Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Compadre Oby nie :/
8
@Drozdu7 Typie on jest po urazie. Gdzie byłes kiedy czyscił rywali jak leci?
1
Mnie martwi Balde ale nie pod wzgledem gry a jego kondycji. Widac ze potrzebuje rotacji bo oddychał rekawami pod koniec meczu.
0
Fermin Gundo Gavi podstawowa 3 na Porto
5
@tristan87 50 mln to grosze za niego xD
15
Moim zdaniem Fermin to był game changer w tym meczu. Albo on albo Gavi MVP powinni dostac chociaz Cancelo tez zagrał dobrze.
Niesamowita jakos Fermina Lopeza. Cudowny kolejny produkt La Masii
1
Ja pier
Ludzie kochani wezcie sie ogarnijcie.
Mecz był dobry w naszym wykonaniu i tu powinno byc na koncie 3 gole. Zawiodła tylko skutecznosc ale wyreczył nas Ramos xD
0
Dzieki Ramos hahahaha xDDD
1
Fermin lub Gavi mvp meczu
1
W ogóle ten Fermin to totalny kozak. Ale kolejny pomocnik nam sie trafił
0
@Volk O cholibka ale tragedia :/
1
Widac juz zmeczenie bo kompletnie staneli :/
2
Ramos swój chłop xD
Karma is a bitch
10
Wynik 0-0 to absurd przy tylu sytuacjach
1
Nie gramy zle. Gramy całkiem dobrze ale ta skutecznosc...
0
@FcPortoFan1999 To nie ten żyro chyba xd
1
Mam nadzieje ze Barca nie zepsuje mi koncówki dnia :]
1
https://www.sport.pl/pilka/7,65082,30245672,jak-grom-z-jasnego-nieba-barcelonie-grozi-bankructwo-scenariusz.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
Jprdl. Nienawidze polskiego dziennikarstwa sportowego
31
Brawo.
Dziady z Sevilli. Betis>>>>Sevilla.
1
Dobry mecz w Mielcu ale gospodarze mocno naiwni podobnie jak w meczu z Lechem.
8
https://i.dailymail.co.uk/i/pix/scaled/2014/11/05/1415198662336_wps_82_Campari_leads_fans_on_a_t.jpg
Eva Green prosze panstwa. Bardzo ładna kobieta
@tomek8756
0
Brawo Korona :)
3
@tristan87 Oh no,anyway. To moze by tak im manitke załadowac
0
Kuzera jak ze stala nie wygra to moze byc goraco w Kielcach @FcPortoFan1999
Licze ze Korona sie przełamie
0
@FcPortoFan1999 Mozna to wykorzystac.
0
Ale swietnie sie zapowiada mecz Lecha z Pogonia ;)
W przypadku wygranej Lech bedzie potem miał nieco lżejszy terminarz
0
@Emhyr A o co chodzi
0
@FcPortoFan1999 No nie pomaga ostatnio Rakowowi a czasem nawet szkodzi. Moze juz czas na zmiane otoczenia
2
Ogladam 3x ta powtórke i co zrobił Kovacevic xD? Velde zamachem ograł i obronce i bramkarza :]
@bartas97 Co sie z Vladem dzieje? Ostatnio bardzo kiepsko broni.
5
Fajny dzionek sie zapowiada. Oby Barca go kiepsko nie zakonczyła