Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
42
Rozumiem ze wina Xaviego ze Marc zagrał jedno z najgorszych meczy ostatnich lat. Rozumiem ze to wina Xaviego ze piłkarze byli tak niechlujni w swoich zagraniach.
Jprdl come on. Mozna krytykowac Xaviego ale tu w tym meczu zawiedli piłlarze. Mieli sporo szans i wiekszosc zaprzepascili.
0
@partymaker A to Real lub Girona wygrali juz?
4
Nie winiłbym Xaviego a po prostu zawiedli piłkarze. Mnóstwo baboli i duza niechlujnosc. Tu i Guardiola by nie pomógł.
5
@Brashearr Mentala? 2x odrobilismy straty. To jest in plus a forma przyjdzie
0
Ta murawa to jest skandal jakis.
0
Szanuje za odrabianie strat bo to jest sztuka ale dzis po prostu brakowało De jonga i to widac
1
Za duzy chaos w obronie
0
W najgorszym wypadku moze byc -2 ale zaczna sie mecze z poważnymi rywalami. Sevill Bilbao Real czy RSSS.
Obrona musi sie ogarnac bo inaczej mozemy sobie wszystko skomplikowac.
0
Niestety zawodzi to co wygrało nam mistrzostwo. Za duzo prostych baboli w obronie.
Nie bede krytykował Inigo i Araujo bo obaj sa bez rytmu ale no nie moga dawac sie tak ogrywac
Wypada chociaz 1 pkt wyrwac bo potem mamy Seville.
17
Strasznie smierdzi wtopa ten mecz. A najgorsze jest to ze tracimy 2 bramki po prostych błedach
5
Fatalny Ter Stegen w tym meczu. 2 gole na jego koncie...
3
5-0 do przerwy albo Xavi out. Nie ma innej opcji
1
@barcelonaLM Dziwie sie ze PZPN nie interweniował.
Jawne lecenie w uja z kibicami i klubami
2
@KrychaFCB Przeciez tam powinni panowie w kaftanach zapukac do drzwi xD
1
@blakkudium No i fajny składzik
1
@TheNekro94 Brakuje zmartwychwstania :)
4
https://tiny.pl/wzh1m
Uczciwa cena :]
0
@tristan87 Uwielbiam goscia xD
5
@zadafcb Wyzszy poziom odklejenia xD
7
@cules100pro Oby lepszy niz Justin xD
0
@Mns21 Mythwars lub Empires and puzzles. Mega uzalezniajace gierki
10
Dekalog ekstraklapy xD
https://pliki.meczyki.pl/big/464/6511c68b0aee9.jpg
@FcPortoFan1999
0
@wojopancer Masz racje. Edytowac juz nie moge
0
@Xpert77 Zazwyczaj na takie narracje nie zwracam uwagi. Dzieki odpale sobie :)
W serialach bardziej drazni mnie zmiana aparycji bohatera wzgledem ksiazkowego odpowiednika niz watki homo etc
@Rust_Cohle Niby dlaczego? Moje poglada sie zmieniły w pewnych kwestiach.
0
@Rust_Cohle Rączka mnie wszystkiego nauczyła :]
Teraz mnie walory serialu interesuja zwłaszcza po dosyc długiej przerwie
0
Dobra pany warto sobie wrócic do Sex Education? Na s1 zakonczyłem i zastanawiam sie czy serial nie podupadł.
Opinie mile widziane :)
1
@D10SLEO Pewnie nie opłaca sie. Teraz mało kto tv oglada
@FcPortoFan1999 Mimo wszystko mistrzowie od 62 odcinka byli moja ulubiona ekipa z Awantury o Kase
2
@Kessie Ale fakt troche ich Ibisz faworyzował potem xd
@MesQueUnClub96 Hmm co ma piernik do wiatraka? Chcesz mnie sprowokowac to wysil sie troche :]
3
Apropo teleturnieji trzeba sobie odpalic awanture o kase z rekordem mistrzów ;)
Od 62 odcinka :)
1
@Barcasub Wszyscy :]