszyl-do-ataku-mocne-slowa-o-zwolnieniu-nagelsmanna-z-bayernu-i-kpiny-z-kahna/222920-n

Ale to jest kawał mendy. Kahn co by nie pisac jest ich legenda i wypada miec troche szacunku.

3

@adi7adi8 Niech sie podrywem zajmie a nie piłkarzami Barcy :x

3

@VegetaPolska dalej bedziesz cos pitolił o braku szacunku piłkarzy do fanów? Łatwo było skrytykowac Cancelo mimo ze nic złego nie zrobił.

23

Tak jak pisałem piłkarze maja prawo byc tym poirytowani bo jest to nagminne i irytujace.

1

@ludnek Niby dlaczego mamy mu nie współczuc. Życie piłkarza to nie jest taka sielanka jak sobie wyobrażasz. Zero prywatnosci,kamery na kazdym kroku etc.

10

@ludnek Ty to bystry jestes jak woda w klozecie. To ze zarabia miliony nie oznacza ze musi spełniac zachcianki nachalnych kibicow. Cancelo ma tez rodzine z która chce spedzac czas którego i tak ma mało jako piłkarz

5

@VegetaPolska Piłkarz to tez człowiek i ma rodzine z która tez chce spedzic czas. Nie musi i nie powinien codziennie tracic czasu na takie rzeczy.

Ty Vegeta rozumiesz ze co innego robic fotki co jakis czas a co innego gdy czuby codziennie wchodza ci pod maske samochodu.

Sytuacja z Umtitim Messim itd pokazuje jak nachalni sa ci kibice

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?