0

@Bobo25 Naprawde myslisz ze ten wynik cokolwiek zmieni? To wy juz 5 łomotów dostaliscie. 50+ sezonów i ani 1 mistrzostwa ani pucharu polski. Jestescie polskim tottenhamem i nic tego nie zmieni a Lech dostał 5 i fajnie. Moze taki zimny prysznic sie przyda

0

@Bobo25 Co tam u was w gablocie? Oh wait... Równie dobrze mozecie ja wyrzucic bo do niczego wam nie potrzebna :)

1

O 19 fajnie sie zapowiada meczyk Lubina z Górnikiem :)

2

https://sport.tvp.pl/73114552/kamil-grabara-sprzecza-sie-z-kibicem-midtjylland-hanba-dla-ligi/amp


Ja rozumiem charakter etc ale no Grabara to jest ten typ piłkarza którego nie da sie lubic. Ego wywalone w kosmos nieproporcjonalnie do jego skilla

0

@FcPortoFan1999 Za mało jakosci w Ruchu. Czesiek by musiał transfery dostac

0

@Keson Ale eufenizm xd

0

Asane Diao bardzo fajny młokos z Betisu. Ma odejscie skubany

3

@HighestInTheRoom A co to sie dzieje? Juz nie taki wygadany jak po klęsce Lecha.

0

@Culers To juz trzeba pytac tego pana

0

@Eto'o9 R10 W ogóle co to za myslenie z dupy. To ze jestem z Lublina nie znaczy ze mam kibicowac motorowi. Nie lubie tego klubu i wszystkiego z nim zwiazanego. Co innego klub żużlowy.

2

"mordo zapytam cię o coś. Według informacji na twoim profilu mieszkasz w Lublinie. A kibicujesz Lechowi. Dlaczego nie kibicujesz Motorowi? Jesteś pieprzonym kibicem sukcesu? Nienawidzę takich "kibiców".

O japier a myslałem ze takie myslenie to sredniowiecze... Brawo @kamilos1214.

Utoższamiam sie z Lechem bo za dzieciaka ogladałem ekipe Smudy Zielinskiego etc.

Uwielbiałem gre takich piłkarzy jak Arboleda Rengifo Stilic Lewy Krivetsa Murawskiego itd...

0

@kamilos1214 A ja nienawidze takich ludzi jak ty. Kibicuje Lechowi bo za dzieciaka ich ogladałem i lubiłem piłkarzy takich jak Arboleda Rengifo Lewy etc

Niby dlaczego mam kibicowac Motorowi? Nie lubie ich i tych wszystkich afer zwiazanych z tym klubem

0

@PatrykBarca Nie ma szans na zwolnienie Broma.

0

@PatrykBarca Po 1 meczu? Litosci. Poza tym mieli prawo sie cieszyc po wygranej a to ze teraz w cymbał dostali to inna sprawa

1

@Kessie Nikt na to nie pozwoli. Kojarzy sie z ciemna karta w historii Lecha i byłoby to niesamowicie głupie

2

@barcelonaLM Broń boże :/

Nie chce tego typa w Lechu

0

Jedno jest pewne po sezonie może Lech zmienic trenera.

Lech z szacunku do trenera pozwoli mu dokonczyc sezon ale czy bedzie kontynuacja tego projektu? Możliwe że nie ale na ten moment ciezko cokolwiek przewidywac. BrumBrum ma spory szacunek u kibiców mimo wszystko

0

@Emhyr No co mam powiedziec xd

6

@lukaszbrk Nie. Popełnił bład z Gurgulem ale za reszte odpowiadaja piłkarze.

Nie zwalnia sie trenera za 1 taki mecz. Ofc z Trnava tez była kompromitacja ale sezon na pewno dokonczy. Czy po sezonie bedzie zmiana? Możliwe

0

@Rust_Cohle i tak nie moge chyba że soczek

2

No cóz Lech na 5 w tym meczu xD

Bywa. Trzeba przełknac gorzka pigułke

0

@HighestInTheRoom No ale dokładnie ta sama sytuacja była nie raz w Legii i jakos cichutko siedziałes

Btw Marchwinski 9 meczy 5 goli i asysta to bardzo dobry wynik i tylko wyprany z mózgu legionista moze deprecjonowac jego talent

0

@HighestInTheRoom No i fajnie ale Lech na tym zarabia.

A przypomnisz mi co było z Majeckim,Karbownikiem,Wolskim etc czy to juz nie wygodne?

1

@HighestInTheRoom Na twoim miejscu bym uważał bo karma potrafi szybko wrócic :)

1 nieudany mecz nie zmieni obrazu jaki od poprzedniego roku wykreował sobie Marchwinski

0

@tristan87 Brawo. Wyręczyłes mnie :)

0

@Barcasub A nie mogli?

2

@HighestInTheRoom Czasem mam wrazenie ze @Rust_Cohle ma co do ciebie racje

Oceniasz go po 1 nie udanym meczu? Jesli tak to Legia pozbawiła cie resztki rozumu.

Ciekawe czy taki madry byłes jak kompromitował sie Tobiasz czy Slisz.

0

@FcPortoFan1999 Najpierw mecz z Puszcza. Licze na reakcje

2

@Kgorecki2500 No i to rozumiem

2

@FcPortoFan1999 Akurat ten mecz zakłamuje obraz bo 10 pkt w 4 meczach to dobry wynik. Moze taki kubeł zimnej wody jest im potrzebny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?