Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@hayek Myslisz ze Bamba gorzej by rządziła?
0
Gdyby w sejmie zasiadali przedstawiciele LaBamby to Polska byłaby krajem piwa i wódki płynacej.
Powinnismy partie założyc na wzór Polskiej Partii Uczciwosci :)
1
@FcPortoFan1999 Nieee po prostu nie lubie Rakowa. Prędzej Legie odpale niz ekipe Szwargi. Nie lubie ich stylu,kibiców i całej otoczki zwiazanej z rakowem
0
@FcPortoFan1999 Nie ogladam meczy rakowa chyba ze z Lechem lub w europie
0
@FcPortoFan1999 Ja tam od 15 Lechie z Nieciecza odpalam
0
@wawrzyn1 To co zwykle. Sa dziadami
3
@bartas97 Waka Waka
0
Tak sie zastanawiam czy bramkarze nie powinni jednak grac z ochraniaczem na głowie i to przymusowo.
4
@macio_944 Całe szczęscie
5
Zdania ekspertów podzielone
1
@AduŚ07 Co kurła :o
0
@bartas97 No własnie nie wiem. Podobno w ciężkim stanie po zderzeniu ale no ciezko znalezc jakies legit info
0
Ktos cos wie co z tym bramkarzem z meczu Ajaxu?
1
@DLFCB Dupe niech se jeszcze wytatuuje
7
@tbas Villareal i Sevilla mimo wszystko to nie ogóry a i dymali nas sedziowie a im pomagaja. 1 pkt straty to nic na ten moment
2
Zaraz derby kraju Basków :)
0
@Rust_Cohle Ano sa ale 3 pkt maja
5
@Rust_Cohle No i skonczyło sie babce sranie xd
1
@Zdobywca A ile pomocy od sędziów dostał :)
0
https://www.meczyki.pl/newsy/janusz-filipiak-trafil-do-szpitala-wlasciciel-cracovii-musial-byc-reanimowany/222232-n
O cholibka :/
@FcPortoFan1999
2
Girona dzis bardzo słaby mecz. Real dzis trzeba przyznac dobrze zagrał
1
Gran Turismo o dziwo bardzo solidny film polecam sobie obejrzec. Recenzje tez dobre zbiera
1
Ruch widze 2-2 ale mysle ze trenera to nie uratuje
0
@Emhyr Obroni. Tam wszyscy sie przed nimi rozkładaja
0
To akurat wstyd dla KFC xD
0
@Kinginiesta Może tak było. Nie neguje tego
0
@SinMistico Girona 4 kolejne mecze ma luzne
1
Nie raz kąt kamery wypaczał sytuacje ze spalonym. Możliwe ze tu było tak samo ale mam duze watpliwosci.
2
@Rust_Cohle Wałki to były w stambule jak Dudek na kilka m od bramki wyłaził w karnych xd
0
@bartoszplucinski Ujecie moze byc mylące