0

@hayek Myslisz ze Bamba gorzej by rządziła?

0

Gdyby w sejmie zasiadali przedstawiciele LaBamby to Polska byłaby krajem piwa i wódki płynacej.

Powinnismy partie założyc na wzór Polskiej Partii Uczciwosci :)

1

@FcPortoFan1999 Nieee po prostu nie lubie Rakowa. Prędzej Legie odpale niz ekipe Szwargi. Nie lubie ich stylu,kibiców i całej otoczki zwiazanej z rakowem

0

@FcPortoFan1999 Nie ogladam meczy rakowa chyba ze z Lechem lub w europie

0

@FcPortoFan1999 Ja tam od 15 Lechie z Nieciecza odpalam

0

@wawrzyn1 To co zwykle. Sa dziadami

3

@bartas97 Waka Waka

0

Tak sie zastanawiam czy bramkarze nie powinni jednak grac z ochraniaczem na głowie i to przymusowo.

4

@macio_944 Całe szczęscie

5

Zdania ekspertów podzielone

1

@AduŚ07 Co kurła :o

0

@bartas97 No własnie nie wiem. Podobno w ciężkim stanie po zderzeniu ale no ciezko znalezc jakies legit info

0

Ktos cos wie co z tym bramkarzem z meczu Ajaxu?

1

@DLFCB Dupe niech se jeszcze wytatuuje

7

@tbas Villareal i Sevilla mimo wszystko to nie ogóry a i dymali nas sedziowie a im pomagaja. 1 pkt straty to nic na ten moment

2

Zaraz derby kraju Basków :)

0

@Rust_Cohle Ano sa ale 3 pkt maja

5

@Rust_Cohle No i skonczyło sie babce sranie xd

1

@Zdobywca A ile pomocy od sędziów dostał :)

2

Girona dzis bardzo słaby mecz. Real dzis trzeba przyznac dobrze zagrał

1

Gran Turismo o dziwo bardzo solidny film polecam sobie obejrzec. Recenzje tez dobre zbiera

1

Ruch widze 2-2 ale mysle ze trenera to nie uratuje

0

@Emhyr Obroni. Tam wszyscy sie przed nimi rozkładaja

0

To akurat wstyd dla KFC xD

0

@Kinginiesta Może tak było. Nie neguje tego

0

@SinMistico Girona 4 kolejne mecze ma luzne

1

Nie raz kąt kamery wypaczał sytuacje ze spalonym. Możliwe ze tu było tak samo ale mam duze watpliwosci.

2

@Rust_Cohle Wałki to były w stambule jak Dudek na kilka m od bramki wyłaził w karnych xd

0

@bartoszplucinski Ujecie moze byc mylące

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?