Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.filmweb.pl/film/Tajemnice+lasu-2014-676339
Taki film i ocena 6.. Przeciez to żart jest. Swietna baśn.
4
@Barcasub Lepiej jakby Hamas zrównali równo z ziemia. Hamas a zwykli Palestynczycy to co innego. Hamas to organizacja terrorystyczna. Takie twory trzeba siła usuwac z powierzchni ziemi
1
@MESSIah16 No i fajnie
0
Ogladał ktos ten sequel Gesiej Skórki z Disney plus? Warto odpalic?
1
@arasz1819 Kazda okazja by zrobic tort jest dobra :)
8
@HighestInTheRoom Wisła tez dziody
12
@HighestInTheRoom Najbardziej dziadowski i owszem :]
2
My tu gadu gadu ale zostało mi jeszcze troche tortu z imienin. Czas sobie go opitolic. Zdrówko.
Ps smak tiramisu :)
0
Szybciej detonuj bo obiadek stygnie...
Tak zupełnie serio gdyby chciał to juz by wysadził. W ogóle bardzo ciekawy cel sobie wybrał
1
@matirix20 Da sie :)
1
@Javier_Tebas Nick zobowiązuje :)
0
Gol jest gol ale w przypadku Cr7 warto brac poprawke na to komu najwiecej strzela.
Patrzac tylko na zespoły topowe lub mocnych sredniaków to juz tak kolorowo nie wyglada a juz na pewno nie przy Messim gdzie Leo nie ma tylu słabeuszy do krecenia licznika :)
To tez jest zabawne ze mówiono ze Leo nie strzela silnym zespołom a jest wrecz na odwrót bo Cr7 znika z tuzami ;)
2
Dawac cisze wyborcza i bedzie mozna tu jakos funkcjonowac xD
2
@macio_944 Spróbuje :)
3
@Emhyr Italia pod tym wzgledem jest niereformowalna
0
Ciekawa perspektywa. Lubie czasem odpalic ten kanał bo czesto bywa w polsce
2
@Emhyr A gol Maicona z Korea płn? To tez było wow :)
0
@FcPortoFan1999 Wydaje mi sie ze nie w tym przypadku. To poszło o wiele za daleko. Homofobia i agresja to jest jednak duzo poważniejsza sprawa niz race etc
5
Ludzie kochani...
Legia została ukarana za kibiców. Natomiast incydent po meczu nadal jest sprawdzany i moze klub z Holandii poniesc bardzo powazne konsekwencje w tym wykluczenie z rozgrywek.
Nie łaczcie tych 2 incydentów...
2
@Mario96w Piekne czasy takich gierek jak plemiona,bitefight czy gladiatusa :x
1
@Mario96w Grałem 420 mag. Ale Gladiatus mobilny by siadł i to tak fest
0
Kur jak mozna było tak rozdupcyc Gladiatusa. Kiedys prosta ale zajefajna giereczka a teraz nawymyslali jakies guwna i wez sie w tym połap...
0
Messi zagra? Bo nie wiem czy budzic sie pod mecz xD
3
@Joint21 Pierwszy raz ogladasz mecze conmebol? Tam kosci trzeszcza
1
Jestesmy dziadami
0
Po uj tej kadrze Milik? Kolejny komprpmitujacy wystep Arka.
0
Czy mozemy nizej upasc? Nie wiem choc sie domyslam xd
3
Polska miszczem polski
7
https://www.o2.pl/sport/szalal-na-boiskach-ekstraklasy-pracuje-w-wulkanizacji-6951002345106240a
@Luciano99 ale że u ciebie taki szychy robio?!
5
Apeluje o wieczna cisze wyborcza :x