0

https://www.filmweb.pl/film/Tajemnice+lasu-2014-676339

Taki film i ocena 6.. Przeciez to żart jest. Swietna baśn.

4

@Barcasub Lepiej jakby Hamas zrównali równo z ziemia. Hamas a zwykli Palestynczycy to co innego. Hamas to organizacja terrorystyczna. Takie twory trzeba siła usuwac z powierzchni ziemi

1

@MESSIah16 No i fajnie

0

Ogladał ktos ten sequel Gesiej Skórki z Disney plus? Warto odpalic?

1

@arasz1819 Kazda okazja by zrobic tort jest dobra :)

8

@HighestInTheRoom Wisła tez dziody

12

@HighestInTheRoom Najbardziej dziadowski i owszem :]

2

My tu gadu gadu ale zostało mi jeszcze troche tortu z imienin. Czas sobie go opitolic. Zdrówko.

Ps smak tiramisu :)

0

Szybciej detonuj bo obiadek stygnie...

Tak zupełnie serio gdyby chciał to juz by wysadził. W ogóle bardzo ciekawy cel sobie wybrał

1

@matirix20 Da sie :)

1

@Javier_Tebas Nick zobowiązuje :)

0

Gol jest gol ale w przypadku Cr7 warto brac poprawke na to komu najwiecej strzela.

Patrzac tylko na zespoły topowe lub mocnych sredniaków to juz tak kolorowo nie wyglada a juz na pewno nie przy Messim gdzie Leo nie ma tylu słabeuszy do krecenia licznika :)

To tez jest zabawne ze mówiono ze Leo nie strzela silnym zespołom a jest wrecz na odwrót bo Cr7 znika z tuzami ;)

2

Dawac cisze wyborcza i bedzie mozna tu jakos funkcjonowac xD

2

@macio_944 Spróbuje :)

3

@Emhyr Italia pod tym wzgledem jest niereformowalna

0



Ciekawa perspektywa. Lubie czasem odpalic ten kanał bo czesto bywa w polsce

2

@Emhyr A gol Maicona z Korea płn? To tez było wow :)

0

@FcPortoFan1999 Wydaje mi sie ze nie w tym przypadku. To poszło o wiele za daleko. Homofobia i agresja to jest jednak duzo poważniejsza sprawa niz race etc

5

Ludzie kochani...

Legia została ukarana za kibiców. Natomiast incydent po meczu nadal jest sprawdzany i moze klub z Holandii poniesc bardzo powazne konsekwencje w tym wykluczenie z rozgrywek.

Nie łaczcie tych 2 incydentów...

2

@Mario96w Piekne czasy takich gierek jak plemiona,bitefight czy gladiatusa :x

1

@Mario96w Grałem 420 mag. Ale Gladiatus mobilny by siadł i to tak fest

0

Kur jak mozna było tak rozdupcyc Gladiatusa. Kiedys prosta ale zajefajna giereczka a teraz nawymyslali jakies guwna i wez sie w tym połap...

0

Messi zagra? Bo nie wiem czy budzic sie pod mecz xD

3

@Joint21 Pierwszy raz ogladasz mecze conmebol? Tam kosci trzeszcza

1

Jestesmy dziadami

0

Po uj tej kadrze Milik? Kolejny komprpmitujacy wystep Arka.

0

Czy mozemy nizej upasc? Nie wiem choc sie domyslam xd

3

Polska miszczem polski

7

5

Apeluje o wieczna cisze wyborcza :x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?